Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyba podobnie było z kanałem MTVNHD początkowo pojawił sie w n-ce i było źle że tylko u nich, ale potem C+, a na koniec CP dodała go do oferty :smile:

Jeśli chodzi o inne platformy, to mogły być one mniej zainteresowane nowym projektem, bo trzeba zauważyć, że Cyfrowy Polsat i Cyfra+ zazwyczaj są sceptyczne przed uruchomieniem jakiegoś kanału, dlatego ten musi pojawić się najpierw u konkurencji, a potem same zabiegają o jego włączenie do własnych pakietów. Z Eską TV może być tak samo.

Masz rację, np. CP nie jest zainteresowany włożeniem kanału Orange Sport Info ani Patio TV do listy! :crazy: Unika kanałów, a n-ka mile znajdzie miejsce w swojej ofercie na jeszcze jeden kanał :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie BARDZO dziwi, że "Eska" poszła na taki układ z "N`ka",
Na wyłączność nie oznacza, że od razu będzie zakodowany i dostępny tylko na tej platformie. Może zdarzyć się tak, że pojawią się normalnie w FTA na jednym z transponderów DVB-S/MPEG2 Grupy ITI , a "n"-ka, w odróżnieniu od konkurencji, będzie mogła umieścić ten kanał na swojej oficjalnej liście. Oczywiście jest to tylko gdybanie, jak będzie w rzeczywistości to czas pokaże, oby już niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wyjaśniłeś jaki błąd popełnia Eska TV wchodząc do N.

 

Błąd "Eski" polaga według mnie na tym, że będąc radiem/telewizją komercyjną powinno jej zależeć na jak największej słuchalności/oglądalności, a nie na tym, żeby swoje kanały udostępniać na wyłączność, ale myślę dojdą z czasem do tych wniosków (inni nadawcy do nich dochodzą, a i sam "TVN" się na wyłączności "przejechał", jeśli chodzi o "TVN Lingua", który za późno udostępnił innym platformom i teraz musi go zamykać... ) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło Media2.pl:

W maju startuje Eska TV

Pod koniec maja 2009 roku na telewizyjnych ekranach zadebiutuje nowa telewizja muzyczna - Eska TV, która podobnie jak radiowa sieć Eska będzie profilowana jako "Hity na czasie".

Stacja Eska TV na telewizyjnych ekranach ruszy w czwartek - 28 maja 2009 roku - na platformie telewizji nowej generacji "n" . Na antenie stacji pojawią się między innymi gwiazdy Radia Eska : Jankes, Puoteck oraz Kinga Zdrojewska.

742f238dc7112689.jpg

Przypomnijmy, że od wielu miesięcy Eska TV swój program testowo nadaje w Internecie. Dyrektorem Zarządzającym Eska TV został Maciej Domagała. Programem kieruje Igor Nurczyński – wcześniej szef programowy Radia Eska Wrocław. Marketing i reklamę w nowej stacji poprowadzi Maciej Czajka.

 

W początkowym okresie działalności Eska TV dostępna będzie wyłącznie w ofercie telewizji n. Jednak w przyszłości kanał ma powiększyć zasięg, m.in. o telewizje kablowe. Eska TV i telewizja "n" zapowiadają szeroko zakrojone wspólne działania reklamowe. Partnerami Eska TV będą między innymi Onet.pl oraz Multikino.

No szkoda że tylko w n-ce (chociaż ją mam) :smile: 2 czerwca muszę wybrać pakiety więć eskeTV będę ją miał 5 dni. "Hity na czasie" - mam tylko nadzieje że będzie to kanał nie interaktywno-muzyczny tylko całkiem muzyczny (mała dawka rozrywki nie zaszkodzi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność tylko do jesieni. Potem może zobaczymy ją w kablówkach (pewnie tylko cyfrowych) i być może w konkurencyjnych platformach cyfrowych. Chociaż nie zdziwię się, jeśli CP zamiast Eski TV przyjmie do siebie RMF Maxxx TV - w końcu się lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie zdziwię się, jeśli CP zamiast Eski TV przyjmie do siebie RMF Maxxx TV - w końcu się lubią.

To fakt łatwo jest znaleźć powiązania między TVN - Radio Zet i radia pokrewne, a Polsatem - RMF i pokrewne.

 

Ogólnie ciekawi mnie to co ten kanał będzie pokazywał mam nadzieję że nie jakieś badziewia jak 4.Fun czy Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...