Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj za reklamy w Eskach odpowiada PolsatMedia. I o ile jeszcze w zeszłym roku mogłem zrozumieć, że EskiExtra nie ma na oficjalnej liście CP, to teraz gdy są nawet reklamy od PM, to jest bardzo dziwne, że wszystkich kanałów od ZPR nie ma na głównej liście. Przecież, to zawsze był priorytet ze strony CP. Reklamy od PM, to miejsce na głównej liście. :D Teraz jeszcze jak są własnością Polsatu, to w ogóle bardzo dziwne. To tak jakby nie było w CP, powiedzmy PolsatNews :D
Wiem, że sobie można samemu wyszukać, ale mi tu chodzi ogólnie, że to dziwnie wygląda.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że jednak "Prognozy pogody" nie będzie od 1 stycznia. Niektóre strony z programem jeszcze się nie zaktualizowały.

"Prognoza pogody" była do końca 2017 roku nadawana tylko ze względu na wymogi koncesji (nie mniej niż 1% audycji informacyjno-publicystycznych w tygodniowym czasie nadawania w godz. 6-23). Od tego tygodnia ten wymóg będzie realizowany dzięki programowi "Goraca 20 News" - niedziela o 22:00.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj za reklamy w Eskach odpowiada PolsatMedia. I o ile jeszcze w zeszłym roku mogłem zrozumieć, że EskiExtra nie ma na oficjalnej liście CP, to teraz gdy są nawet reklamy od PM, to jest bardzo dziwne, że wszystkich kanałów od ZPR nie ma na głównej liście. Przecież, to zawsze był priorytet ze strony CP. Reklamy od PM, to miejsce na głównej liście. :D Teraz jeszcze jak są własnością Polsatu, to w ogóle bardzo dziwne. To tak jakby nie było w CP, powiedzmy PolsatNews :D

Wiem, że sobie można samemu wyszukać, ale mi tu chodzi ogólnie, że to dziwnie wygląda.

Są dwie opcje:

Pierwsza- są [beep]ami

Druga - Szykuje się rebranding nowo nabytych kanałów i nie chcą wprowadzać zamieszania, będą je promować jako nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było i jest " Produkcja ZPR Media dla Eska TV 20xx" , i to się raczej nie zmieni na razie bo ZPR ma produkować programy jeszcze przez jakiś czas, wiec nadal będzie tak samo , ewentualnie "Produkcja ZPR Media dla Telewizji Polsat 2018"

A z rocznikami to nie tylko oni mają "problemy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zamiast tych " Zranionych uczuć" czy jakoś tak, jedyne co bym chciał zobaczyć na ESCE z seriali to SIMPSONOWIE/ FUTURAMA czy FAMILY GUY.(ale ich pewnie nie stać)

Innych nie chce w ESCE, niech lepiej puszczają tylko muzykę!! a nie jakieś smuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zamiast tych " Zranionych uczuć" czy jakoś tak, jedyne co bym chciał zobaczyć na ESCE z seriali to SIMPSONOWIE/ FUTURAMA czy FAMILY GUY.(ale ich pewnie nie stać)

Innych nie chce w ESCE, niech lepiej puszczają tylko muzykę!! a nie jakieś smuty.

Boże uchowaj nas od tego! Przez taką pozycję jak "Futurama" polska wersja Vivy poszła na dno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...