Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widzę to na Esce. Na początku teledysku pojawiła się informacja "Program z napisami", spodziewałem się więc Lyric Video, okazało się jednak, że po włączeniu napisów w Menu rzeczywiście były prawdziwe napisy (tekst piosenki). Nie spodziewałem się tego, progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka z napisami pojawiła się po tym jak Polsat rozpoczął nadawanie tego kanału. Jednak przez długi czas nic nie było w niej nadawane. Pod koniec roku zaczęły się pojawiać pojedyncze polskie teledyski z napisami. Obecnie już jest dużo polskich teledysków z napisami, bowiem w tym tygodniu podczas programu "Made in Poland" prawie wszystkie teledyski były z napisami.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta opcja powinna być tylko do tzw. „Liryc video” tak jak kiedyś był taki znaczek sam obok oznaczenia wieku

Z racji że nie nagrywają już nowych odcinków tzw. „flagowych programów” to powinni je zdjąć z ramówki bo już leci przemaglowana wręcz powtórka „Co się słucha” którą oglądałem x razy i myśle że nie tylko ja. Już lepiej żeby była ta „szafa grająca„ albo niech zastanowią się nad nowymi programami które można emitować ze studia lub jakieś pasma muzyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zdjąć w lipcu "Co się słucha", "Jazdy Gwiazdy" i "Przesłuchanie" , bo w czerwcu dalej będą i pewnie powtórki. "Projekt impreska" już w ten piątek będzie premierowy w nowej odsłonie ze studia, gościem będzie C bool. "Weekend z Eską" co tydzień jest nowy, nagrywany ze studia, gdzie Ola i Rudy prowadzą rozmowy z gwiazdami. Również "Nagrywarka" jest co tydzień nowa, jak i "The best of Eska". Tak pewnie już ruszą z nagraniami w plenerze, bo będą kręcić w czerwcu "Eska on the beach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, VG02 napisał:

Już naprawili:

Pytanie, czy ten pasek na górze był wcześniej?

Jaki pasek? Czy tylko ja zawsze liczę na to że wprowadza nowe belki i oprawę ekranową jak to im wszystko znika? Poza tym wydaje mi się że jak covid-19 szaleje po świecie tak u nich w systemie chyba buszuje wirus jakiś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

Czy tylko ja zawsze liczę na to że wprowadza nowe belki i oprawę ekranową jak to im wszystko znika?

 Ja mam tak samo default_biggrin.pngI chodzi o ten cienki czarny pasek przy górnej krawędzi 

 EDIT:

Ta nowa formuła Projektu Impreska to fajna jest, w końcu coś innego na Esce niż zwykły pop default_smile.png

 

Trochę skopiowali od 4Fun Dance, bo oni mają bądź mieli program Dance Room czy jakoś tak, ale ogólnie jest ok. Tylko trochę za często lektor powtarza "Projekt Impreska"

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzenia „Projektu Impreska” w nowej formule również mam pozytywny odbiór. Program w takiej wersji powinien zostać na stałe bo akurat dla słuchaczy klubowych setów w tym dla mnie jest to nie lada gratka. Jak już zniosą obostrzenia i otworzą kluby i wróci stary „Projekt Impreska” to powinni zachować tą wersję jako odrębny właśnie tak jak w 4fun Dance tylko pod inną nazwą. Nowy „Projekt Impreska” moim zdaniem jest telewizyjną wersją programu „Eska Live Remix” który był swojego czasu w radiowej Esce. Lektor powtarza to dlatego by oddzielić od siebie kawałki które są w ciągu jednej kompilacji i to całkiem spoko brzmi. 

Edytowane przez mati69
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już któryś raz widzę to na belce "Next" i po tym jest zwykły ident, "Do Zobaczenia" i kolejna piosenka. Za ZPR mieli znacznie profesjonalniej ogarnięte belki, podobnie jak nie pojawiały się one na programach, a dziś np. na "Pod Lupą" normalnie się pojawiały z tytułem odcinka jako tytułem utworu.

 

7da69421edac0e0e70eb503b4aaacc7b.jpg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.07.2020 o 17:14, michu_taki_taki napisał:

Czy naprawdę nie można nazwy programy trzymać bez tego znikania co 5 sekund i zrobić tak jak na MTV, ze znika tylko na końcu teledysku/końcu pasma/przed reklamami? Po co coś takiego. Wiem, ze rozbraja mała „[beep]oła”, ale mnie to kuje w oczy XD 

Jak wcześniej animacja nazwy programów nie była przyspieszona animowała się trochę rzadziej, tak jak pozostało na Esca TV Extra i to dobrze wyglada bo animuje się tam dalej logo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca temat belek tytułów klipów w Eska TV a mianowicie gdyby albo: 

- same w sobie belki wraz z czcionką były wieksze to by było okej 

- gdyby zamiast tych belek wzięli takie same jak na Eska TV extra to wgl było by cudownie, nie dość że są wieksze i czytelniejsze to i powinno wszystko się w nich mieścić i powinni mieć w każdym programie inny kolor pod kątem intra programu jak to było kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2020 o 21:02, ciastek napisał:

W Esce TV Extra nic nie zmieniali i oprawa ekranowa wygląda moim zdaniem dużo lepiej niż na tej normalnej Esce.

Tak to prawda, bo na zwykłej Esce samo w sobie logo z tym cieniem jest brzydkie i się nie animuje i jeśli chodzi o oprawę to Eska TV extra wygrywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...