Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Jaki mecz nie działa o co chodzi? Bo mam obecnie C+4K uruchomiony i działa poprawnie. Ale jestem abonentem C+

Barcelona na C+ Premium dla subskrybentów. Nawet tego nie kupię bo już muli logowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowanie jest wywalone. Jak za starych dobrych czasów pierwszych podrygów NC+ GO :).

Ale sam stream działa jak się jest zalogowanym. No ale ogólnie tyle w temacie jaka super jest usługa C+ (dodając do tego jeszcze te problemy z odpaleniem meczów z Viaplay na czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic do rzeczy kto jakie ma konto. Strona umożliwiająca w ogóle wpisanie loginu (która Ty zapewne masz w cache) ładuje sie raz na kilkadziesiąt razy. Przeważnie jest timeout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zapisane i tv pamięta moje dane podobnie jak laptop. To chyba oczywiste że nie będę za każdym razem bawił sie w logowanie. oglądam tu często filmy jak i C+4K i nie ma żadnych problemów ale z apkami filmowymi tak samo działa idealnie jeśli chodzi o działanie i płynność tych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Wyszedłem specjalnie z serwisu i wszedłem od nowa bez najmniejszych problemów. Masz jakiś kombinowany dostęp za który nie płacisz dodatkowo nie wiadomo  ile tam sie juz osob zalogowało na to konto.

Nie mam, chciałem wejść na swoje konto, co kiedyś naciągnął mnie konsultant z Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Ja pierdziele, Ty byś chociaż się starał wykazać minimum obiektywizmu.
Te posty pewnie też napisałem? Wiadomo, jak coś z Viaplay to pierwszy do pisania mimo, że go nie masz, a tylko coś napisać o Canal+ i się zaczyna...

A sami, to razem z koleżanka @Zuzia prowokujecie... :)

jj.jpg

@kisiel95 Dokładnie... to historie niczym PIS z Czajką i teraz z Odrą, tylko w formacie forumowym, że tak użyje ulubionej ikonki pewnych kręgów... 🤣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak ty gdy jest coś z C+ to jesteś pierwszy jak z Viaplay to twierdzisz że awarie się zdarzają i będzie jeszcze nie jedna. I nie wiem czego się denerwujesz czy ja napisałem że nie ma awarii napisałem tylko że Boguś ma problem z logowanieniem i czuwa nad porzadkiem na forum. Edit ja co mam to za to płacę a nie zbieram od znajomych by robić z siebie eksperta. Nie mam Viaplay ale mam ich transmisje na C+ online na jedno wychodzi.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...