Skocz do zawartości
  • 0

Nagrywarka


Pawelko4
 Udostępnij

Pytanie

Witam posiadam tv Samsung uhd do tego dekoder pvr pace 500 GB i nagrywarka Samsung sh897m. Póki co darade nagrać np. Mecz na nagrywarkę i zrzucić obraz na płytę dvd. Niestety jakość jest średnia wiadomo eurozłącze. Czy da radę jakaś kupić nagrywarkę lepsza? Czytałem o firmie grabber co sądzicie? 

Edytowane przez Pawelko4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Posiadam https://hollex.pl/nagrywarka-uhd-velocap-tbox-deluxe-evo-p-956.html.   

Nie próbowałem nagrywać w UHD ale w HD nagrywa bardzo dobrze. Posiada HDCP tak więc bez problemu przechwytuje obraz bezpośrednio z tunera satelitarnego lub odtwarzacza blu ray. Można podłączyć 2 urządzenia (2 wejścia). Nie testowałem jeszcze harmonogramu nagrywania. Nagrywam zawsze na dysk twardy podłączony bezpośrednio do tunera (po EPG). Potem jeśli materiał jest interesujący to za pomocą tej nagrywarki przegrywam sobie na pendrive i potem na laptopie mogę wycinać reklamy, przekonwerterować np na .mkv itp. Nagrywarka nagrywa w formacie .mp4 ale materiał zajmuję trochę miejsca. Nagrywanie uruchamia się jednym przyciskiem na pilocie. Można także robić zrzuty ekranowe w bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 8.10.2020 o 20:42, Mrozuś napisał:

Posiadam https://hollex.pl/nagrywarka-uhd-velocap-tbox-deluxe-evo-p-956.html.   

Nie próbowałem nagrywać w UHD ale w HD nagrywa bardzo dobrze. Posiada HDCP tak więc bez problemu przechwytuje obraz bezpośrednio z tunera satelitarnego lub odtwarzacza blu ray. Można podłączyć 2 urządzenia (2 wejścia). Nie testowałem jeszcze harmonogramu nagrywania. Nagrywam zawsze na dysk twardy podłączony bezpośrednio do tunera (po EPG). Potem jeśli materiał jest interesujący to za pomocą tej nagrywarki przegrywam sobie na pendrive i potem na laptopie mogę wycinać reklamy, przekonwerterować np na .mkv itp. Nagrywarka nagrywa w formacie .mp4 ale materiał zajmuję trochę miejsca. Nagrywanie uruchamia się jednym przyciskiem na pilocie. Można także robić zrzuty ekranowe w bardzo dobrej jakości.

Ile zajmuje średnio gigabajtów materiał 2 godzinny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...