Jump to content
RETROJAM500

Eska TV i Eska TV Extra

Recommended Posts

Ta piosenka leci już od bardzo dawna od września.Jest to Major Lazer "Get free" z 2012 roku.Ale teraz jest to hitem.Fajna piosenka i można ją spotkać także w Eska TV i 4fun.tv.

To jest to "The Best of ESKA". Albert dzwoni do słuchaczy i ich wkręca. To coś podobnego jak wkręty Nosela z Radia Zet. Tydzień temu "Weekend z Eską" prowadziła nowa prezenterka Magda Moroz. Wygrała ona konkurs "Nowa Twarz". Powiedziała w relacji live na Facebooku, że na razie jest testowo i będzie pojawiać się w jesiennej ramówce. Jeżeli się sprawdzi to zostanie na dłużej.

Widziałem trochę, całkiem nieźle prowadziła. :) 

Spojrzałem teraz na playlistę Eska TV na małopolskie media info i zauważyłem, że o 20:51 leciała piosenka George Michaela "Fantasy". Czyżby zaczynali grać też hity z lat 80 lub 90?

Może przez ten tydzień będą grać klipy artystów, którzy już nie żyją.

Spojrzałem teraz na playlistę Eska TV na małopolskie media info i zauważyłem, że o 20:51 leciała piosenka George Michaela "Fantasy". Czyżby zaczynali grać też hity z lat 80 lub 90?

Grali ten klip:

Jak widać, data dodania na youtube to 18.10.2017, tak więc teledysk jest świeży. Sam śpiew George'a Michaela oczywiście został nagrany dawniej.

W zeszłym tygodniu ESKA TV była liderem wśród kanałów muzycznych (19 miejsce wśród wszystkich kanałów) w grupie 16-49 - 0.94%. To już Polo nie weszło do top 20, chociaż od jakiegoś czasu słabiej sobie radzi. 

Edited by Patjyk

Zauważyłem że Eska TV Extra ostatnio zaczęła grać więcej starszych utworów.

Też zauważyłem że jest więcej starszych utworów w Eska TV Extra.Ta "Podwójna G20 News" to klipy i newsy muzyczne na temat danych kawałków,które prowadzi Kasia Węsierska.Ciekawe czy w tym roku będzie "Gorąca 100".Fajnie by było zobaczyć ponownie to notowanie,bo rok temu go nie było.Ramówka na grudzień pojawi się w drugiej połowie listopada.

Edited by pawlo26

Przed chwilą na Eska TV Extra poleciała piosenka Elektrycznych Gitar "Co ty tutaj robisz". Playlista robi się coraz ciekawsza i zaczyna się różnić od Eska TV.

24-26 grudnia oczywiście kilka godzin "Świąt w Eska TV", a 24 grudnia o 19.00 "Koncert Bożonarodzeniowy #RazemNaSwieta". Powtórka 25 i 26 grudnia. 

Sylwester będzie trwać od 20.00 zaraz po "Prognozie pogody" aż do godz. 4.00 z przerwą na "Prognozę pogody" o 23.00.

Ten koncert to chyba nowy będzie.Chyba nie będzie to ten koncert z Dawidem Kwiatkowskim z 2013 roku.Pewnie polskie gwiazdy będą śpiewać kolędy i piosenki świąteczne.Ten Sylwester zacznie się już od 15:15.Ciekawe czy po 20:00 bez reklam?Na to pytanie Stars.TV może jedynie wiedzieć.Szkoda,że brak "Gorącej 100",ale może będzie 1 stycznia.

Koncert #Razemnaswieta" będzie emitowany w tym samym czasie też w Polo TV,Nowa TV.Będzie to koncert przygotowany we współpracy ze Szlachetną Paczką.Polskie kolędy zaśpiewa m.in.Margaret,Soundngrace,Ania Wyszkoni,Jula,Janusz Panasewicz oraz gwiazdy disco polo np.Radek Liszewski z zespołu Weekend.Zapowiada się fajny koncert.

Będą reklamy?

A z jakiej racji miało by nie być? Najlepiej to zapytaj się ich. 

Koncert #Razemnaswieta" będzie emitowany w tym samym czasie też w Polo TV,Nowa TV.Będzie to koncert przygotowany we współpracy ze Szlachetną Paczką.Polskie kolędy zaśpiewa m.in.Margaret,Soundngrace,Ania Wyszkoni,Jula,Janusz Panasewicz oraz gwiazdy disco polo np.Radek Liszewski z zespołu Weekend.Zapowiada się fajny koncert.

I na ESKA TV EXTRA.