Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Rozsyłają vouchery C+ online z NBA League Pass za 450 zł za sezon. Wszystkie mecze NBA w tym 150 z polskim komentarzem tylko w ofercie C+. Dotyczy Pakietu CANAL+ na 12 miesięcy wraz z voucherem NBA League Pass na sezon 2022/2023 w łącznej cenie 450 zł (płatne z góry). Cena po rabacie 5 zł/mies. za zgody marketingowe. Szczegóły na canalplus.com. Oferta limitowana – liczba voucherów ograniczona. 

W pakiecie dostęp do wszystkich spotkań nowego sezonu NBA wraz ze specjalnym League Passem. W ramach dostępu do kanałów CANAL+ obejrzysz także wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, rozgrywki LaLiga Santander oraz Ligue 1 Uber Eats, wybrane mecze Premier League i tenisowy cykl WTA Tour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 11:55, PIOOLE napisał:

I to jest cały pakiet canal? Jak mam teraz hbo I netflix I bym kupił to to chyba mogę I nic się cenowo nie zmieni?

Rozmawiałem z supportem i ta oferta pozwala Ci miec tylko Canal+ (przynajmniej tak oni twierdzą). Czyli korzystając z oferty rocznej z NBA pozbawisz się HBO i Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 14.10.2022 o 14:42, cidik napisał:

ale dostajemy jeszcze Canal+. I pytanie czy tylko Canal+ czy całą oferte sportową

Jest cały pakiet C+, czyli ten co w subskrypcji kosztuje 49 zł.

9 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Rozmawiałem z supportem i ta oferta pozwala Ci miec tylko Canal+ (przynajmniej tak oni twierdzą). Czyli korzystając z oferty rocznej z NBA pozbawisz się HBO i Netflix.

W ofercie półrocznej z płatnością jednorazową jest HBO Max za 60 zł, czyli 10 zł miesięcznie, ale brak Netflixa. Możliwe, że w tej promocji jest podobnie albo tak jak ci napisali, nie ma nic.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...