Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to ten program nadaje się bardziej do Disco Polo Music, no chyba że masz na myśli starsze wydania.

Tak archiwalne, albo nowe odcinki nakręcić w starym stylu, bo teraz faktycznie jest on z muzyką DP :/

Słoiki na Esce? A co z tą długoterminową umową, że niby nic się nie zmieni? :lol2::twisted:

Czym? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byli tu tacy, którzy twierdzili po pojawieniu się informacji o tym, że Solorz kupił tę stację (i kilka innych), że zawarto jakąś długoterminową umowę i że żadnych zmian przez najbliższe lata nie będzie  B)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byli tu tacy, którzy twierdzili po pojawieniu się informacji o tym, że Solorz kupił tę stację (i kilka innych), że zawarto jakąś długoterminową umowę i że żadnych zmian przez najbliższe lata nie będzie  B)

 

Chyba chodziło bardziej o to, że nie będzie zmiany nazwy kanału i pracowników nie wyrzucą na bruk przez jakiś tam okres, o zawartości programaowej to chyba nie, bo taka NOWA juz od dawna nadaje programy Polsatu.

 

Nie wiem, nie wiem:

 

https://forum.satkurier.pl/topic/24025-kanały-zpr-media-częścią-grupy-polsat/?p=1326950

 

I dalsza dyskusja :) Kilka postów w dół.

 

STARS.TV, to jak będzie?  :lol2: Transponder zmieniony, zmiany programowe w toku, ... A minęło raptem kilka miesięcy  :twisted:  :mrgreen: Ja radzę zaopatrzyć się w popcorn ;)

Ja za długo na bieżąco obserwuję poczynania Solorza, żeby nie przewidzieć jego poczynań :) Umowa to dla nowego właściciela w danej chwili zwykła kartka papieru, zawsze można zapisać nową kartkę :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszek, wszystko co napisałem pozostaje w mocy :) Kiedy zmienili transponder? Wtedy kiedy skończyła się umowa z TVN, jak widzisz nie na wszystkie kanały się skończyła i nic z tym nie zrobili, są dalej gdzie były i będą do końca umowy. A że sobie serial puszczają? Co w tym nowego? Oni w ZPRach od zawsze mieli takie fantazje a teraz mają większy wybór więc się mogą pobawić. Krótko mówiąc, nie widzę żadnych szalonych zmian, zwykła działalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV, to że serial sobie puszczają to może i nic nowego. Tu rzecz w tym, jaki to jest serial ;) Tak w ogóle to nie serial, a paradokument. Puszczają polsatowskie powtórki powtórek. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I akurat padło na oklepane paradokumenty :) Archiwum Polsatu jest tak ubogie, że osoby decyzyjne w ZPR powiedzieli sobie podejmując w pełni suwerenną i niewymuszoną decyzję - "Puśćmy powtórki paradokumentów z Polsatów! Widzowie na pewno będą zachwyceni!"  :rofl:

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)może podjęli a może ktoś z Polsatu zadzwonił i kazał to grać. Nie dowiemy się tego. Tak czy inaczej kanał należy w 100% do Polsatu i mogą zrobić co chcą. Nigdy nie poznamy obecnej umowy na produkcję stacji więc nie ma co gdybać :)

I tu przechodzimy do sedna Przyjacielu  :beer:

 

Bo to:

 

45dbc97873a0a.jpg

byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe ;) Wszelkie umowy i świstki mogą teraz sobie wsadzić wiadomo gdzie. A to dopiero początek. Dzisiaj Polsat ma bajzel w portfolio. Szybko to uporządkuje, robiąc przy okazji z DVB-T jeszcze większy ściek :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że bardzo chcesz mi udowodnić, że się myliłem ale konkret: nie widzę na ich antenie niczego niespodziewanego czego wcześniej już by tam nie było. Były inne rzeczy niż muzyka? Były. Więc jedyna różnica jest taka, że obecnie inne rzeczy pochodzą od Polsatu :)

 

 

No i pamiętajmy o jednym, każdą umowę można rozwiązać :) Dziś kanał produkuje ZPR a od jutra może produkować Polsat. I wtedy się pozmienia :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę udowodnić. Nie zależy mi na tym wbrew pozorom :)

 

Co do nowych rzeczy na antenie - jeśli są z góry nakazane, to znaczy nie tylko, że się pozmieniało, ale oznacza to, że ZPR-y (zespół) ma coraz mniej do powiedzenia w sprawie programu. Patrząc dzisiaj na szerokie portfolio Polsatu i bajzel w nim panujący:

 

  • Eska i Polsat Music
  • Disco Polo Music i Polo TV

- to tylko przykłady (najbardziej zbieżne z tym tematem),

 

zanosi się na konkretne przemeblowanie i konkretny przeciąg już wkrótce. Nie wątpię, że zmiany najbardziej uderzą w DVB-T, gdzie wkrótce wszystko co Polsatu upodobni się do TV6 i ATM Rozrywki. W tym Eska TV. No, chyba że zniknie z DVB-T, jak Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za roz[beep]em kanałów muzycznych (sarkazm). Nawet mam już gotowe nowe nazwy dla tych stacji:

 

● Eska TV → Super ATM Rozrywka,

● Eska TV Extra → ATM Rozrywka Extra,

● Eska Rock TV → ATM Rozrywka +1,

● VOX Music TV → ATM Rozrywka Classic,

● Polo TV → Super Polsat +1,

● Fokus TV → Polsat +1,

● Nowa TV → Polsat +24.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ostro trochę? Bardziej stawiam, że Eska TV i Polo TV zmienią się odpowiednio w Mega Polsat i Hiper Polsat, a na Fokus TV będą same paradokumenty. A tak na poważnie, to uważam, ze nie będzie aż tak poważnych zmian. Może nawet część kanałów zachowa swoje obecne nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby wszystkie kanały wziąć pod brand eska, z zachowaniem stylu i bez dopisku Polsat... Bo on tylko odstrasza... reklamami.

Eska TV->Eska TV

Polsat Music - >Eska 2 /Dance /Extra

Polo TV-> Eska Polo

DPM->Eska Polo 2 /Extra

Eska Rock TV ->Eska Rock /Base

Eska TV Extra -> Eska Hits /Classic

VOX MTV-> 8TV /likwidacja

(ewentualnie jeszcze TV na końcu w każdej nazwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat będzie mógł ot tak sobie korzystać z marki Eska? Jak sądzicie, ZPR-y na to w dłuższej perspektywie pójdą? No, chyba że Solorz kupi też Radio ESKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...