Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj testuję pakiet Sport i nie rozumiem, dlaczego jeżeli dany mecz leci na C+ Sport oraz dublowany jest na C+ Sport 3 to na obu kanałach leci z podłożonym dźwiękiem z trybun. Niektórzy nie potrzebują uszczęśliwiania na siłę i wolą oglądać mecz taki, jakim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im  dłużej będziesz testował usługę  , to nie zrozumiesz jeszcze wielu innych rzeczy.

Ale faktycznie, nie każdemu może odpowiadać sztuczny dźwięk trybun.

 

Według zapowiedzi miała być dostępna funkcja: 

EXPERT-MODE – wyświetlanie aktualnych statystyk i ujęć z dodatkowych kamer w trakcie oglądania wydarzenia sportowego na żywo.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakimanNie natknąłem się wcześniej na tę informację, ale teraz widzę, że faktycznie coś takiego zapowiadali. Według tej strony https://pl.canalplus.com/pomoc/jakie-funkcjonalnosci pojawi się w przyszłości, czyli pewnie nieprędko patrząc na inne ich zmiany ;)

 

Swoją drogą ta strona potwierdza też to co pisałem ponad 2 miesiące temu w drugim wątku o Canal+ odnoście 14 dniowego catchupu -

 

Od razu mówiłem, że zapewne chodzi o kolekcje i po prostu źle to nazywają i dlatego wprowadza to w błąd - " skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły są dostępne w kolekcjach."

 

To kieruję głównie do @kkzk81 który nie potrafi dyskutować i najbardziej się wtedy oburzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj testuję pakiet Sport i nie rozumiem, dlaczego jeżeli dany mecz leci na C+ Sport oraz dublowany jest na C+ Sport 3 to na obu kanałach leci z podłożonym dźwiękiem z trybun. Niektórzy nie potrzebują uszczęśliwiania na siłę i wolą oglądać mecz taki, jakim jest.
C+Sport3 jest głownie przeznaczony dla Cyfrowego Polsatu.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patryszq napisał:

Hej działa u Was c+ONLINE ?? 

U mnie ani przeglądarka , ani smartfon   - ciemność  

U mnie na Play Now BOX TV, Mi Box S, smartfon,  laptop  działa bez problemu. 

Edit

Juz nie działa. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz minie rok od uruchomienia serwisu. Z nadzieją na udostepnienie aplikacji dla Tizena podpisałem umowę. 

 

Na razie od roku korzystam tylko z dekodera. Aplikacja dla iPhone nie pozwala na przewijanie i cofanie podczas przesyłania obrazu. Trzeba rozłaczyć, przewinąć i połączyć się jeszcze raz. Poza tym przeglądanie na ekraniku telefonu zamiast na dużym telewizorze to żaden user experience.

 

Rok czasu i nic. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...