Jump to content
RETROJAM500

Eska TV i Eska TV Extra

Recommended Posts

Już 3 albo 4 raz mają taką awarię. Zostanie usunięta pewnie tydzień po. Również nie działa im licznik reklamowy. Wczoraj na Polo TV nie było loga i oznaczenia wiekowego.

Dzisiaj zobaczyłem dziwną sytuację na Eska TV Extra ; zagrali kawałek "Bednarek-Talizman" w taki sposób, że rozpoczął się teledysk , pojawiły się tabelki, po 6-7 sekundach teledysk został przycięty( wycięli ponad minutę), od razu refren , potem znowu zwrotka wycięta, od razu na refren i zagrali już końcówkę normalnie, klip trwał jakieś 40 sekund, tylko po to żeby wyrobić się na reklamę. HA HA czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Widać, zaczynają robić jak w radiu. Tam bardzo często leci kilka sekund utworu, a później nagle dają kolejny albo reklamę.

Dziś miała sytuacja, że na obu Eskach poleciała w tym samym czasie ta sama piosenka (DJ Khaled "Wild Thoughts"). Jaka jest więc różnica między nimi, że jedna z nich jest EXTRA?

Żadna prawie różnica pomiędzy dwoma eskami muzycznie.Dziś już po raz drugi poleciał program "Co się słucha" z tamtego roku z Lady Niną.Taka sytuacja miała miejsce też na wakacjach.Na razie nadal brak zapowiedzi o nowych programach.Jeśli nie wystartują w ten weekend to zamiast nich będą pewnie "Hity na czasie".

"Przesłuchanie" już się pojawiło :) Jest to program muzyczny, w którym od czasu do czasu przesłu[beep]ą różnych znanych ludzi. To jest dokładnie to samo co było w #NajlepszymProgramie :) 

"Weekend z Eską TV" będzie prowadzić Flint z Hip Hop TV. Co tydzień będzie jeździć po Polsce i pokazywać najlepsze wydarzenia i imprezy. Również w tym programie pojawia się Jankes.

Czytałem na innym forum, że ta Kasia jest z radia Eska.

Nazwa programu "Jazdy Gwiazdy" kojarzy mi się z "Jazda po gwiazdach", które było emitowane gdzieś pewnie koło 2012r., już nie pamiętam, ale było takie coś na pewno.

Dziś miała miejsce dziwna sytuacja w "Co się słucha". Za każdym razem leciał ten sam fragment programu, początek.

Czy leci jeszcze program "Miejska lista" i "Mobmania"?

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

@Repoman

Oczywiście, że tak :)

Natomiast ja chciałbym się spytać, czy ktoś ogląda może "Zranione uczucia"? EskaGO udostępniła jedną powtórkę serialu i na początku ekran się tak jakby zawiesił, a w następnych kilku minutach był czarny ekran, a potem dopiero rozpoczął się serial, ale chyba nie od początku. I czy to na prawdę była ta usterka w telewizji nad ranem, czy może problem był od strony EskiGO?

Dziś miała miejsce dziwna sytuacja w "Co się słucha". Za każdym razem leciał ten sam fragment programu, początek.

Teraz jest dokładnie to samo. Cały czas początek pokazują.

Dzisiaj na ESKA TV i ESKA TV EXTRA, leciał klip Bednarka ''Talizman'' prawie w tym samym czasie. Opóźnienie może było jakieś 30 - 50 sekund. 

"Weekend z Eska TV" prowadzi również Ola Kot.Ten program będą prowadzić pewnie wszyscy prezenterzy na zmiany.

Mnie interesuje nowy program "Podwójna G20 NEWS". Trwa on jedną całą godzinę. Premiera w Eska TV Extra od 3 listopada w piątek o 18.00. Powtórka w niedzielę o godz. 10.00. A na Esce TV w niedzielę o godz. 22.00.

Na facebooku zdradzono,że już w weekend poznamy nową prezenterkę.Pewnie pojawi się w "Weekendzie z Eska TV".

Dzisiaj rano w Esce TV Extra poleciała piosenka która jest w jesiennym spocie ramówkowym TVN. Odnotowałem to wyłącznie jako ciekawostkę ;)