Jump to content

Sport na żywo w polskiej TV 12.10-18.10


Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 12.10:

 

13:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 1. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 1. dzień (do 00:00)

 

Wtorek, 13.10:

 

12:25 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 10. etap: Lanciano - Tortoreto (do 16:40)
13:45 E2 SNOOKER: Turniej English Open - 2. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 2. dzień (do 00:00)

 

Środa, 14.10:

 

12:25 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 11. etap: Porto Sant'Elpidio - Rimini
13:45 E2 SNOOKER: Turniej English Open - 3. dzień (do 19:00)
16:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig Scheldeprijs (do 17:35)
18:45 E1 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Łomża VIVE Kielce - Mieszkow Brześć (+ studio od 18:30 i 20:30)
20:45 E1 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: FC Barcelona - HC PPD Zagrzeb
22:30 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 3. dzień (do 00:00)

 

Czwartek, 15.10:

 

12:25 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 12. etap: Cesenatico - Cesenatico (do 16:45)
13:45 E2 SNOOKER: Turniej English Open - 4. dzień (do 18:00)
20:40 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz 1. rundy: 1. FC Düren - FC Bayern Monachium
22:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 4. dzień (do 00:00)

 

Piątek, 16.10:

 

12:25 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 13. etap: Cervia - Monselice (do 16:40)
12:45 E2 SNOOKER: Turniej English Open - 5. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - 5. dzień (do 23:00)

 

Sobota, 17.10:

 

09:50 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
11:30 E2 KAJAKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Lublanie
12:25 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 14. etap - jazda indywidualna na czas: Conegliano - Valdobbiadene (do 16:45)
12:45 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej English Open - mecz półfinałowy (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - mecz półfinałowy (do 23:30)

 

Niedziela, 18.10:

 

09:00 E2 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig na Węgrzech - 1. wyścig
09:45 E1 KOLARSTWO: Giro d'Italia - 15. etap: Rivolto - Piancavallo (do 16:45)
10:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
12:00 E2 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig na Węgrzech - 2. wyścig
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej English Open - mecz finałowy (do 17:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej English Open - mecz finałowy (do 23:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 12.10:

 

12:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 20:00)
20:15 PS  MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
20:30 PS     SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: Joker Świecie - Energa MKS Kalisz

 

Wtorek, 13.10:

 

12:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 20:00)
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: TAURON 1. liga - mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visla Bydgoszcz
17:50 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Łotwa - Malta
17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Azerbejdżan - Cypr
20:35 PS     PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Ukraina - Hiszpania
20:35 PSE   PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Niemcy - Szwajcaria
23:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - magazyn

 

Środa, 14.10:

 

12:00 PSE   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:30)

17:30 PSE    SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów

17:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 19:50)
17:50 PSP1 PILKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Litwa - Albania
17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Finlandia - Irlandia

19:50 PSN   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Calcit Volley Kamnik - ŁKS Commercecon Łódź
20:30 PSE   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
20:35 PS     PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Polska - Bośnia i Hercegowina (+ studio od 17:30 i 22:50)
20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Włochy - Holandia
20:35 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Portugalia - Szwecja
20:35 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Anglia - Dania
20:35 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Islandia - Belgia
20:35 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Chorwacja - Francja
20:35 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Szkocja - Czechy

23:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - magazyn

 

Czwartek, 15.10:

 

12:00 PSE   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 20:15)
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:15 PS  KOLOSEUM

20:15 PSN  TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 22:00)

 

Piątek, 16.10:

 

12:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: TAURON 1. liga - mecz: eWinner Gwardia Wrocław - Polski Cukier Avia Świdnik
17:30 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa
17:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 20:00)
20:20 PS     PIŁKA NOŻNA: FORTUNA 1. liga - mecz: GKS Tychy - Chrobry Głogów
20:30 PSE   SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

 

Sobota, 17.10:


12:30 PS     PIŁKA NOŻNA: FORTUNA 1. liga - mecz: Górnik Łęczna - Widzew Łódź

13:00 PSE   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 16:30)
13:25 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: Celtic FC - Rangers FC
13:25 SP     DTM: Wyścig w Heusden-Zolder
17:30 PS     SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie
17:30 PS  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa

23:00 PS  SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Ortega vs. The Korean Zombie - waga piórkowa: Brian Ortega - Chan Sung Jung

 

Niedziela, 18.10:

 

04:00 PS     BOKS: Walka o mistrzowskie pasy WBA World, IBF World i WBO World w Las Vegas - waga lekka: Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez
11:00 PS     CAFE FUTBOL
12:00 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie Moto3
12:10 PSE   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - Sparta Rotterdam
13:20 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Aragonii - wyścig w klasie Moto2
14:25 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - sc Heerenveen

14:45 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice

15:30 PSE   TENIS: Turniej ATP w Sankt Petersburgu - mecz finałowy gry pojedynczej
16:40 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: TAURON 1. liga - mecz: ZAKSA Strzelce Opolskie - eWinner Gwardia Wrocław
17:30 PS  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 12.10:


20:00 4-4-2
21:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 13.10:

 

16:25 PIŁKA NOŻNA: Przed meczem Polska - Bośnia i Hercegowina
17:55 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje mistrzostw Europy U-21 - mecz: Polska - Bułgaria (+ studio od 17:20)
20:35 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Niemcy - Szwajcaria (+ studio od 20:15)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 14.10:

 

20:35 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - mecz: Polska - Bośnia i Hercegowina (+ studio od 18:00) (mecz również w TVP1 i TVP Polonia!)

23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 15.10:

 

18:00 7. METR
18:55 PIŁKA NOŻNA: Odliczanie do Euro - podsumowanie
20:55 SPORTOWY WIECZÓR
21:35 RING TVP SPORT

 

Piątek, 16.10:

 

17:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (+ studio od 17:40)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 17.10:

 

09:45 STAN FUTBOLU
10:55 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata w półmaratonie - Gdynia 2020 - bieg kobiet (do 12:15) (+ studio od 10:35)
12:15 KOLARSTWO GÓRSKIE: Mistrzostwa Europy - Monte Tamaro 2020 - cross kobiet (+ studio od 13:55)
14:40 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz (+ studio od 14:25)
17:20 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (+ studio od 17:00)
20:15 SKOKI NARCIARSKIE: Letnie Mistrzostwa Polski - Szczyrk 2020 (+ studio od 20:00)
22:15 SPORTOWY WIECZÓR
22:45 BOKS: Walka o pas WBA Inter-Continental w Londynie - waga superlekka: Lewis Ritson - Miguel Vazquez (do 00:15)

 

Niedziela, 18.10:

 

10:55 SKOKI NARCIARSKIE: Letnie Mistrzostwa Polski - Szczyrk 2020 - konkurs drużynowy (+ studio od 10:35)
15:25 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
20:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 12.10:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Miami Heat - Los Angeles Lakers

19:00 nS+    ŻUŻEL: eWinner 1. liga żużlowa - mecz: Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - eWinner Apator Toruń (+ wstęp od 18:40)

 

Czwartek, 15.10:

 

22:00 nS+   SPEEDWAY+

 

Piątek, 16.10:

 

18:30 C+S   ŻUŻEL: Speedway of Nations - studio

 

Sobota, 17.10:

 

12:55 nS+    PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Sevilla FC (również w Canal+ Now!)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Liverpool FC (+ Premier League Kick Off od 13:00 i 15:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Piast Gliwice (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)

14:55 nS+    FUTSAL: Statscore Futsal Ekstraklasa - mecz: Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Southampton FC
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Arsenal FC

18:25 nS+    PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Cadiz CF (również w Canal+ Now!)
19:00 C+     ŻUŻEL: Speedway of Nations - 2. runda finałowa (+ wstęp od 18:30)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (+ wstęp od 19:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Manchester United FC
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 18.10:

 

10:00 C+S   WYSOKI PRESSING

11:55 C+  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - CA Osasuna
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Fulham FC
13:35 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Brighton & Hove Albion FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Wisła Kraków (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - West Ham United FC

18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Elche CF
18:25 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: TD Systems Baskonia - Barca
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Aston Villa FC
20:25 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Niemiec - mecz: Bayern Monachium - medi bayreuth

20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Sociedad
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 12.10:

 

20:00 ES1 #ELEVENF1
21:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

 

Piątek, 16.10:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Watford FC

 

Sobota, 17.10:

 

10:30 ES1 DTM: Wyścig w Heusden-Zolder - kwalifikacje (+ studio od 10:10 i 11:00)

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Eintracht Brunszwik - VfL Bochum (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES1 DTM: Wyścig w Heusden-Zolder (+ studio od 13:00 i 14:35)
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Atalanta BC
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - RB Lipsk (+ studio od 15:00)

15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - VfB Stuttgart

15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Atletico Madryt
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AC Milan

17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - SS Lazio (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - FC Bayern Monachium (+ studio od 17:30)
20:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - Juventus FC

20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - FC Barcelona (+ studio od 20:30 i 23:00)

21:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga portugalska - mecz: Sporting CP - FC Porto
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 18.10:

 

10:25 ES1 DTM: Wyścig w Heusden-Zolder - kwalifikacje (+ studio od 10:05 i 10:55)
12:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - US Sassuolo Calcio
13:25 ES1 DTM: Wyścig w Heusden-Zolder (+ studio od 13:00 i 14:35)

13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - SSV Jahn Regensburg

13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Levante CF
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Cagliari Calcio
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Spezia Calcio - ACF Fiorentina

15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 - 1. FC Union Berlin (+ studio od 17:00)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Parma Calcio

18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - Real Valladolid (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Benavento Calcio (+ studio od 20:00 i 22:45) (mecz również w Eleven Sports 4!)

20:55 ES2 PIŁKA NOZNA: Liga portugalska - mecz: SL Benfica - Rio Ave FC
23:00 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Czwartek, 15.10:

 

20:00 SK DART: Premier League Darts - finał (do 23:15)

 

Piątek, 16.10:

 

14:30 FK SPORTY WALKI: ONE Championship - Reign of Dynasties II (do 16:55)
18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Poltarex Pogoń Lębork - Uczelnia Państwowa Zamość

 

Sobota, 17.10:

 

12:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darüşşafaka Tekfen - HDI Sigorta Afyon Belediye
14:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor - Galatasaray Doga Sigorta
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Morabanc Andorra - San Pablo Burgos
21:00 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - wyścig w Kansas City (do 00:50)

 

Niedziela, 18.10:

 

02:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Bathurst (do 09:10)

12:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Bahçeşehir Koleji

15:45 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - AZS AWFiS Balta Gdańsk
20:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Unicaja

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 15.10:

 

23:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The CJ CUP @ SHADOW CREEK - 1. runda (do 02:00)

 

Piątek, 16.10:

 

23:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The CJ CUP @ SHADOW CREEK - 2. runda (do 02:00)

 

Sobota, 17.10:

 

13:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Nürburgu
14:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Scottish Championship - 3. runda (do 18:00)

14:20 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: GT Open w Spa-Francorchamps - 1. wyścig
20:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Enfusion 99 Talents w Wuppertalu (do 22:00)
23:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The CJ CUP @ SHADOW CREEK - 3. runda (do 02:00)

 

Niedziela, 18.10:

 

09:05 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula Regional European - 2. wyścig w Monzy

13:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Nürburgu
14:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Scottish Championship - finał (do 18:00)

14:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula Regional European - 3. wyścig w Monzy

16:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: GT Open w Spa-Francorchamps - 2. wyścig
20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Kansas City (do 00:05)
23:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The CJ CUP @ SHADOW CREEK - finał (do 02:00)

 

Edited by bart18
Link to post
Share on other sites

03:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Los Angeles Lakers - Miami Hea

Możesz usunąć ten mecz, bo już nie jest potrzebny. 

Edit 

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Ligi Mistrzów zostały anulowane z powodu wirusa i po południu będzie videokonferencji. 

Link to post
Share on other sites

Czwartek - o 20:15 na PSN 2. runda ATP w St. Petersburgu. Nie ma meczu Valencia BC - Zenit Sankt Petersburg.

Sobota - o 17:30 na PS Tauron Liga DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie. ATP w St. Petersburgu od 13 na PSE.

Niedziela - walka Brian Ortega - Chan Sung Jung od 1:00 na PSE, mecz finałowy w tenisa o 15:30 na PSE, o 14:25 na PSN mecz AFC Ajax - sc Heerenveen, o 21 na PSN Badminton Turniej BWF World Tour w Danii - mecze finałowe.

 

Link to post
Share on other sites

Proszę poprawić ramówkę Polsatu usunąć mecz 

20:30 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: TAURON 1. liga - mecz: BBTS Bielsko - Biała - LUK Politechnika Lublin

Moze inne mecze poprawić. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...