Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę na wyższy pakiet podpisujesz na minimum 12 miesięcy. Możesz oczywiście zrobić to telefonicznie a oni podobno uruchamiają pakiet w przeciągu 2h (w co nie chce mi się wierzyć znając CP) :)

 

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka ciekawe czy jakaś stacja zostanie udostępniona FTA dla dzieciaków. W tamtym roku był to kanał Nikoledion jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedyś ktoś pisał, że Boomerang będzie miał okienko, ale to pewnie plotka. Skoro Polsat JimJam jest dla wszystkich abonentów, to raczej nie ma na co liczyć, że odkodują coś na Dzień Dziecka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Boomerang to kanał z bajkami mojego dzieciństwa :) Ale tu nie chodzi o nas starych dziadków ale o dzieciaki które na pewno by się ucieszyły zwłaszcza że pogoda za oknem nie rozpieszcza! Nie wiem jaki to problem dla nadawcy otworzyć kanał na kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ci co biorą pakiet "mini" robią to, aby mieć Polsat w cyfrowej jakości.

 

Ja tam wolę jakość analogową (typu: telewizor z kineskopem) a CP mam żeby mieć Polsat w ogóle.

 

Ja po wypowiedzeniu ":familijnego" także chciałem wziąć pakiet "mini" i tu spotkała mnie niespodzianka. Musiałbym kupić dekoder za 149 zł

 

Z wypowiedzi na tym forum wywnioskowałem że umowa na pakiet mini z posiadanym już dekoderem CP jest jak najbardziej możliwa... Osobiście jednak tego nie sprawdzałem, bo jeszcze wiąże mnie umowa.

 

Ponadto "na próbę" dają "Familijny" na miesiąc, za który trzeba zapłacić normalną cenę.

 

No nie wiem, ja miałem bodajże miesiąc pełnej oferty CP a dwa familijnego, płacąc normalnie za mini (9,90zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Wreszcie kanały lifestylowe Polsatu są w tym samym pakiecie, tylko ciekawe na jak długo. Z tych 2 pozostałych co są w MiniMaxie (a nie są odkodowane w Mini) to mogliby odkodować jeszcze Polsat News :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni całkowicie zlikwidować pakiet mini max i wszystkie kanały przenieść do pakietu mini. Na pewno mieliby wielu nowych klientów i większą oglądalność, a co za tym idzie więcej kasy z reklam. Na razie nie ma oficjalnej informacji nt tego czy polsat play ma pozostać w najniższym pakiecie. Miejmy nadzieję że wszystko się wyjaśni na naszą korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak Polsat Film pojawił się w mini i nie podali oficjalnej informacji, to o Polsacie Play pewnie też nic nie napiszą. Ale jakoś o Polsacie Cafe napisali, że wchodzi na stałe do pakietu mini. Może jeszcze napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...