Jump to content

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

@Vojthaschore racji jest. Tylko Eurosport za bardzo nie chce już współpracy. Chcę sprzedaż za dobrą cenie udziały w grupy C+. Proszę poczekać na 26 października będzie wiadomo. Mam zabronione mówić gdzie te prawa idą. Napisz mi wiadomość i musimy pogadać na pw @Vojthas

Edited by Kirk
Od tego momentu zaczynają się bzdury.
  • Confused 1

Zapewne sam nie wiesz, gdzie idą te prawa tylko udajesz takiego kozaka w sieci.

• Like 1
2 godziny temu, Piotr94 napisał:

@Vojthaschore racji jest. Tylko Eurosport za bardzo nie chce już współpracy. Chcę sprzedaż za dobrą cenie udziały w grupy C+. Proszę poczekać na 26 października będzie wiadomo. Mam zabronione mówić gdzie te prawa idą. Napisz mi wiadomość i musimy pogadać na pw @Vojthas

Tak, tak. "Wiem, wiem,  ale nic nie powiem". To po co w ogóle mówisz,  że wiesz, skoro powiedzieć nie możesz?  Zadałem już jakiś czas temu pytania na priva i też zero odpowiedzi. 

• Like 1
3 godziny temu, Piotr94 napisał:

To już czysto po polsku nie piszemy ?

Nie rozumiem, co Piotr94 pisze. Gwoli wyjaśnienia: napisał mi, że wie, kto kupił prawa do LaLigi. A ja na to, że "informacje bez podania konkretnego i wiarygodnego źródła nikogo nie interesują". On na to, że "źródło ma od nich". A ja na to, że "to żadne źródło". Jakaś bezsensowna rozmowa (ani ja nie chciałam wiedzieć, ani on nie chciał powiedzieć, ale jednak pisał do mnie - po co?), tak jak i te posty powyżej. Żegnamy Piotr94!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...