Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2024 o 16:48, A&G napisał(a):

Więc można się pokusić o podniesienie do HD.

Nie wiem czy podniosą do HD. Prędzej spodziewałabym się rebrandingu. Ten kanał ma niską oglądalność i zapewne nie opłaca się Polsatowi go dalej ciągnąć, a zwłaszcza podwyższyć do HD co jest kosztowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV Extra w Orange IPTV od jakiegoś czasu dostępna jest w jakości HD. W logo ekranowym nie ma zaś znaczka HD tego który jest na zwykłej Esce. 

 

eska.jpg

 

Może wkrótce i na satelicie poprawiona zostanie jakość.

Edytowane przez IDTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał(a):

Nie wiem czy podniosą do HD. Prędzej spodziewałabym się rebrandingu. Ten kanał ma niską oglądalność i zapewne nie opłaca się Polsatowi go dalej ciągnąć, a zwłaszcza podwyższyć do HD co jest kosztowne

Jedno nie wyklucza drugiego, a wręcz przeciwnie - przy okazji zmiany nazwy, na przykład na Eska 2 (idą w tę stronę - vide Radio WAWa, czy jak kto woli :evil: Supernova :facepalm:) podniesienie do HD. Takie dwa w jednym. ;-) Wszystko okrasić bełkotem marketingowym w stylu - zmieniamy się dla ciebie i gotowe. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca powrócą nowe odcinki programów " Co się słucha", "Miejska Lista", "Przesłuchanie", "Weekend z Eska tv" oraz "Jazdy gwiazdy". Rozpoczynają się również nagrania nowych odcinków " Eska on the beach", które będą emitowane podczas tegorocznych wakacji. W pierwszej części odcinków z Karaibów poprawadzi duet Ola Kot i powracająca do Eska tv Kasia Morawska.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 18:45, neo_patryk napisał(a):

Dla mnie ten kanał i tak jest zbędny, wiec jeżeli Polsat dla poprawy wyników oglądalności chce mieć własny kanał w stylu MTV Polska, to nie widzę problemu, bo i tak ma już 5 kanałów z muzyką popularną.

Ja też nie widzę problemu. I tak od dawna nie słucham muzyki w telewizji, tylko na YT, Spotify. A jakby emitowali jakieś produkcje nieemitowane do tej pory w naziemnej telewizji to zawsze plus dla widza naziemnego.

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda...Kasia Morawska wraca do Eski TV po równych 10 latach od pożegnania się ze stacją. Zdjęcie z nagrywanego programu można zobaczyć na story Eska TV na Instagramie i Facebooku. Nie chcę siać teorii spiskowych, ale to pierwsza taka sytuacja dużego "comebacku" i sytuacji, gdzie aktualnie trwają odcinki "Eska on the Beach" na ferie z Olą Ciupą, a są już w trakcie nagrywania odcinków wakacyjnych na początku lutego! 😮 Może czas się trochę zainteresować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem do kiedy Polsat ma licencje na używanie loga Eska i Vox w końcu te marki wykorzystuje ZPR.

Z drugiej strony patrząc na to jak inne siostrzane stacje (Eska Rock TV, Vox Music TV) zostały zakodowane to nie oznaczało że przeszły na wersje HD, więc podobnie może być w przypadku Eska TV Extra.

Zakodowane stacji to mniejsze koszty licencji (ograniczonej do terenu jednego kraju) i w tym kierunku idzie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odcinki co nagrywają teraz polecą latem pewnie w lipcu. Na pewno ma też to związek z tym, że łatwiej jest teraz nagrać program na Karaibach (koszty i ładna pogoda). Ola Ciupa w tym roku także poprowadzi "Eska on the beach". Napisała o tym odpowiadając na pytania  od jej obserwujących na instagramie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wizjaplus napisał(a):

Ciekaw jestem do kiedy Polsat ma licencje na używanie loga Eska i Vox w końcu te marki wykorzystuje ZPR.

Z drugiej strony patrząc na to jak inne siostrzane stacje (Eska Rock TV, Vox Music TV) zostały zakodowane to nie oznaczało że przeszły na wersje HD, więc podobnie może być w przypadku Eska TV Extra.

Zakodowane stacji to mniejsze koszty licencji (ograniczonej do terenu jednego kraju) i w tym kierunku idzie Polsat.

Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV oraz Vox Music TV należą do Telewizji Polsat Sp. z o.o., także Solorz może sobie z tymi kanałami robić co zechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...