Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, tombik87 napisał:

Witam

Mam "mydelniczkę" (ITI-2849ST/ 2850ST/ 2851S) i jestem zadowolony z jakości obrazu...Jak wygląda sprawa jakości obrazu w tym dekoderze (WIFIBOX+)? Będę zadowolony po zmianie na WIFIBOX+?

 

 

 

 

 

Ja chciałem zrobić wymianę w odwrotną stronę bo szkoda nerwów na WiFiBox-a+ zwłaszcza jak chciałem go używać ze swoim dyskiem do nagrywania. Mydelniczkę mam z TNK HD i jestem też zadowolony.

Moim zdaniem to najgorszy dekoder jaki jest w ofercie i mając do wyboru tylko ten dekodeder (WIFIBOX+) w najmniejszym pakiecie na pewno nie zdecyduję się na umowę, tym bardziej że jest czynsz 2 złote.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem trzeciego WifiBoxa, nie minęło nawet pół godziny od podłączenia dysku i dekoder znów zwieszony. 

 

Domyślam się, że nie ma metody, by WifiBox zakceptował jakiś normalny dysk? To samo dzieje się zarówno na dysku GoodRam jak i na dysku od NC+ z PremiumBoxa.

Trzy sztuki, trzy te same wady.

 

Jest z tego jakieś wyjście? Reklamacja ma sens? Bo słyszałem, że PremiumBoxa jako drugi dekoder nie mogą dać bo MultiRoom nie będzie działał, a muszę mieć wifi. 

 

Nie chcę mydelniczki z adapterem, bo to dodatkowe koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem reklamację przez telefon i w salonie pisałem z potwierdzeniem przez pracownika złego działania z dyskiem i zawsze odpowiedź że operator nie gwarantuje poprawności działania nagrywania. Po ostatniej reklamacji napisanej j przez pracownika salonu i po podpisaniu miałem odpowiedź w czasie krótszym niż 48 godzin na maila. Jako że mam pakiet Start+ wnosiłem o wymianę na wyższy model nawet byłem skłonny zapłacić aktywację i jedyny skutek to najpierw podniesienie pakietu na 60 złotych i dopiero wymiana. Poczekam do końca umowy i wezmę nową jeśli będzie tak jak teraz aktywacja 0 i czynsz 1 zł dekoder 4K i antena gratis aby zrekompensować sobie trudności niedogodności użytkowania tego  dekodera. Nie po to teraz wybrałem niski pakiet, aby płacić 60 miesięcznie plus czynsz.

@godsmack niestety w Twoim przypadku nie dużego wyboru pisz reklamację może to wpłynie i poprawią soft. Tak mi jeden konsul powiedział że ten dekoder celowo tak ma soft, nawet na stronie  jest napisane przy nim że działa timeszift po podłączeniu dysku, a to nie to samo co nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na tym szrocie są problemy z VOD ? Dekoder jako MR ,za [beep]y nie chce nic działać z VOD ,kreseczki pokręcą się od ładownia aplikacji po chwili stają i koniec,wszystko zawieszone pozostaje tylko twardy reset z kabla ! Dostaje już białej gorączki bo od dłuższego czasu nic nie działa ,dziś przy święcie już kilka godzin kombinuje zamiast siedzieć przy stole i delektować się świętami ,jutro tam zadzwonię i takie kó.... polecą że strach ,pokarało mnie oddawać karty ,rezygnować z własnego sprzętu i brać ten syf !I żeby nie było połączenie MR poprawne,sygnał po wifi na zielono 81 %,czy inna opcja pomarańczowo 50-60 % i i tak nic nie działa ,zaczyna ładować ( kreseczki się kręcą ,po chwili stają i zwis totalny ) .Jestem tak wk...że szkoda gadać,żona mnie z[beep]..że miałem własne dekodery i było ok a teraz jakieś gó.... to są .Jakiś czas temu działało ,teraz kaplica wszystko się wiesza ,50  razy chyba restartowałem ,twardy reset też zrobiłem ,miałem wyp...to przez okno ale myśl że potem za to będę musiał zapłacić powstrzymała mnie ,ale jutro im to wygarnę wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, lokam napisał:

Proponują mi wymianę mojego dekodera do multiroom Box+/HD ADB 2851S właśnie na ten dekoder. Czytam opinie o tym dekoderze i opinie o nim są bardzo krytyczne. Faktycznie,  to taki szrot?. Lepiej zostać przy Box+?.

Jezeli lubisz zacinanie i wolna prace + okazjonalne zawiechy to bierz Wifibox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafiłem na jakiś inny lepszy egzemplarz bo "działa" nie najgorzej. Jednak oceniając go na podstawie dekodera który miałem wcześniej od Cyfrowego Polsatu - HD3000 to najgorszy szrot jaki może być. HD3000 działał świetnie a ten jest ociężały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie wyłączanie telewizora osobnym przyciskiem. Wyłączam tuner i telewizor ma zniknąć. Dekoder się przycina i nie reaguje na pilota ale jak sie mu da minutę to wraca do życia. Szczególnie jak się szybko przelatuje po kanałach.  On przypomina playera boxa.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam objaw że po nocy mam czarny ekran ale głos jest i po menu można chodzić. Jak przełączę na inny kanał to mam boot i tak w kółko.

Byłem wczoraj w punkcie w Busku Zdroju, chciałem go wymienić ale sprzedawca coś tam posprawdzał i powiedział że jakaś aktualizacja się dograła chociaż ja żadnych aktualizacji już nie miałem. Więc ściemniał by mi go nie wymienić przypadkiem. Oddał mi go po pół godzinie i faktycznie chodził wczoraj bez problemu. Dzisiaj po nocy wstaję chcę załączyć a tu czarny ekran głos jest i boot. Robiłem już przywracanie ustawień bez karty i anteny ze 2 razy przed oddaniem go do punktu i nic to nie dało. Na infolinii wczoraj  kazali mi go wymienić. Jest to u[beep]liwe bo ja do punktu mam 20km w jedną stronę a oni wiedzą że sprzedają uszkodzone dekodery a tym samym narażają klientów na dodatkowe koszty. I dzisiaj zaś muszę grzać 40km by wymienić dekoder. Ciekawe co powie dzisiaj sprzedawca.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...