Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liczy się data subskrypcji pakietu podstawowego C+, a opłata za pakiety dodatkowe będzie policzona proporcjonalnie. Jak masz 20. dnia każdego miesiąca i aktywujesz pakiet dodatkowy 18. dnia to policzy za 2 dni, a potem już za cały miesiąc 20. dnia każdego miesiąca.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kjackiew Dobrze, a czy mógłbyś podać linka do tej promocji? Inaczej nie jesteśmy w stanie z niej skorzystać.

Swoją drogą, zupełnie się nie dziwię. Wcześniej często była promocja 39 zł przez 3 miesiące, ostatni raz tuż przed powstaniem pakietu Super Sport, ale to był pakiet bez Extra więc jak ktoś chciał LM to i tak by mu ona nic nie dała.

Wprowadzenie SUPER SPORT to 15 zł podwyżki, zatem analogicznie zamiast 3x39 pojawiło się 3x54.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykupując tylko Canal+ Online jest jakaś możliwość dokupienia kanałów telewizji na żywo? Mnie interesuje LM, ale dla żony chciałbym HGTV, TVN Style itd. Patrząc na ofertę Canal+ Online, to oferta kanałów telewizji na żywo jest bardzo uboga (w zasadzie tylko kanały Canal+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, że Netflix. Także mam prognozowaną podwyżkę do następnego rozliczenia o 7 zł. Na maila wysyłali mi informację o podwyżce o 17 zł. Teraz pobierają mniejszą kwotę, bo podwyżka wchodzi w trwającym okresie rozliczeniowym. Napisali mi w mailu, że nowa cena wchodzi po 10.09, a ja mam pobieraną opłatę za subskrypcję 6. każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2024 o 19:48, Biała_vanna napisał(a):

Dopytaj na czacie. 

Napisałem mail w tej sprawie. Zobaczę co odpiszą.

W dniu 13.09.2024 o 20:34, swordfish napisał(a):

Wszystko wskazuje, że Netflix. Także mam prognozowaną podwyżkę do następnego rozliczenia o 7 zł. Na maila wysyłali mi informację o podwyżce o 17 zł. Teraz pobierają mniejszą kwotę, bo podwyżka wchodzi w trwającym okresie rozliczeniowym. Napisali mi w mailu, że nowa cena wchodzi po 10.09, a ja mam pobieraną opłatę za subskrypcję 6. każdego miesiąca.

Ja też mam opłatę przed 10 września (chyba 9.09).

Skoro teraz doliczają mi 7 zł za miesiąc z podwyżką (bez 1 lub 2 dni) to trochę dziwne i nieproporcjonalne byłoby gdyby w pełnym miesiącu (od 9.10) doliczyli, aż 17 zł de facto za 1-2 dni więcej.

 

Jeżeli to się potwierdzi to chyba wolę bezpośrednią subskrypcję Netflix, a kusi mnie nawet rezygnacja. Ceny Netflixa robią się chore.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem swoje konto i w prognozie opłat na 5 października jest wyższa kwota o 7 zł i wynosi w sumie 148 zł. Posiadam pakiet Canal+ Super Sport (64 zł), Max (20 zł), Eleven (10 zł) i Netflix Premium (obecnie 54 zł, a do tej pory płaciłem 47 zł ). Zatem podwyżka jest o kwotę 7 zł podobnie jak dla bezpośrednich subskrybentów Netflixa z 60 na 67 zł (+ 7 zł). Nowi subskrybenci Netflixa Premium w Canal+  online zapłacą 64 zł czyli o 10 zł więcej niż ja po ostatniej podwyżce.

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...