Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, SzYcHa_2012 napisał:

Zapomnieli dopracować stronę dla subskrybentów "starych" pakietów. 😀

screencapture.png

U mnie wskakuje coś takiego,że jak chcesz korzystać z nowej oferty cenowej muszę dezaktywować obecne pakiety i poczekać do końca okresu rozliczeniowego ,to jest jeszcze do 5 czerwca .Wcześniej miałem 2 mieś gratis ,w tym mieś.Voucher,ale po tym automatycznie skasowali mi 135 zł za wszystkie pakiety .😧

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto teściowi. Nie podpisałem karty, bo chciałem zobaczyć tylko ceny pakietów i wychodzi tak, że bez dekodera i bez umowy po rabacie za zgody marketingowe, który wynosi 5 zł  ceny są następujące:

Pakiet C+ 50 zł 

C+, Eleven - 65 zł

C+, HBO - 75 zł

C +, HBO, Eleven - 90 zł. 

Pakiet fun kosztuje 20 zł niezależnie od tego czy są zgody marketingowe czy ich nie ma i oczywiście na etapie nie podpinania karty nie widać kanałów wchodzących w skład pakietu fun. 

Nie da się wziąć np samego pakietu fun za 20 zł, gdyż pakiet C+ jest pakietem podstawowym, tak jakby obowiązkowym. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dawid88 napisał:

 

Nie da się wziąć np samego pakietu fun za 20 zł, gdyż pakiet C+ jest pakietem podstawowym, tak jakby obowiązkowym. 

U mnie jeszcze "się da", bo korzystam ze starej oferty. Odpiąłem pakiet Film i Sport i zostało mi tylko Fun, ale zapewne tylko do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Po pobraniu 25 PLN, chcąc coś potem dobrać, ceny zapewne już będą inne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czeka nas aktualizacja aplikacji. Powinna nastąpić   jakaś "przebudowa" strony głównej , bo zgodnie z tym co podaje satkurier zniknął dawny podział na pakiety w związku z pojawieniem się nowej oferty. A cała funkcjonalność aplikacji "wisi" na tym podziale i nazewnictwie. Może to jest odpowiedź na pytanie dlaczego dziś pojawiły się problemy z wyświetleniem pełnej zawartości serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...