Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jest popyt to się korzysta, podobnie było kiedyś z utworem Weekendu "Ona tańczy dla mnie".

Niezupełnie. Wtedy z wielkich stacji grała to tylko Eska. Można powiedzieć, że reszta nie, bo wykonawca był jednoznacznie kojarzony z nurtem DP, którego ogólnopolskie rozgłośnie unikają jak ognia. Sławomir mówi o sobie gwiazda "rocko-polo", tylko znowóż - przypomina mi się sytuacja z początku wieku, kiedy rekordy popularności biły utwory Łez, takie jak "Narcyz" czy "Agnieszka", a sama kapela również dostała metkę rocko-polo. Jednak wtedy również chyba tylko Eska się wyłamała i ich zagrała. Generalnie Sławomir działa mi na nerwy i mam nadzieję, że niebawem wypadnie z rotacji.

Jak dla mnie po kilku miesiącach Eska TV i Extra nadal niewiele się różnią. Tę drugą przeformatowałbym tak, aby grała w większości przeboje z drugiej połowy lat '90, całych '00 i czasem też '10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 1 marca o 13:23 ZET zagrało Sławomira, być może tylko ten jeden raz, ale musiałbym prześledzić głębiej historię. Ja osobiście lubię ten utwór, ale przeginają z ilością emisji. Dobrze, że ja nie słucham prawie wcale radia i nie oglądam telewizji muzycznych, bo już bym pewnie miał jej dość. A tak w ogóle, to myślę, że robimy jednak off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Sławomir wyleciał z playlisty dziennej RMFu, a ZET to chyba go nigdy nie miał na rotacji.

Trochę dziwne posuniecie RMFu. Skoro piosenka jest popularna i jest na Popliscie to nie wiem czemu nie chcą jej normalnie grać.

Niezupełnie. Wtedy z wielkich stacji grała to tylko Eska. Można powiedzieć, że reszta nie, bo wykonawca był jednoznacznie kojarzony z nurtem DP, którego ogólnopolskie rozgłośnie unikają jak ognia. Sławomir mówi o sobie gwiazda "rocko-polo", tylko znowóż - przypomina mi się sytuacja z początku wieku, kiedy rekordy popularności biły utwory Łez, takie jak "Narcyz" czy "Agnieszka", a sama kapela również dostała metkę rocko-polo. Jednak wtedy również chyba tylko Eska się wyłamała i ich zagrała. Generalnie Sławomir działa mi na nerwy i mam nadzieję, że niebawem wypadnie z rotacji.

Jak dla mnie po kilku miesiącach Eska TV i Extra nadal niewiele się różnią. Tę drugą przeformatowałbym tak, aby grała w większości przeboje z drugiej połowy lat '90, całych '00 i czasem też '10.

Oprócz Eski, piosenkę Weekendu grało również Radio Zet tyle tylko że w momencie kiedy wszyscy już mieli serdecznie dość tej piosenki. W ogóle mam wrażenie że RMF i Zet bardzo późno wprowadzają do swoich playlist niektóre kawałki. Piosenka jest już ostro przemaglowana to pojawia się jako nowość w tych stacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale według mnie to trochę chyba wychodzicie z tematu. Temat jest o Esce, a wy robicie dyskusje gdzie leci Sławomir. Rozumiem naród oszalał na jego punkcie, ale to chyba nie jest powód aby dyskutować jak gdzie i o której godzinie. Równie, można zacząć dyskusje gdzie leci Krzysiu Krawczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i się zaczęły konkursy jak w Polsacie, w których do wygrania smartfon do szerokiego selfie z super szybkim internetem.Dziś Ola w "Co się słucha" zachęcała do wysyłania Smsa o treści Muza, dzięki któremu można wygrać smartfon.Ktoś pisał na tym forum kiedyś,że jak Eska TV przejmie Polsat to będą tego typu konkursy i doczekaliśmy się ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będzie.Gala na pewno się odbędzie, ale kiedy tego nie wiadomo.W czerwcu TVP nie zorganizuje bo w tym czasie będą nadawać Mundial Polsat lubi na wakacjach pokazywać tego typu imprezy więc czemu nie oni by to mieli transmitować.Ciekawe też czy zmieni się miejscówka gali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będzie zależało od decyzji ZPR, ponieważ to oni mają formalnie prawa do marki "Eska". Polsat dostał póki co jedynie tymczasowe pozwolenie na korzystanie z ich marek. Poza tym Polsat nie zorganizuje festiwalu wiedząc, że będzie on kolidował z ważnym meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...