Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2024 o 15:27, Pawop napisał(a):

Wiadomo co jak będzie wyglądała migracja na Max u subskrybentów C+ Online?

Przechadza na pakiet Standard a Premium będzie do 30 września i z tego co wyczytałem nie będzie można dokupić opcji TV+Sport

Edytowane przez endriuno1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matinen napisał(a):

Wiecie coś ile trzeba będzie dopłacić do Premium?

Pakiet Sport, w którym jest SGP będzie można tylko bezpośrednio w MAXie kupić - przez operatora się nie da.

Jak masz suba HBO MAX przez c+online to będziesz mieć premium do końca września 2024r.

Nie ma jeszcze cennika ile będzie trzeba dopłacić do premium, ale zapewne będzie to mniej niż bezpośrednio w MAXie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy post do usunięcia...

 

Z ciekawości wszedłem do oferty C+ Online (niezalogowany) żeby zobaczyć ceny Maxa dla nowych i jest gorzej niż myśleliśmy. Jest tylko plan Standard bez możliwości wyboru ... za 25 zł. Jeżeli tak zostanie to C+ Online zaszalał. Cena tylko 5 zł niższa niż w bezpośredniej subskrypcji, bez możliwości wyboru Premium i dokupienia sportu (to było wiadomo wcześniej).

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matinen napisał(a):

Wcześniejszy post do usunięcia...

 

Z ciekawości wszedłem do oferty C+ Online (niezalogowany) żeby zobaczyć ceny Maxa dla nowych i jest gorzej niż myśleliśmy. Jest tylko plan Standard bez możliwości wyboru ... za 25 zł. Jeżeli tak zostanie to C+ Online zaszalał. Cena tylko 5 zł niższa niż w bezpośredniej subskrypcji, bez możliwości wyboru Premium i dokupienia sportu (to było wiadomo wcześniej).

Ta nowa cena 25zł/mies. jest przecież dla nowych subskrybentów. Ci, którzy dotychczas posiadali pakiet HBO do 10 czerwca płacą po staremu czyli te 20zł/mies.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Ta nowa cena 25zł/mies. jest przecież dla nowych subskrybentów. Ci, którzy dotychczas posiadali pakiet HBO do 10 czerwca płacą po staremu czyli te 20zł/mies.

Doskonale o tym wiem. Wszedłem na stronę niezalogowany żeby zobaczyć ceny dla nowych użytkowników. Ja płacę 10 zł jeszcze ze starych czasów. Zastanawiam się nad rezygnacją z pakietu HBO przez C+ Online ze względu na brak możliwości zakupu Premium na stałe i brak możliwości dokupienia sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Załóżmy że mam konto C+ Online powiązane z umową na pakiet satelitarny. Umowa kończy się z końcem sierpnia i nie będzie przedłużona. Pytanie co wtedy stanie się z kontem C+ Online? 

Czy będzie można na nim wykupić ewentualnie w przyszłości subskrypcję online? Czy raczej będzie trzeba wtedy założyć nowe konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, matinen napisał(a):

Doskonale o tym wiem. Wszedłem na stronę niezalogowany żeby zobaczyć ceny dla nowych użytkowników. Ja płacę 10 zł jeszcze ze starych czasów. Zastanawiam się nad rezygnacją z pakietu HBO przez C+ Online ze względu na brak możliwości zakupu Premium na stałe i brak możliwości dokupienia sportu.

Ja też płaciłam 10 zł od prawie dwóch lat, aż do dziś gdy wzrosło na 20 zł. Czy możesz to zweryfikować w płatnościach czy na pewno nadal masz tylko 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i podnieśli mi kolejną opłatę o 10 zł mimo że nie przerywałem subskrypcji. Tak to się bawić ze mną nie będą !!!

 

Najpierw wysyłają maila, że cena bez zmian, a potem cichaczem podwyżka z 10 do 20 zł? Co oni myślą że ludzie tego nie zauważą?

 

Fragment maila, który dostałem wczoraj:

"Cena dostępu do serwisu pozostaje zgodna z warunkami Twojej oferty, czyli zapłacisz za Max tyle samo, co dotychczas za HBO Max."

Zwyczajne oszustwo.

 

20 zł za Standard bez możliwości dokupienia sportu to złodziejstwo. Już wolę bezpośrednio na stronie Maxa kupić. Przynajmniej mogę dokupić Speedway GP.

 

Dopiero przedłużyła mi się subskrypcja w niedzielę i cena była bez zmian, a dziś już wyższa. Dobrze, że zapytałaś. Inaczej zauważyłbym za miesiąc...

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym polega różnica miedzy umową a subskrypcją. Masz wszystko na kwitach a tu się domyślaj bo rościsz sobie prawa jakiś miał zobowiązanie z gwarancją ceny 24m.

A to z miesiąca na miesiąc od nowa umowa na 30 dni.

 

Zmienili cennik tuż przed odnowieniem.

 

Nikt nie będzie dokładać do interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą zmieniać cennik, ale niech o tym poinformują. Nie wiem, czy nie istnieje zasada informowania o podwyżkach na 3 miesiące przed. Tak przynajmniej robią w bankach przy umowach bezterminowych na ROR. Zawsze wysyłają nowy TOiP na 3-4 miesiące przed podwyżką i podają dokładną datę wejścia w życie, aby klient mógł zareagować ewentualnym wypowiedzeniem. Jeśli nie było komunikatu na maila, można postraszyć skargą do UKE czy UOKiK. Powinni zwrócić kwotę podwyżki za 1 miesiąc. Nie jest to może dużo, ale zasady obowiązują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matinen napisał(a):

 

"Cena dostępu do serwisu pozostaje zgodna z warunkami Twojej oferty, czyli zapłacisz za Max tyle samo, co dotychczas za HBO Max."

 

Płaciliśmy 10 zł. Dostaliśmy maila z informacją jw. Dostaliśmy podwyżkę do 20 zł. Albo ja mam problem z logiką albo oni?

Jeżeli zmieniają cenę to niech o tym poinformują, a nie przysyłają maila z informacją wręcz odwrotną.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To usługa prepaid a nie umowa spisana, odczytana itd. Całkiem inna charakterystyka,

 

Każda ze stron ma zobowiązania na okres który deklaruje przy zawarciu umowy, nie więcej nie mniej.

miesięczna, roczna lub inna długość.

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...