Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to ciekawe... stacja robi swoją flagową imprezę a transmisja na żywo jest na innej antenie. Rozumiałem to jeszcze gdy Eska Tv była małą satelitarną stacją. Ale dziś to ogólnopolska telewizja z porównywalnym zasięgiem technicznym do TVP. Oczywiście chodzi o kasę ale z wizerunkowego punktu widzenia to słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś EMA 2014 :) bardzo fajnie, tylko szkoda, że wzięli Dodę, która jakoś nie bardzo interesuje się już muzyką...no cóż VIVA Comet zniknęło (była na każdej) więc do Eski się władowała.

A co do tego, dlaczego na tvp1, to jak ktoś już wspomniał OCZYWISTE JEST TO, że będą mieli większą oglądalność. Ja np nie mam u siebie w pokoju dekodera (sama kablówka), więc nie przypadł by mi zaszczyt oglądania eski tv, myślę że też dlatego nie jest na eska tv tylko na tvp1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś EMA 2014 :) bardzo fajnie, tylko szkoda, że wzięli Dodę, która jakoś nie bardzo interesuje się już muzyką...no cóż VIVA Comet zniknęło (była na każdej) więc do Eski się władowała.

A co do tego, dlaczego na tvp1, to jak ktoś już wspomniał OCZYWISTE JEST TO, że będą mieli większą oglądalność. Ja np nie mam u siebie w pokoju dekodera (sama kablówka), więc nie przypadł by mi zaszczyt oglądania eski tv, myślę że też dlatego nie jest na eska tv tylko na tvp1 :)

 

EMA''s 2014 to dopiero 9.11 w Glasgow.Od lat jak słyszę EMA to myślę o jesiennym rozdaniu nagród MTV a teraz Eska zaczęła skracać nazwę swoich nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iagn30m5ai70.bmp

"DANCE CHART" - 23 08 2014 [ESKA TV]

#20. ELENA FT. GLANCE - MAMMA MIA

KIESZA - HIDEAWAY

#19. SIGMA FT. PALOMA FAITH - CHANGING

STEVE ANGELO FT. DOUGY - WASTED LOVE

#18. FAUL WAD AD VS. PNAU - CHANGES

#17. DAVID GUETTA FT. SAM MARTIN - LOVERS ON THE SUN

#16. WATERMAT - BULLIT

#15. COLDPLAY FT. AVICII - A SKY FULL OF STARS

#14. SECONDCITY - I WANNA FEEL

#13. HARDWELL & JOEY DALE FT. LUCIANA - ARCADIA

#12. ZHU - FADED

#11. SIA - CHANDELIER

THE ASTON SHUFFLE - TEAR IT DOWN

#10. SIGMA - NOBODY TO LOVE

#9. ALLE FARBEN FT. GRAHAM CANDY - SHE MOVES (FAR AWAY)

#8. DJ FRESH VS TC FT. LITTLE NIKKI - MAKE U BOUNCE

#7. ARNO COST & NORMAN DORAY - STRONG

#6. ARASH FT. T-PAIN - SEX LOVE ROCK'N'ROLL

#00. DEECI FT. MOD MARTIN - SHARKS

#4. DUKE DUMONT - WON'T LOOK BACK

#3. MK FT. ALANA - ALWAYS (ROUTE 94 REMIX)

#2. BORGEOUS - INVINCIBLE

#1. LILLY WOOD & THE PRICK & ROBIN SCHULZ - PRAYER IN C

 

Playlista zawiera oryginalne tytuły belek Eska TV.

© BY Sentence 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dziwek jest fatalny :( Chciałem zostać dziś rano właśnie na dance chart ale jakość niczym z kiepskiego analogu odrzuciła mnie natychmiast ... DVB-T Gdańsk to samo. Czy ktoś z sat kuriera nie może zająć się tą sprawą ? Interweniować ?

Też mieszkam w Gdańsku i DVB-T obce mi nie jest, oglądałem i na komputerze i na telewizorze, w tym też Eskę i dźwięk w obydwu przypadkach był 10/10. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...