Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz najnowszą aktualizację? Tj z aplikacją start? Jeśli nie to zaktualizuj, inna opcja to spróbuj połączyć z hotspota z telefonu i sprawdź czy działa. 

 

Jednak przez połączenie z hotspota dało pozytywny wynik i aplikacja NC+GO TV odpaliła.Pozostaje pytanie co dalej?Główny dekoder Premiumbox+ działa za pomocą domowego wifi i wszystko w nim śmiga,natomiast dodatkowy wifibox+ nie chce się połączyć z internetem.Myślę,że jest coś nie tak z routerem,albo z konfiguracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaRIO84 -  U mnie było trochę podobnie, tylko odwrotnie - po wifi,  wifibox+ miał dostęp do internetu i NC+GO TV działało, natomiast Wifipremiumbox nie miał dostępu do internetu. Dostęp przez hotspota też działał. Konieczne było zestawienie innego połączenia z routerem (przewodowe - bezprzewodowe) dla wifiboxa i wifipremiumboxa. Jak masz taką możliwość, to spóbuj w jednym z urządzeń zestawić połączenie przewodowe a w drugim bezprzewodowe z routerem. 

 

Oczywiście zakładam, że poziom sygnału WiFi w miejscu gdzie znajduje się wifibox+ masz wystarczający.

Edytowane przez zbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tutaj, że dekoder się zacina i pomaga wymiana na nowy. A co, jeśli jest problem z pilotem? Tzn. klikam klawisz "pilot", a kanał mi się zmienia. Albo chce pogłośnić, a tu wskakuje kanał wyżej. Nie dzieje się tak zawsze, ale już tracę cierpliwość. Wymiana baterii drugi raz nic nie daje. ;) Udać się na wymianę?

O braku płynności nie wspominam.

Mam ESCA014 ;)

 

 

Wymień pilota.

 

 

Spróbuj jeszcze blaszki w pilocie przy bateriach powyginać, często to pomaga. Jeśli nie to od ręki wymienią pilot w APS. 

 

Wymieniłem pilot, co prawda na używany (innego nie mieli na stanie), ale problem nadal występuje. :evil:  Będzie trzeba dekoder wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie, jak na tym dekoderze szybko wpisuje się numer kanału? Na innych dekoderach wpisywało się zawsze na początku 0 (np. 008), tutaj po naciśnięciu 0 pojawia się jakaś niedostępna funkcja.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się w sposób niekulturalny. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...