Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę że za tą podwyżką nie kryją się żadne nowe treści (LM w osobnym pakiecie), to tak.

Dodajmy, że ktoś chcący oglądać LM, gdyby sprawdziły się przewidywania userów w tym temacie, to wyszłoby 59 + 30 zł = 89 zł. Porównaj to sobie to 40 zł PBG w ubiegłym sezonie. Tym bardziej że te hipotetyczne 89 zł to za sam Canal+ (nie licząc Fun&News, Max, nie mówiąc już o Elevenie czy Netflixie).

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie ma możliwości wykupienia rocznego pakietu sportowego opłaconego z góry na 12 mies.?

 

Obecnie widzę tylko ofertę 54zł/mies. (+10zł za Eleven) i nawet nie ma opcji wykupienia LM. Czy taki pakiet w ogóle ma się pojawić w C+ Online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aster napisał(a):

Czy taki pakiet w ogóle ma się pojawić w C+ Online?

Na fb odpisują że ma w sierpniu się pojawić. Może po tym jak się pojawi to będzie jakaś promka na LM albo na pakiet [pół]roczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Ja chciałem dodać sobie Fun&News i nie ma takiej możliwości - trzeba zaczekać aż roczny pakiet wygaśnie. 

 

Pewnie dlatego nie ma obecnie 12mc oferty - jak pojawi się pakiet LM w online to wtedy zrobią promocję :)

Edytowane przez player_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdzą się przewidywania, że nowa cena C+ online 59 zł + 30 zł pakiet LM = 89 zł, to pewnie w pakiecie 12 miesięcy wyjdzie: 69 zł x 12. Do tej pory tak było, że jak pakiet kosztował 74 zł, to przy zakupie na rok wychodziło 54 zł. Mam nadzieję, że pojawi się opcja zarówno 12 miesięcy jak i 6 miesięcy. Wywalić na jeden raz 828 zł, a 414 (na pół roku) to jednak różnica. 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet LM w Canal+ Online będzie raczej za 20 zł.

Polsat Sport Premium też był za 20 zł (jak dla abonentów z zobowiązaniem) a nie w standardowej cenie 30 zł

 

Do tej pory Canal+ Online w przypadku pakietów dodatkowych stosował ceny jak dla abonentów, a nie standardowe (także dla Eleven Sports, Max czy Netflix). Więc można zakładać, że będzie podobnie. Chyba, że planują w ogóle przebudować ofertę, bo chyba w sierpniu też jakieś zmiany mają być w ofercie satelitarnej.

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pakiet Eleven z PSP w cenie 15 zł (później wprowadzono podwyżkę do 20 zł). Po wyłączeniu PSP za pakiet Eleven płacę obecnie 10 zł tak jak nowi subskrybenci.  Gdyby faktycznie pakiet Super Sport (SS) był w cenie 20 zł dla subskrybentów,  to w sumie za pakiet Eleven+SS wyszłoby 30 zł,  czyli 2x tyle co wcześniej płaciłem za Eleven+PSP 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Sam fakt zmuszania do wykupienia paczki C+ żeby obejrzeć LM jest niedorzeczny.

 

Tym bardziej że wyższa cena za główny pakiet jest praktycznie przesądzona:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-canal-online-canal-extra-canal-360-liga-mistrzow-podwyzka-ceny-pakiety-testy-jak-ogladac

 

Smutne w tym wszystkim jest to, że sprzedaż praw sportowych odbywa się za plecami widzów. Widz nie ma możliwości zaprotestować przeciw takim działaniom nadawcy w inny sposób jak nie oglądać wydarzeń tam transmitowanych. Ewentualnie kombinować, stosując metody mniej lub bardziej legalne jak dzielenie się kontem albo wprost nielegalne streamy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno by się to opłacało stacjom 😂

 

Tak jak rozumiem narzekania, że drożeje paliwo, prąd, gaz tak ciągłe marudzenie na podwyżki u operatorów staje się już nudne. Też chciałbym mieć wszystko za 100 zł ale mamy inflację, wszystko drożeje więc nic dziwnego że drożeją też usługi "drugiej potrzeby". Sprawa jest prosta. Za drogo to nie kupuj. Jak zrobi tak więcej osób to operator obniży ceny żeby złapać więcej klientów. Skoro tego nie robi to znaczy, że odbiorcy zgadzają się na nowe ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Zmiany w ofercie Canal+ online. Drożeje główny pakiet Tylko do 5 sierpnia pakiet Canal+ w serwisie streamingowym Canal+ online będzie można wykupić za 54 zł. Później będzie drożej. - Planujemy zmiany w ofercie Canal+ online w związku z wprowadzeniem do sprzedaży Ligi Mistrzów UEFA. Szczegóły przekażemy wkrótce – informuje Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska."

Treść komunikatu ze strony wirtualnemedia.pl. A wiec drozeje pakiet główny a co kto sobie więcej dokupi to jego sprawa. Ciekawe jak zrobią z takimi jak ja co jeszcze płacą 45 zł Canal i 10 zł za HBO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z tego tekstu nic nie wynika konkretnego, jaka będzie oferta. Rzecznik Canal+ twierdzi to co wiemy od dawna, że planują zmiany w związku z Ligą Mistrzów.

 

Ale, tak sobie myślę, gdyby chcieli wprowadzić tylko dodatkowy pakiet Super Sport z LM do Canal+ Online, to po co podnosić cenę głównego pakietu? 🤔 A może ten droższy główny pakiet będzie gwarantował już dostęp do całego sportu od Canal+?

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by tak było. Podniesienie ceny paczki C+ spowoduje, że nawet ktoś kto nie wykupi pakietu z LM będzie miał swój czynny udział w spłacie praw za nią. ;) 

 

Bo jak inaczej uargumentować zwyżkę ceny tej biednej paczki C+, która zawiera tylko Ekstraklasę, połowę LaLigi, 2 wybrane mecze PL, trochę NBA i WTA? Nic nowego nie doszło. O ofercie filmowej nawet nie ma sensu rozmawiać, bo poziomiem niewiele odbiega od Filmbox'ów. Premier jak na lekarstwo, a jak są to takie, że oglądać się tego nie chce. 

 

Oni chyba chcą żeby większość przeszła na abonament, bo obecnie ceny w subskrypcji odstraszają i to mocno.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać. Zobaczymy co planują 5 sierpnia.

 

Generalnie uważam, że obecnie oferta 54 zł za pełny Canal+ Online nie jest zbyt tania, biorąc pod uwagę, że w ofercie sat sprzedają po 20 zł, a w kablu już za 40 zł z zobowiązaniem. W przypadku, gdy mieli jeszcze opcje 12 miesięcy na główny pakiet, to zamiast 54 zł wychodziło po 39 zł, i to była fajna opcja. Przypuszczam, że jeśli już ogłoszą nową ofertę z Ligą Mistrzów, to powrócą do ofert rocznych, więc cenowo być może nie będzie tragedii przy lojalkach. Zobaczymy...

 

 

20 sierpnia kończy mi się półroczna oferta Canal+ Online, którą puścili w lutym. Wprawdzie dla kibiców z myślą o LM, ale ja aktywowałem tylko pełny Canal+ . Wyszło 33 zł miesięcznie (zamiast 54). Parcia na sport nie mam, filmowo tez ostatnio nie ma woow, ciekawe mają własne seriale, ale dla nich wystarczy wykupić raz na jakiś czas tańszą opcję. Jak po zakończeniu lojalki nie będzie jakieś ciekawej oferty, to nie będę przedłużał z nimi współpracy. Przepłacać nie lubię, ale chętnie korzystam z ciekawych promocji. To już od nich zależy, czy mnie zachęcą 🤷‍♂️

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...