Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- oj, gdyby ktoś chętny mógł mi wysłać taki kod z flexa, to znów mógłbym wkurzać się na niski poziom rodzimej ekstraklasy - przynajmniej za niską kasę.

Z góry dziękuję bardzo - życzliwej osobie.

Edytowane przez sawciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do posiadaczy Fire TV Stick 4K MAX. Czy wy też tak macie, że po świeżej instalacji C+ Online na kanałach 4K macie prawidłową rozdzielczość 2160 ale po wyjściu z aplikacji i np. odpalaniu Viaplay oraz powrocie do C+ Online już tylko 1080 ? 

Jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem to wyczyszczenie danych aplikacji, restart sticka i ponowne zalogowanie się. Ale to robota głupiego.

Ktoś coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył pojawiła się apka na WebosTv od LG. Święto normalnie. Musiałem sobie kupić Tv LG żeby C+ się ogarnął 😁

Z pierwszych pobierznych oględzin:

- nie ma dostępnego wyboru jakości streama (w przeciwieństwie do apki na Google TV której używałem do tej pory).

- Mam kolekcję filmów i seriali w 4K (na Google TV brak).

- Stream kanału C+ 4k strasznie tnie (na Google TV na tym samym tv jest ok).

Jak widać apka nie jest jeszcze dopracowana ale najważniejsze, że WRESZCIE jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie zauważyłem. Dopiero dziś zwróciłem uwagę jak dostałem maila od canal+

 

C+ 4K tnie mi TYLKO na nowej apce na WebosTv. Skoro na Google Tv nie tnie to ewidentnie coś jest skopane w nowej wersji aplikacji.

 

Z innej beczki są aktualnie jakieś vouchery promocyjne na pakiet podstawowy canal+? Właśnie kończę ostatni "chipsowy"?

Widzę, że są kody z Orange flex. Ma ktoś taki kod "na zbyciu"? Da się skorzystać z tego kodu przy nieaktywnej subskrypcji, czy tylko na nowym koncie?

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, matinen napisał:

Jeżeli tak to extra. Testowałeś na nieaktywnej subskrypcji bo wszędzie jest napisane, że działa TYLKO na nowych kontach?

 

 

Na aktualnym koncie na niekatywnej subskrybcji to aktywowałem i nie było żadnego problemu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, michael112 napisał:

A jak to jest że ktoś napisał że trzeba we Flex coś doładować za 25 zł? Nie można samej karty SIM zarejestrować ze startera za 5 zł?

Można, ale żeby mieć dostęp do klubu Flex, to trzeba mieć aktywną subskrypcję Flex, a najtańsza kosztuje 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michael112 napisał:

A jak to jest że ktoś napisał że trzeba we Flex coś doładować za 25 zł? Nie można samej karty SIM zarejestrować ze startera za 5 zł?

Nie mam Orange ale wiem że trzeba do jakiegoś klubu flex przynależeć. Można to zrobić w aplikacji Orange flex i tam wygenerować voucher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jak zarejestruje nr ze startera, to przeniesie go potem do Flexa 😀

@michael112jak zależy ci na samym kodzie, to nie kupuj startera, tylko wybierz losowy nr w aplikacji Orange Flex, zapłać za miesięczną subskrypcję Blikiem te 25 zł i będziesz miał dostęp do klubu Flex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 godziny temu, michael112 napisał:

Średnio mi się uśmiecha płacenie 25 zł. za sam kod. C+ online nie jest aż tyle warte. :D 

W tym wypadku C+ online będzie cię kosztował 12 x 22 a nie 12 x 20  😀

Edit:

@michael112tutaj wklejam z usuniętego posta promocję na Flex za 1 zł, czyli nie musisz płacić 25 zł:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/letni-niezbednik-od-orange-flex/

@grreg2084tutaj odpowiadam na twojego posta, który wylądował w koszu. W ten sposób:

https://www.youtube.com/watch?v=0Gok7JXT1Sg

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do subskrybentów. Hipotetyczna sytuacja. Wykupuję dostęp do pakietu C+ i PSP/Eleven. Wykupuję to np. 5 marca, 10 chcę dokupić dostęp do Fun & News. Muszę czekać prawie miesiąc czy po prostu wykupuję dostęp do konkretnego pakietu od 10go do 10go kolejnego miesiąca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...