Jump to content
RETROJAM500

ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Recommended Posts

Od czasów gdy nie ma już  tej  współprowadzącej HOT PLOTĘ to nie chce się już oglądać tych ...CITY przez jedną edycję była jakas nowa INA ale tylko przelotnie, wszędzie tylko ta Kot, przejadło mi się już, tym  bardziej, ze coraz bardziej szpanuje i próbuje udawać głupszą przed ekranem, jak ta cała Lady Nina, która skacze po wszystkich muzycznych byle nie zejść z ekranu (4fun.tv/ Eska TV/ MTV Music)

Edited by nieczęstygość99

Dzisiejszy odcinek "Winter City" jest nadawany z Zieleńca.W programie nie ma plotek o gwiazdach,są pokazywane atrakcje,które można spotkać na stoku.Program fajny,szkoda że tylko nadawany raz na tydzień.Może w kolejnych tygodniach pojawi się Magda, ponieważ ten program zastępuje "Weekend z Eską TV".

Poznaliśmy miejsca brakujących byłych stacji ZPRu na liście Cyfrowego Polsatu:

187. Vox Music TV

188. Eska TV Extra

189. Eska Rock TV

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony że Cyfrowy Polsat te stacje umieścił tutaj zamiast obok innych stacji ze swojej stajni. Przykładowo umieszczenie Esek obok tej głównej mogłoby by być bardziej spójne.

Źródło informacji: https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6308

Edited by Poland

Przecież będą, obok POLSAT MUSIC HD.

Zamiast narzekać, to powinieneś skakać z radości, że Cyfrowy Polsat w końcu Ciebie "wysłuchał" i dołączy te kanały do EPG.

No tak ale bez przesady i co najważniejsze kosztem innego kanału czyli TO!TV :)

TO!TV ogląda się tylko wtedy jak się nie zapłaci za CP i zakodują sygnał (ja wtedy wybieram STARSa), więc płakać nikt nie będzie.

A co to jest TO!TV? Słaby i tak naprawdę nikomu nie potrzebny. Typowa zapchajdziura.

Dla mnie to jest proste jak konstrukcja cepa. Dodają praktycznie swoje już kanały do EPG, kosztem czyjegoś badziewnego. Polsat na tym zyska (o ile już nie zyskuje na tym przejęciu), a Winnicki będzie musiał się dalej męczyć o dołączanie jego kanałów do wielu operatorów.

Za TO!TV nikt płakać nie będzie. Osobiście się cieszę że wszystkie kanały które zostały przejęte przez Polsat zostaną dodane

TO!TV to raczej nic ciekawego nie pokazuje, tylko i wyłącznie wróżki, erotykę oraz disco polo. Bardzo dobrze, że Eski zastępują ten kanał w CP.

Z drugiej strony ten kanał od zawsze był w ofercie Cyfrowego Polsatu jeszcze gdy miał nazwę iTV chyba bardziej przez nas lubianą i zapamiętaną :)

Czy aby na pewno? Były - z tego co pamiętam - sytuacje, w których ITV było usuwane i przywracane do Cyfrowego Polsatu.

Mogłem coś przeoczyć - sam mam satelitę dopiero od 2009 roku więc o wcześniejszych czasach mogłem nie wiedzieć.

Ajjj ojjjjj ;) idzie na sensacyjną sensację! Po 25 dniach stycznia Eska rozwala Polo w komercyjnej i to dość znacząco. To będzie taki pierwszy raz od 5 lat :)

Eska 0,84%

Polo 0,72 %

Ogólnie to sam nauczyłem się odpalić YT i słuchać tego co chcę i bez reklam a nie być zależnym od stacji TV. Znam dużo osób co tak robią i niestety idą złe czasy do muzycznych stacji :)

5 lat temu już to słyszałem :) na szczęście ja gram dla starych ludzi którzy się na internetach nie znajo ;)

Niby młodzież siedzi w internetach, a tu wygrywa kanał który jest skierowany dla młodzieży. 

Dziwne, że się nie chwalą tym wynikiem na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.Eska jak powróciła do naziemnej znacznie jest lepsza.Są ciekawsze programy,widać też większą współpracę z radiem Eska.Ja bardzo lubię oglądać ten kanał w porównaniu z 4fun.tv.A jak z ciekawości radzi sobie 4fun.tv i Eska TV Extra?Też zwiększyła się im oglądalność?

Edited by pawlo26

Od wtorku Eska TV gra "Miłość w Zakopanem" Sławomira, a od dzisiaj tę piosenkę gra również Polo TV.

Od wtorku Eska TV gra "Miłość w Zakopanem" Sławomira, a od dzisiaj tę piosenkę gra również Polo TV.

Od kilku tygodni leci.

A ostatnio widziałem na 4FUN.TV