Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie pewnie stacja muzyczna z prawdziwego zdarzenia bo Viva i MTV to już nie stacje muzyczne.

Hehe, Viva nie jest stacją muzyczną? No proszę Cię... Jak w każdej tego typu stacji dominuje muzyka i programy tematyczne. W Esce TV będzie podobnie. No, ale co do MTV to zgadłeś bo tam muzykę to można usłyszeć najpóźniej po trzeciej w nocy. Reszta programu to reality-showy.

 

Co do Eska TV - to nic szczególnego. Prócz tego, że będą mieli innych prezenterów, inne programy i teledyski do których nie ma czasem odstępu Viva nic szczególnego nie będzie jej wyróżniać. No, ale nie mówię, że to źle, bo mamy godną alternatywę dla stacji Viacomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie odbierasz Vivy skoro piszesz takie bzdury. Emitowali tylko reality-show z US5 tylko, że ten program był utrzymany co jak co w stylistyce muzycznej a nie modowej na przykład. Viva emituje także programy własne które można było oglądać w innych w zagranicznych stacjach tej marki np. ''Viva Celebration''. Reszta to muzyka. Eska TV też nie nadaje tylko muzyki bo pokazuje np. ''Roadtrip'' gdzie poszukuje się nowych osobowości medialnych. Także co do spadku Vivy do poziomu MTV nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie odbierasz Vivy skoro piszesz takie bzdury. Emitowali tylko reality-show z US5 tylko, że ten program był utrzymany co jak co w stylistyce muzycznej a nie modowej na przykład. Viva emituje także programy własne które można było oglądać w innych w zagranicznych stacjach tej marki np. ''Viva Celebration''. Reszta to muzyka

 

A Fristajlo czy Hoy or Not??? To tez tylko muzyka???

Nie mówię to xle ale nawet całkiem dobrze a ESKA TV będzie dobrą pozycja zawsze w samochodzie ESKA Wawa czy Radom jest na nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, nie wymieniałem wszystkiego celowo, bo wolałem podać tylko przykłady.

 

Zauważ, że takie programy jak ''Hot Or Not'' są tworzone w zagranicznych stacjach Vivy. Pojawiają się też tam produkcje własne. Może nie na wzór ''Fristajlo'', ale każdy oddział tej telewizji ma prawo wypuścić produkcje własne, ale Viva nie może wypełniać całej ramówki reality-showami. Tzn., może, ale tego nie zrobią bo każda stacja ze stajni MTV jest odpowiednio sprofilowana. Stąd też brak muzyki w normalnym czasie w MTV Polska. Stacja ma mniejszą oglądalność a wypełnić program takimi programami jak nadają - nie trudno i nie drogo. Poza tym stacja - co najważniejsze dla zarządu - nie gryzie się z inną muzyczną stacją.

 

I zrozumcie - robicie z Eska TV stację w pełni muzyczną, tylko z muzyką w ramówce. Ale sama stacja nie wyklucza produkcji własnych programów, które nie dotyczą tylko muzyki. I tyczy się to nie tylko ''Roadtrip'' czyli programu tworzonego wraz z Eskobusem, bo sama stacja ma zamiar wyprodukować więcej produkcji z takiej stajni.

 

Eska w Warszawie jest numerem jeden? Od kiedy? Pokaż mi odpowiednie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trzeba czytać ze zrozumieniem. Ekhm... Najpierw trzeba przeczytać, później zrozumieć 8)
Najpopularniejsze wśród młodzieży Radio ESKA otwiera swoją muzyczną telewizję. Będzie ona dostępna tylko dla odbiorców telewizji n w pakiecie Style Moda Muzyka.

Nie mają żadnej umowy na wyłączność, nawet chyba nie podpisali umowy o dystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie odbierasz Vivy skoro piszesz takie bzdury. Emitowali tylko reality-show z US5 tylko, że ten program był utrzymany co jak co w stylistyce muzycznej a nie modowej na przykład. Viva emituje także programy własne które można było oglądać w innych w zagranicznych stacjach tej marki np. ''Viva Celebration''. Reszta to muzyka. Eska TV też nie nadaje tylko muzyki bo pokazuje np. ''Roadtrip'' gdzie poszukuje się nowych osobowości medialnych. Także co do spadku Vivy do poziomu MTV nie masz racji.

Masz rację ostatnio widziałem ją w wakacje ale wiem że choć nie specjalizuje się w reality show to za to specjalizuje się w programach randkowych emitowanych kilkakrotnie na antenie gdzie muzyka owszem występuje ale jako wypełniacz.

To nie ta sama Viva co jeszcze w 2003,2004 roku.

Co do Eski TV to dobrze że zaczyna od platformy cyfrowej - zawsze to już coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie ma umowy na wyłączność to skoro piszą że tylko w N tylko w tym pakiecie to czemu mają być też gdzie indziej np; w CP??? Wtedy by nie pisali tylko w N

Bo nie mają. Trudno Ci pojąć? Mają pojawić się w N, ale nie podpisali jeszcze stosownej umowy. I to potwierdza sama Eska TV w informacji przesłanej Presserwisowi. Nie będę tu wklejał artykułu, ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam trzy opcje:

 

Pierwsza: Eska TV startuje z transpondera Grupy ITI w DVB-S (albo 11.393V, albo 11.509V). Przekaz kanału nie jest kodowany, ale oficjalnie dostępny tylko na platformie "n". Oczywiście tylko przez jakiś okres, ponieważ później zostaną sporządzone odpowiednie umowy dystrybucyjne z pozostałymi platformami, no i Eska TV zawita na główne listy platform C+ i CP.

Druga: Eska TV startuje z transpondera Grupy ITI w DVB-S (albo 11.393V, albo 11.509V). Przekaz kanału jest kodowany w Conax na potrzeby platformy "n".

Trzecia: Eska TV startuje z transpondera "n" w DVB-S2/MPEG4, kanał jest kodowany w Conax wyłącznie na potrzeby platformy nowej generacji.

 

Moim zdaniem możliwość Pierwsza jest najbardziej prawdopodobna, no ale czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda ramówka Eska TV, ale jeśli wygląda to tak samo jak w przypadku Radia Eska to ja podziękuję...

W kółko maglowanych kilka piosenek z przerwą na reklamę co parę minut, bynajmniej we Wrocławiu nie da się tego słuchać... O niebo lepsze byłoby pojawienie się RMF Maxx TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak dla mnie Eska TV jest ok oglądam z przyjemnością:) Moim zdaniem Będzie FTA ale oficjalnie na liście kanałów będzie tylko w N ;) Bo kodowanie strzeli im samobója;/ zwłaszcza że z meili jakie otrzymałem od Eski wynika jasno że chcą konkurować z istniejącymi kanałami muzycznymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli Eska TV będzie FTA to dla posiadaczy CP problemu nie ma. Sami sobie ten kanał wyszukamy i dodamy do listy, podobnie jak z resztą kanałów FTA, których nie ma na liście CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A mnie BARDZO dziwi, że "Eska" poszła na taki układ z "N`ka", że "Eska Tv" będzie tylko tam (chyba, że np. jest tak, że w zamian za to dostają "uplink" satelitarny itp.???)... W ogóle ciekawe, że "Esce" chyba nie zależy na dołączaniu kanału radiowego do żadnej platformy (w "N`ce" też go chyba nie będzie???), bo skoro są stacją komercyjną powinno być odwrotnie (to samo dotyczy radia "Wawa")... Jednym słowem według mnie "Eska Tv" wchodząc tylko do "N`ki" popełnia błąd, ale myślę, że za jakiś czas go zrozumie i się zrehabilituje :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wyjaśniłeś jaki błąd popełnia Eska TV wchodząc do N. Platforma ITI gwarantuje im dosył na satelitę + zapewne znacznie obniżone koszty nadawania programu z uwagi na to, że N jest pierwszą, a być może jedyną platformą satelitarną, która póki co będzie nadawać kanał telewizyjny Eski. Jeśli chodzi o inne platformy, to mogły być one mniej zainteresowane nowym projektem, bo trzeba zauważyć, że Cyfrowy Polsat i Cyfra+ zazwyczaj są sceptyczne przed uruchomieniem jakiegoś kanału, dlatego ten musi pojawić się najpierw u konkurencji, a potem same zabiegają o jego włączenie do własnych pakietów. Z Eską TV może być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nawet, że Eska.TV pojawi się w N na wyłączność także CP i Cyfra+ będą mogły na jakiś czas zapomnieć o dołączeniu tego kanału. Szczerze, to mi nie zależy na tym kanale, bo pewnie tak jak całe Radio Eska będzie ono słabe. To, co emituje na swojej antenie to radio zazwyczaj jest jednym wielkim G :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...