Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam tego dekodera. Mam Echostara HDS-E400. Wcześniej miałem Samsunga S305G

Wchodziło się tam menu ---> listy ulubione ---> po prawej stronie lista kanałów i na końcu powinien być i wtedy go tylko umieścić na liście ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię n-ki w sprawie dlaczego eska tv została zablokowana mimo, że jest kanałem fta. Po kilkunastu minutach konsultacji z przełożonym otrzymałem informację od konsultanta, że nie umie mi odpowiedzieć mi na te pytanie. Od razu zapytałem więc, kto w takim razie kto mi odpowie? Po dłuższym wzdychaniu - "nie wiem". Zdziwiła mnie taka odpowiedź, bo sam jestem konsultantem i nie do pomyślenia jest taka odpowiedź, gdyż pokazuje się abonentowi brak kompetencji - potwierdził to tym, że mnie spławił, bo poprosił, abym wysłał maila - w ciągu 30 dni odpiszą. Pewnie nie ma żadnej osoby kompetentnej i przez ten czas jakąś znajdą. Jest może jakaś osoba na tym forum, która odpowie mi na te nurtujące mnie pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spytaj się też kogoś z n-ki, która "trzyma" kanał na swoim transponderze :] Oni, oprócz Eski także są kompetentni, aby odpowiedzieć na to twoje pytanie :] Wszyscy na forum wiedzą zapewne tyle, co i ty - czyli kanał jest FTA, w MPEG2 i nie można go odebrać na dekoderach SD, bo nadają go z tp. DVB-S2, a resztę już znasz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jankowski5, ostatnio gdzieś czytałem, że abonenci Nki i TNK HD posiadający ich dekodery mogą mieć zakodowany ten kanał (bo jest jakaś blokada w tych dekoderach), a ci co mają dekoder w innej platformie cyfrowej (oczywiście z DVB-S2) lub zwykły dekoder z DVB-S2 to mogą bez problemów oglądać FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego tp przestawiac antene? Parodia :lol2:

Na kanalach HD z Cp mam jakosc + / - 70% wszystko ladnie dziala, na reszcie tp podobnie, jedynie na kilku mam 65% a na tp. 116 - brak mocy i jakosci :brawo:

Trzeba miec antene 2m zeby odbierac eske? To taki zabieg w celu zwiekszenia zakupu duzych anten? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oma250, mam naprawdę to samo, trzeba lekko szturchnąć antenę, żeby zaświeciło. Czasem jak słonko przygrzeje to mi Eska zadziała, ale rzadko. Było pisane już nie raz o tym, mają naprawdę słaby tp.

Edit: Ot i ciekawostka. Zmieniłem w ustawieniach tp z 10834 na 10835 i Eska mi zaświeciła bez problemów! Sytuacja co najmniej dziwna, ale nareszcie działają mi kanały z tego tp :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...