Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Zuzia napisał:

Tak, myślę, że Viaplay nie robi zbyt wielu atrakcyjnych promocji, bo to ekskluzywny, prestiżowy serwis, nie to co złe, niedobre Canal+, które co rusz daje jakieś niegodne marki promo, dzięki czemu można zaoszczędzić trochę kasy. Wiadomo, że w Polsce każdy potencjalny klient patrzy, czy dana promocja jest wystarczająco prestiżowa i czy serwis dobrze zarobi, a nie na to, aby mieć taniej :)

A tak w ogóle to na oferty serwisów bardzo łatwo trafić, wystarczy wejść na stronę dedykowaną typu pepper.pl i wpisać stosowną nazwę w wyszukiwarkę. Niektórzy piszący tu o promocjach Canal+ wiedzę czerpią stamtąd.

 

 

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale w moim przypadku jeśli niemal z każdej szafy wypada „kod promocyjny” do serwisu X, bądź aplikacji Y to zaczynam się zastanawiać co tam nie działa i mnie od nich odstręcza. Bo próbują mi siebie wcisnąć „za wszelką cenę”… Gdyby mogli to dodawaliby do Domestosa albo pasty do butów. Nie chodzi o prestiż, bo w przypadku C+ już dawno o czymś takim nie ma mowy. To się skończyło jakieś 22 lata temu, choć serwis usilnie stara się być „Premium” :)

 

 

PS. Dodatkowo uważam za niepoważne tworzenie konta po raz 10 do tego samego serwisu, żeby „ugrać” 10 zł. Nie jest to żadne    „Oszczędzanie”, a jedynie wpadanie w tę samą pułapkę niedzielnych speców od marketingu :)

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Toma441 napisał:

Viaplay nie generuje linków gdzie popadnie i do czegokolwiek od wina przez chipsy po ciuchy. W porównaniu do C+ to ich promocje są śladowe i dość trudno na nie trafić.

Różnica taka, że C+Online można mieć z chipsami, a Viaplay w C+ w cenie chipsów. Z resztą chyba nie tylko w C+. 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica, której oddani fani Canal+ nie chcą widzieć, jest taka, że żeby mieć w C+ Viaplay za cenę chipsów trzeba mieć takżę dwuletnią umowę na inne usługi i odpowiednie, kilkudziesięciozłotowe ARPU.

C+ Online za grosze dostaje każdy i nie wiąże się z tym żadne zobowiązanie względem operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale w moim przypadku jeśli niemal z każdej szafy wypada „kod promocyjny” do serwisu X, bądź aplikacji Y to zaczynam się zastanawiać co tam nie działa i mnie od nich odstręcza. Bo próbują mi siebie wcisnąć „za wszelką cenę”… Gdyby mogli to dodawaliby do Domestosa albo pasty do butów.

I co w związku z tym robisz? Rezygnujesz z zakupu po cenie promocyjnej i płacisz regularną? Dla mnie serwisy tego typu to nie żadna misja lecz zwykła rozrywka i kompletnie mi wszystko jedno, czy taki jest zamiar, czy błąd w zarządzaniu. Jeśli mają treści, które mnie interesują, biorę w cenie promocyjnej i nie zaprzątam sobie głowy myślami, czy strategia np. Canal+ przyniesie im profity, czy też będą stratni, bo nie taka jest moja rola jako konsumentki. I bardzo dobrze mi z tym "egoizmem".

 

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Dodatkowo uważam za niepoważne tworzenie konta po raz 10 do tego samego serwisu, żeby „ugrać” 10 zł. Nie jest to żadne    „Oszczędzanie”, a jedynie wpadanie w tę samą pułapkę niedzielnych speców od marketingu :)

Nie będę przypominała kto ostatnio pytał jak założyć konto w Canal+ Online na te same dane, ale dla ułatwienia dodam, że nie jest to fan Canal+ lecz szwedzkiej platformy. Cóż, rachunek jest prosty, lepiej płacić 120 zł niż 240 zł albo powyżej 500 zł za rok więc jeśli istnieje taka możliwość, będzie wykorzystywana.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

 

Nie będę przypominała kto ostatnio pytał jak założyć konto w Canal+ Online na te same dane, ale dla ułatwienia dodam, że nie jest to fan Canal+ lecz szwedzkiej platformy. Cóż, rachunek jest prosty, lepiej płacić 120 zł niż 240 zł albo powyżej 500 zł za rok więc jeśli istnieje taka możliwość, będzie wykorzystywana.

Sam musiałem Założyć konto w C+ po raz drugi ale nie z powodu promocji „za dychę”, ale z powodu warunków świadczenia usługi przez C+. Jeśli chodzi o mnie to możesz oszczędzać tygodniowo nawet 500 zł na usługach streamingowych - nie moja sprawa. Moje zdanie jest takie, że dublowanie kont i adresów @ tylko dlatego żeby „załapać się” na promocje to cebula :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

Moje zdanie jest takie, że dublowanie kont i adresów @ tylko dlatego żeby „załapać się” na promocje to cebula :)

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego jak widzę na pepperze jak ktoś bierze za 20zł i szuka jeszcze kogoś "na spółkę" to mnie to bawi. 

Aczkolwiek znam pewną osobę, która znalazła drugiego chętnego na CANAL+Online i na Viaplay. W związku z tym - ta osoba postanowiła od jednego znajomego zainteresowanego Canal+Online brać połowę z ceny 64zł (pakiet C+ + PSP i Eleven), czyli 32zł miesięcznie, a od drugiego znajomego zainteresowanego Viaplay połowę z ceny 34zł, czyli 17zł - a jak będzie podwyżka to połowę z 55zł, czyli 27,50zł. 

A sam weźmie "do dzielenia" pakiet Entry+Sport za 60zł w ramach tv-sat. 

Jak łatwo podliczyć, po marcowej podwyżce Viaplay będzie za pakiet płacił całe 50 groszy. Za resztę zapłacą współdzielący znajomi. 🤣😂

To jest dopiero "januszostwo" i "cebula" w wersji "hard". 😂🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce płacić standardową cenę za pakiet lub usługę svod niech płaci tylko niech nie ujada że inni płacą tanio, bo sam ma też możliwość płacenia taniej. Jak ktoś chce dzielić konto/serwis z drugą trzecią osobą niech dzieli (Canal+ sam do tego namawia) jak jeszcze na tym zarobi lub zapłaci 50 groszy nikogo nie powinno obchodzić to, ponieważ sam ma taką możliwość. Dziwie się tylko jednemu czemu osoby które mają problem z tym że inni mają tanio sami nie płacą standardowych cen pakietów np. Canal+ za 80zł bez zobowiązania w ofercie satelitarnej. Tak się przejmujecie operatorem to macie okazję go wspomóc :)

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Czyli korzystanie z voucherów to jest januszowania ale "kopanie" się z C+,PB czy innym operatorem kablowym o lepszą ofertę już jest OK :D

Przecież nie ma przymusu korzystania z jakichkolwiek promocji. Może poprosić operatora o standardową cenę. Na pewno się ucieszy ;) Jak ktoś się lepiej czuje płacąc więcej jego sprawa.

BTW by korzystać z voucherów C+ wcale nie trzeba zakładać 10 kont.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bgmnt napisał:

@Woocash Ale tutaj się nikt nie dziwi, chodzi tylko o to jakie takie promocje przynoszą długofalowe konsekwencje.

 

Kupujemy po takich cenach jakie ustali operator. Jest dokładnie tak samo jak z masłem o którym wspominasz. Możesz kupić w osiedlowym za 10 i poszukać w markecie za 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, matinen napisał:

Tak myślałem. Czyli de facto lepiej opłaca mi się kontynuować subskrypcję w standardowej cenie pakietu c+ i zachować starą (niższą) cenę Netflixa i HBO Max. Bez zabawy z voucherami.

Niekoniecznie. Promocja w Orange Flex jest cały czas. Jak ci się skończy to będziesz płacił 49+37+10, a jak weźmiesz kolejną to 20+47+20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Pawel napisał:

BTW by korzystać z voucherów C+ wcale nie trzeba zakładać 10 kont.

Otóż to. 

 

34 minuty temu, Woocash napisał:

Dziwie się tylko jednemu czemu osoby które mają problem z tym że inni mają tanio sami nie płacą standardowych cen pakietów np. Canal+ za 80zł bez zobowiązania w ofercie satelitarnej. Tak się przejmujecie operatorem to macie okazję go wspomóc :)

Musi im być bliższy interes serwisu niż własny, inaczej nie da się chyba tego wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Nie jest tak samo. Bo w tym momencie, żeby kupić to samo co oferował Canal+ parę lat temu musisz zapłacić też za Viaplay, PSP, Eleven, a jeszcze dodatkowo np. za Amazona żeby obejrzeć filmy z Monolithu.

Nie wiem ile jeszcze znaków jest potrzebne, żeby zrozumieć sytuację C+, patrząc na ostatnie 2-3 lata:

- strata praw do LM, ligi angielskiej, hiszpańska i francuska do podziału z Eleven,

- strata praw do wytwórni filmowych, a nawet udostępnianie filmów z własnej wytwórni jako premiery konkurencji.

- udostępnienie ekstraklasy jak i kanałów tematycznych Polsatowi,

- udostępnienie C+ 4K do kablówek,

- online rozdawane w "chipsach",

- niedopracowany od 2 lat box online, zresztą podobnie dekodery,

- dwa nieudane debiuty giełdowe,

- niepodawanie liczby abonentów...

Od paru tygodni w dodatku wygląda zwalniają transponder na satelicie itd, itp.

 

Ale jasne, ważne że promocje są :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vigoo napisał:

I dlatego Viaplay nie stosuje takich metod, bo tam działa wszystko jak w szwajcarskim zegarku. 🤣

U mnie Viaplay działa jak w Szwajcarii, nie tylko jak w szwajcarskim zegarku :)

1 godzinę temu, Woocash napisał:

Jak ktoś chce płacić standardową cenę za pakiet lub usługę svod niech płaci tylko niech nie ujada że inni płacą tanio, bo sam ma też możliwość płacenia taniej. Jak ktoś chce dzielić konto/serwis z drugą trzecią osobą niech dzieli (Canal+ sam do tego namawia) jak jeszcze na tym zarobi lub zapłaci 50 groszy nikogo nie powinno obchodzić to, ponieważ sam ma taką możliwość. Dziwie się tylko jednemu czemu osoby które mają problem z tym że inni mają tanio sami nie płacą standardowych cen pakietów np. Canal+ za 80zł bez zobowiązania w ofercie satelitarnej. Tak się przejmujecie operatorem to macie okazję go wspomóc :)

A kto ujada? Płać tanio, ale płać w ogóle. 

U mnie zasada jest prosta : płacę legalnie za coś, co mi w danym momencie odpowiada i za to na co mnie stać. Nie uznaje kombinowania i generowania 16 adresow mailowych i kont tylko po to, żeby zyskać dwa miesiące gratis. Nie muszę też korzystać w jednym miesiącu z Viaplay i C+. Obecnie wystarczy mi, że wykupiłem Disney na rok :) Jeśli chodzi o C+ to moim zdaniem jest to serwis dość drogi w kontekście zestawienia cena - proponowana oferta, a nawet Viaplay po podwyżce będzie sportowo ciekawszy, bo Francuzi w PL nie odzyskają tego co stracili ;kwotę 29 zł za pakiet filmowo serialowy w Canal plus online także uważam za zbyt wygórowaną i bardziej odpowiada mi np to co dziś dostarcza Amazon Prime w cenie za rok. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

@Paweł Nie jest tak samo. Bo w tym momencie, żeby kupić to samo co oferował Canal+ parę lat temu musisz zapłacić też za Viaplay, PSP, Eleven[...]

Z całą pewnością nie nadawali tego wszystkiego co teraz Eleven, PSP, Viaplay. Nie było więcej kanałów niż teraz. Chyba nawet LM nie była w całości pokazywana w czasach przedpolsatowych. To co funkcjonowało wcześniej, to zakładam było takie "demo" po trochu z wszystkiego. Teraz też jest jeszcze pole do przepracowania, zwłaszcza niektóre ligi Elevenu marnują prawa, niemniej niewątpliwie jest dostępne więcej tranmisji niż dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, michael112 napisał:

Z całą pewnością nie nadawali tego wszystkiego co teraz Eleven, PSP, Viaplay.

Jak kiedyś prawdopodobnie CANAL+ nie kupował praw do całych lig, tylko hitowe mecze. Nawet jeżeli chodzi o Premier League, to ostatnio C+ miał problemy z Anglikami i nie pokazywał spotkań w soboty o 16:00 naszego czasu. Obecnie jest wybór i basta. Ligi Mistrzów na nPremium na pewno nie było całej, było wtedy 8 spotkań o 20:45 (ew. drużyny ze Wschodu grały szybciej) i w kanałach linearnych leciało chyba 5 spotkań, miałem kanały od enki w analogu.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że teraz dzieki np. Viaplay jest szerszy dostęp do transmisji i nie ma marnowania praw (co sobie chwalę), ale mało kto z typowych widzów ogląda wszystko od deski do deski.

A taki "niedzielny kibic" jeszcze w 2015 roku całą, dajmy na to Barcę miał w jednej platformie i abonamencie (NC+), a nie jeden tydzień w C+, drugi w Eleven, występy w LM w PSP, a zaraz w LE w Viaplay :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że tego wyboru nie ma pod logiem C+ tylko innych usług :).

 

Tak przy okazji tego, że kiedyś wszystko było w C+ w wersji "demo" przypomiałem sobie jeszcze te czasy "przednetflixowe", kiedy filmy sobie chomikowali na poźniej, żeby zbytnio nie rozpieszczać abonentów i potem w grudniu emitowali cichaczem w środku nocy, bo dystrybutor wymagał emisji w danym roku, a właściwa "premiera" była po kiku miesiącach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdrobnienie praw na wiele podmiotów postępuje w każdym kraju, nie tylko u nas. 

Oferta jest dostosowywana do ceny.

 

Druga kwestia - może jeszcze w 2015 roku wszystko było w jednym miejscu i nie było szerokiego wyboru, ale taka opcja dla wielu była korzystniejsza. Wszystko co najważniejsze w jednej cenie. Myślę, że mecze drużyn z dwóch ostatnich miejsc w lidze hiszpańskiej czy włoskiej mało kogo interesują jeżeli kogokolwiek. 

 

23 minuty temu, kisiel95 napisał:

Ligi Mistrzów na nPremium na pewno nie było całej, było wtedy 8 spotkań o 20:45 i w kanałach linearnych leciało chyba 5 spotkań, miałem kanały od enki w analogu.

 

32 minuty temu, michael112 napisał:

Chyba nawet LM nie była w całości pokazywana w czasach przedpolsatowych. 

W CANAL+ już była cała. To co nie wchodziło do linearnych kanałów dawałli do Canal+SportOnline. No i była jeszcze Multiliga. 

2 godziny temu, Woocash napisał:

Jak ktoś chce płacić standardową cenę za pakiet lub usługę svod niech płaci tylko niech nie ujada że inni płacą tanio, bo sam ma też możliwość płacenia taniej. Jak ktoś chce dzielić konto/serwis z drugą trzecią osobą niech dzieli (Canal+ sam do tego namawia) jak jeszcze na tym zarobi lub zapłaci 50 groszy nikogo nie powinno obchodzić to, ponieważ sam ma taką możliwość. Dziwie się tylko jednemu czemu osoby które mają problem z tym że inni mają tanio sami nie płacą standardowych cen pakietów np. Canal+ za 80zł bez zobowiązania w ofercie satelitarnej. Tak się przejmujecie operatorem to macie okazję go wspomóc :)

@Toma441 wyjaśnił Ci wszystko dokładnie. 

Aha - i dzięki za takiego "kolegę", który taki plan zarabiania sobie uczynił, że sam praktycznie nic nie płaci. Jeszcze rozumiałbym "deal" 60zł na dwóch, ale brać ofertę za 60zł i dzielić to na ceny z oferty on-line... "Świetny" pomysł po prostu. Chyba tylko dla niego. Z dala od takich ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...