Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od czasów gdy nie ma już  tej  współprowadzącej HOT PLOTĘ to nie chce się już oglądać tych ...CITY przez jedną edycję była jakas nowa INA ale tylko przelotnie, wszędzie tylko ta Kot, przejadło mi się już, tym  bardziej, ze coraz bardziej szpanuje i próbuje udawać głupszą przed ekranem, jak ta cała Lady Nina, która skacze po wszystkich muzycznych byle nie zejść z ekranu (4fun.tv/ Eska TV/ MTV Music)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek "Winter City" jest nadawany z Zieleńca.W programie nie ma plotek o gwiazdach,są pokazywane atrakcje,które można spotkać na stoku.Program fajny,szkoda że tylko nadawany raz na tydzień.Może w kolejnych tygodniach pojawi się Magda, ponieważ ten program zastępuje "Weekend z Eską TV".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy miejsca brakujących byłych stacji ZPRu na liście Cyfrowego Polsatu:

187. Vox Music TV

188. Eska TV Extra

189. Eska Rock TV

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony że Cyfrowy Polsat te stacje umieścił tutaj zamiast obok innych stacji ze swojej stajni. Przykładowo umieszczenie Esek obok tej głównej mogłoby by być bardziej spójne.

Źródło informacji: https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6308

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest TO!TV? Słaby i tak naprawdę nikomu nie potrzebny. Typowa zapchajdziura.

 

Dla mnie to jest proste jak konstrukcja cepa. Dodają praktycznie swoje już kanały do EPG, kosztem czyjegoś badziewnego. Polsat na tym zyska (o ile już nie zyskuje na tym przejęciu), a Winnicki będzie musiał się dalej męczyć o dołączanie jego kanałów do wielu operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że się nie chwalą tym wynikiem na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.Eska jak powróciła do naziemnej znacznie jest lepsza.Są ciekawsze programy,widać też większą współpracę z radiem Eska.Ja bardzo lubię oglądać ten kanał w porównaniu z 4fun.tv.A jak z ciekawości radzi sobie 4fun.tv i Eska TV Extra?Też zwiększyła się im oglądalność?

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...