Skocz do zawartości

Hejt Park (Kanał Sportowy)


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Hejt park w dobrym składzie" jest to internetowy program w ramach Kanału Sportowego na YouTube, w którym obok prowadzącego Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego zasiada jeden z gości nie tylko ze świata sportu, ale też dziennikarstwa, filmu, muzyki czy polityki, którzy odpowiadają na pytania dzwoniących do studia widzów oraz prowadzących. Wśród najbardziej znanych gości "Hejt parku w dobrym składzie" byli już m.in. Małgorzata Domagalik, Szymon Jadczak, Robert Mazurek, Marcin Najman, Quebonafide, Cezary Pazura, Patryk Vega czy Stanisław Żółtek.

 

Jestem ciekaw co sądzicie o tym programie? Ja uważam za jeden z najlepszych obecnie internetowych programów na YouTube zaraz po "Widzę głosy" czy "wRealu24".

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten program podoba. Oglądam jak tylko będzie ktoś ciekawy. Podobał mi się HP z Szymonem Marciniakiem i z Paris Platynov. 

Warto też zwrócić uwagę, że może być więcej niż jeden gość np. ostatnio w HP który prowadził Tomasz Smokowski był Tomasz Jaroński, Adam Probosz i Stanisław Aniołkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W dzisiejszym "Hejt Parku", gościem Mateusza Borka będzie detektyw Krzysztof Rutkowski.

Swoją drogą - od wydania 105, program już nie ma sponsora (była nią marka piwa Okocim i sponsorowała program przez ostatnie 81 wydań), czyli jest po prostu "Hejt Park" ale bez "dobrego składu" (tak jak na początku). Stąd też, do prowadzenia programu wrócił Mateusz Borek (bo jest związany umową marketingową z jedną z konkurencyjnych marek, którą będzie promował w czasie Euro 2020).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...