Jump to content
RETROJAM500

Eska TV i Eska TV Extra

Recommended Posts

Czyli to był jednorazowy błąd. Pewnie po prostu zamiast dać to jako belkę używaną do piosenek dali belkę dla podpisów prezenterów, bo to była ta sama, która jest właśnie pokazywana przy przerywnikach z prezenterami.

Do tego piosenkę "Hugel ft. Amber van Day - WTF" dali w wersji ocenzurowanej mimo, że gorsze rzeczy w piosenkach puszczali bez cenzury. Aktualnie leci "Jax Jones ft. Years & Years - Play" w wersji live mimo tego, że chyba powinna być normalna wersja, bo na belce ani nigdzie nie jest wspomniane, że to wersja live.

12 minut temu, matjot napisał:
Czyli to był jednorazowy błąd.

Nie, to nie jest jednorazowy błąd, o ile tak go można w ogóle nazwać. Po prostu Eska stosuje ciekawy myk, polegający na tym, że w "Podwójnej Gorącej 20" teledysk jest wgrany wraz z wejściem prezenterki. Tak jak poniżej:

Edited by manieq01

Dopiero teraz się zorientowałem, że to o to chodzi, początkowy fragment teledysku jest wstawiony w przerywnik z prezenterem, dlatego nie ma normalnej belki, właśnie chciałem edytować swój poprzedni post dodając do niego tą informację, ale już nie muszę

Co nie zmienia faktu że to nie ma żadnego sensu, równie dobrze możnaby było dać normalna belkę.

Przed chwilą widziałem bufor "Eska TV - klipy na czasie". Planują jakąś zmianę hasła stacji? 

Gdyby kogoś ciekawiło, kto stworzył nową oprawę muzyczną, to jej autorem jest Tomek Leśniewski. Sam zainteresowany potwierdził to w komentarzu pod filmem z identem reklamowym z poprzedniej oprawy.

To ten sam człowiek od genialnej kompozycji z lat 2011-2014, który też stworzył muzykę do oprawy z tancerzami. default_smile.png

W tą sobotę będzie urodzinowe wydanie "Podwójnej gorącej 20" w której będą grane największe hity od 2009 roku do dziś które grała Eska TV.Oprócz tego będą urodzinowe wydania innych programów. 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Lecą spoty, w których gwiazdy i prezenterzy składają życzenia urodzinowe Eska TV.Widziałem np.Igora Nurczyńskiego - dawnego dyrektora programowego Eska TV, a także obecnego Adriana Harasima.Wystartował też konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zł i trzeba upolować klip.W tym tygodniu jest to "Bad liar".W przyszłym tygodniu będzie inny klip. 

Można jakiś link o co chodzi z tym "polowaniem na klip"? Bo na stronie Eski nie widzę o tym info..

PS. Za chwilę klip poleci na antenie, więc jak ktoś chce brać udział - niech bierze. :)

Edited by Patjyk
  • Thanks 1

Czyli codziennie można zgarnąć kilka tysięcy xD mam nadzieję że przestaną to katować po poniedziałku bo serio przesada 

Edited by ciastek
  • Haha 1

Edycja konkursu z tym klipem napisali pod jednym komentarzem, że kończy się w niedzielę.Pewnie tysiak to jest do rozdania raz w tygodniu, a nie codziennie.W poniedziałek zmienią klip tygodnia. 

Ja nigdy nie lubiłem Eski, zarówno pod względem graficznym jak i muzycznym (szczególnie, że był okres, iż namiętnie promowali "umcyki" z Rumuni typu Inna, Dan Balan i inne koszmarki) totalnie do mnie nie przemawiała. No i w dodatku ci prezenterzy, tacy sztuczni, co jeszcze bardziej odpychało.

Nowe zapowiedzi dalej dają ze starą oprawą... Zauważyłem też że nie ma ,,Eska TV poleca"

Programy nie będą mieć nowej oprawy.Tak napisała jedna z osób z Eska TV."Eska TV poleca" już nie ma od kwietnia. 

Slogan ''Hity na czasie'' był lepszy.

O ile jeszcze całkiem niedawno chwaliłem jednolitość oprawy, o tyle teraz przez te czołówki jeszcze z pomarańczowym "bąbelkiem" wygląda to nadal tak, jakby ubrać na siebie coś z dwóch różnych kolekcji (albo i trzech biorąc pod uwagę oprawę "Projekt Impreski"). A szkoda, bo na bazie nowych przerywników i czołówek/tyłówek reklamowych można zrobić naprawdę niezłe czołówki, tak jak w idencie z hasłem "Klipy na czasie".

20 godzin temu, Patjyk napisał:

Slogan ''Hity na czasie'' był lepszy.

Pewnie Polsat nie dostał pozwolenia na dalsze jego używanie, ponieważ jest zbyt charakterystyczny dla ZPR.

• Confused 2

Od dziś ESKA TV S. A. oficjalnie funkcjonuje jako Music TV sp. z. o. o. - podmieniono tym samym odpowiednio napis w tyłówce default_wink.png

Studio jakieś znajome w ''Weekend z ESKA TV'' podsumowujące 10 lat Eski TV.

To jest studio ZPR media.Tam kręcą program ''Bywanie na dywanie". W jutrzejszej "Miejskiej Liście" uczestnicy wybiorą klipy z 2009 roku.

• Like 1