Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wynika, że tak, ale lubię wyłapywać problemy czy wpadki tam gdzie oglądam dany kanał.

 

Tak, wtedy to będę miał 8TV :P Tam mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów. Koniec offtopu.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co oglądasz? I nie pisz,że nie oglądasz, skoro opisujesz każdy odcinek 

A opisałem dzisiejszy odcinek? Nie. Więc czemu się czepiasz? Włączam ten program i sobie leci w tle (głównie mnie utwory interesują, a nie ple ple ple), a ja zajmuję się czymś innym. A to co pisałem to akurat widziałem co w telewizji było (czy to wpadka czy nie).

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Samsung UE43KU6500 nie odbiera HbbTV na Esce - więc nie wiem, czyja to wina. Może ktoś sprawdzić HbbTV na Esce z nadajnika z Katowic?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ na 100% wprowadzi nową Eskę TV na swoją listę. Zauważyłem dziś, że została właśnie dodana do nc+ go. Wniosek z tego taki, że gdyby Eska TV miała wylecieć z oferty platformy nc+, to nie wprowadzaliby jej do nc+ go. Pozostali operatorzy też ją zostawią, bo przecież jest taka "kultowa" ;)

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie pewne. Dystrybucja kanałów muzycznych wygląda obecnie bardzo słabo, a na listach platform cyfrowych jest dość ciasno, czego dowodem jest brak Hip Hop TV na oficjalnej liście NC+, która wcześniej nie miała problemów z dodawaniem nowych polskich kanałów FTA. Natomiast podejście CP do kanałów FTA jest raczej znane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, tym bardziej, że na satelicie w miejscu Eski pojawi się z automatu 8TV, także operatorzy platform sat nie będą musieli dokonywać żadnych zmian. I kolejna sprawa, wszystko wskazuje na to, że nasze polskie platfomy sat nie są zainteresowane kanałami muzycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą @fan tv, że 4 Fun Dance gra inaczej a zarazem beznadziejnie. Zresztą, szkoda klawiatury aby wytłumaczyć dlaczego gra on beznadziejnie. Powinni więc zlikwidować nowy twór pod nazwą 4Fun Hits, gdyż widzów on nie pozyska bo z takim repertuarem i z taką oprawą jest to niewykonalne, ale oczywiście do tego nie dojdzie. Dalej będą kombinować i eksperymentować, przy okazji tracąc widzów oraz zyskując nowych, ale cały czas będzie to tylko prowizorka. Na żadne pozytywne zmiany w kanałach 4Fun bym nie liczył. To tylko maszynka do mielenia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami w 100%. Kiedyś kanał godny uwagi, obecnie nic ciekawego oprócz TOP 50 DANCE CHART, ELECTRONIC BEATS I DANCE CLASSIC.

 

Ale to nie o tym kanale jest ten wątek, więc nie ciągnijmy offtopicu dalej.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...