Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupiłbym jako zamiennik do mojego android tv 7 w telewizorze ale poczekam jeszcze chwile bo w listopadzie może się pojawić nowe apple tv  co do 4k wiedziałem że będą chcieli się wyrobić przed "Królem" ciekawe czy abonenci sat będą mieli dostęp do treści 4k w OTT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie dobre rozwiązanie dla tych, co stracą dostęp do tv naziemnej, po po przejściu na nadawanie na DVB-T2. Tak to nie widzę sensu posiadania tego boxa. 

 

@Anita Kaźmierska

Gdzie dekoder z wejsciem sat, gdzie jakiś czas temu wyciekły foty do sieci?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

 

 Pani Anito, wiadomo wam coś o drugiej wersji z DVB-S/S2, bo były screeny z miernikiem sygnału z Hotbirda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał:

Jedynie dobre rozwiązanie dla tych, co stracą dostęp do tv naziemnej, po po przejściu na nadawanie na DVB-T2. Tak to nie widzę sensu posiadania tego boxa. 

Gdzie dekoder z wejsciem sat, gdzie jakiś czas temu wyciekły foty do sieci?


Właśnie mogliby wtedy dać możliwość wymiany ultrabox+ na C+ box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jest premiera nowego sprzetu a wy gadacie o tym czego nie ma (wersja dvb-s). Chyba najwazniejszy w tym sprzecie jest jednak odbior przez internet. Czekam na catchup 7 dni wstecz ktory mam na evobox ip (a nawet na player boxie) oraz mozliwosc ogladania wszystkich kanalow z oferty sat bez potrzeby robienia "lepianki" nc+go/player+/c+ ott

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wilq79 napisał:

Kurde, jest premiera nowego sprzetu a wy gadacie o tym czego nie ma (wersja dvb-s). Chyba najwazniejszy w tym sprzecie jest jednak odbior przez internet. Czekam na catchup 7 dni wstecz ktory mam na evobox ip (a nawet na player boxie) oraz mozliwosc ogladania wszystkich kanalow z oferty sat bez potrzeby robienia "lepianki" nc+go/player+/c+ ott

Z tego co czytam to do 14 dni można cofać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzYcHa_2012 napisał:

Nareszcie, już prawie kupiłem Miboxa ?

Mam Mi Box S oraz Play Now Box TV 2.

Te urządzenie sobie odpuszczę. 

Dziękuje , tyle w temacie :D

 

Edit:

No chyba , ze od Mikołaja dostane :mrgreen:  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...