Jump to content

Eska TV i Eska TV Extra

Recommended Posts

Gdyby czytał posty, a nie wpisywał na myśl "będę pierwszy" to by wiedział. A co do zegara (licznika czasu do końca reklam) - zegar sprawia, że po prostu widzów już tak nie odpychają reklamy i można kontrolować, aby coś godnego uwagi nam nie umknęło. Teraz te korzyści zauważyła Eska TV, ale to nie koniec. Mogę się założyć, że będą następni (i to już nie długo)...

• 3 weeks later...

Ale wole ten kanał, niż badziewny 4fun.tv - tam to dopiero kaszana. Nie dość że tak samo reklamy co chwilę, jakość gorsza, do tego ich z[beep]ana grafika na środku ekranu zasłaniająca zawartość merytoryczną.

mam podobne zdanie na ten temat .oczywiście że powinni nadawać w dvb-s. nadawanie tylko w dvb- s2 jest bez sensu bo ogranicza widownie. najlepiej napisać list do eska.tv czy planowane jest nadawanie w dvb-s

przeciez dvb-s to możliwy odbiór programu w tunerach dvb-s i dvb-s2. nadawanie tylko w dvb-s2 to prawie tak gdyby nadawali sygnał z astry.też byłaby mniejsza widownia bo np nie każdy ma " zeza" na astre.

Guest Anonymous

Ja też jestem za tym, że powinna nadawać w DVB-S w formie niekodowanej na HB. Jeszcze w TNK HD jest Eska TV- taniej wychodzi. Ale ja nie mam ani Nki, ani TNK HD i w życiu nie wziąłbym żadnej z tych dwóch platform dla Eski TV.

Guest Anonymous

a ja mam TNK SD i też odbieram, fakt odobiornik HD. A co do tego nadawania, faktycznie ESKA miałby większą widownię, ale cóż taka widać ich strategia.

Zastanawia mnie sytuacja Orange... Tam nie można wyszukiwać kanałów, a oni mają przecież dekodery HD. Ni w kijki, ni w drewka. Ale to nawet jak jest niekodowany, to platformy mają na wyłączność? Z tego co wiem (oczywiście mogę się mylić bo nie mam Nki) na listach dekoderów, gdy był niekodowany, pojawił się Wedding TV, ale on przecież jest na wyłączność w Polsacie... N musiała coś uzgadniać?

Może Eska TV pojawi się na tp. TNK, bo ostatnio pojawiły się tam jakieś testy.

za dużo reklam poszczają poszcza 4 teledyski i znowu reklamy
Kanał ma wysoką oglądalność, co przyciąga reklamodawców. Im więcej reklamodawców, tym lepszy dochód dla nadawcy.
Może Eska TV pojawi się na tp. TNK, bo ostatnio pojawiły się tam jakieś testy. [...]

Może się pojawi, choć w to wątpię... A ten test na tp. 11.508 (T1) to nie żadna nowość, więc lepiej nie robić sobie nadziei, żeby później się nie rozczarować. :wink: