Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałem obejrzeć "Warsaw Shore" od początku do końca, ale widzę, że na Eska TV się nie da...Tak się cieszyłem, bo obejrzałem cały 6 sezon i zacząłem oglądać sezon 7 (Winter Camp). No i codziennie o 23.00/0.00 oglądam i oglądam aż tu nagle..Sezon 4 odcinek 1 oraz 2. Zatrzymali się w połowie 7 sezonu i cofnęli się. No cóż...Obejrzę sezon 4 od początku do końca. No i następnego dnia sezon 5 odcinek 1 i 2.... ? Ktoś może wie w jakie dni mam oglądać, żeby utrzymać jakiś ciąg, bo Ci z tej Eski ustawiają te odcinki losowo, że da się zgubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy się urywacie z tymi światłowodami? Odcinek w jakości SD zajmuje niecałe 300MB i wymaga łącza 1mbit do odtworzenia.

Spokojnie takie treści można konsumować na mobilnym łączu czy to na komputerze, smart tv czy przystawce do tv.

 

Poniżej SD to i 0,5mbit wystarczy - odcinek 190MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało im się po prostu zmontować dla jednej ku..y, a to całkiem możliwe xD co widać od jakiegoś czasu, eska ma jeden z najbardziej leniwych działów technicznych. Gorzej jest na Disney XD gdzie od dobrych 2 miechów nie ma (chyba dalej) logotypu.

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza wam ten brak logo (pikselowego placka w oczoje*nym kolorze ) na tym Disney XD? Cały czas ktoś stęka, ze za granicą to nie ma logo, a to na CANAL+ a to na Sky, to teraz narzekania tutaj.

 

A co do lenistwa to się zgadzam. Oni nic nie robią tam od czasu zdjęcia #Najlepszegoprogramu. Kanał gnije i skończy jak MTV. Tylko w nocy będzie muzyka i to z szafy grającej lub muzyka przeniesie się tylko do Eska Tv Extra.

Edytowane przez nieczęstygość
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Przeszkadza wam ten brak logo (pikselowego placka w oczoje*nym kolorze ) na tym Disney XD? Cały czas ktoś stęka, ze za granicą to nie ma logo, a to na CANAL+ a to na Sky, to teraz narzekania tutaj.

 

Logo na DXD jest okropne, zgadzam się, ale tu chodzi o ich lenistwo bo to chyba oczywiste że zepsuli.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego kanału regularnie to nwm, czy inne elementy oprawy im szwankują, ale jeśli nie, to może celowo go nie wrzucają, w końcu nie muszą, nie trzyma ich w swojej głupocie KRRiT, a skoro doszli do wniosku, że to "coś" tylko przeszkadza, a nie ma szans na HD w najbliższym czasie to po co ? Pewnie na tyle masakrują nazwą Disney XD w autopromocji, że nie potrzeba logo, w dodatku, wiee produkcji takich jaki Fineasz i Ferb jest utożsamiane z tą nazwą kanału, więc wiadomo co oglądasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @nieczęstygość Musiałeś w takim razie ostatnio Eskę oglądać jak był "Najlepszy Program".Nic nie robią to raczej w 4funie ramówka co chwilę ta sama, robi się szafa grająca oraz logo im znika co jakiś czas.Na Eska TV zdarzają się kłopoty techniczne, ale w porównaniu do 4funa to widać, że coś robią odnośnie ramówki i oprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że program „Hity Baby One More Time” lecą teraz codziennie powinni rozszerzyć playliste i przede wszystkim nie puszczać piosenek z 2012-2013 bo one nie są jakoś specjalnie stare tylko faktycznie cofnąć się w czasie do starszych czasów, bo chyba takie miałobyć założenie tego programu. Od niedawna popsuły się na Esce belki zapowiadające następny klip - jest sam tytuł piosenki. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą też kawałki z lat 90, ostatnio wrzucili dużo takich utworów widziałem min. Madonna, Scatman John czy Snap!. Zależy od odcinka bo czasem lecą nowsze klipy tak od 2010 roku. 

"Projekt impreska" będzie w nowej formule ze studia. Bedą goście specjalni. W każdym odcinku będzie gościem dj, który będzie grać seta. Tak samo prowadząca Ola Ciupa ma grać seta. Wczoraj nagrywali pierwsze odcinki pojawił się : C bool, Brave, Adam De Great, Skytech. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś czas temu (odkąd wystartował program) pisałem że „Made in Poland” powinien być w formie odliczanki jak kiedyś „Polska Lista” tak dalej jestem utwierdzony w tym przekonaniu. W dodatku ten program niczym się nie różni od „Polskiej nocy” poza czołówką bo ten drugi jej nie ma. Klipy lecą te same co w nocy a skoro „Made in Poland - lista hitów z Polski” to powinna być to odliczanka z nowszymi kawałkami które próbują podbić listy przebojów a nie emitować starsze klipy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...