Skocz do zawartości

CANAL+ Domo


miś1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolejnym kanałem nadającym niektóre pozycje w 16/9 jest Planete (przynajmniej ja wczoraj trafiłem na takową pierwszy raz).

To rzadko oglądasz ten kanał, bo nadają w 16/9 od dawien dawna, tylko pozycji mają mało. :wink:

 

Jeśli chodzi o Domo, to nie wymagajcie żeby cały czas leciało 16/9, bo jeśli program jest w 4:3 to niech nie decydują za widza w jakim formacie chce to oglądać (naciągnięte czy z pasami). Dobrym przykładem jest Magyar 2, gdzie są 3 wersje: 4:3, 16:9 i HD, z tymże na 16:9 cały czas lecą czarne pasy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Domo zmieniło nazwę na Domo.tv.

 

W październiku, Canal+ Cyfrowy – właściciel kanału tematycznego o architekturze i ogrodzie – zmienił jego nazwę. Dotychczasowa nazwa Domo, została zastąpiona na Domo.tv. Nadawca w ten sposób chciał podkreślić, podobnie jak w przypadku kanału Kuchnia.tv, że stacja należy do marki telewizyjnej.

 

Logo kanału zostało zmodyfikowane. W górnym, prawym rogu został dodany znak graficzny „TV”

źródło: http://echonet.info.pl/content/view/2171/109/

 

Gdybym o tym nie przeczytał, pewnie bym nie zauważył. Na moim telewizorze 4:3, trochę w tym miejscu i tak przycina logo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Całkiem niezły ten kanał.Fajnie, że nadają w 16/9 ale logo na środku grupio wygląda.Ogromnym plusem jest że nie ma reklam.Do tego wszystkie programy są całkowicie spolszczone do końca.Nie ma np after / before tylko wszystko po polsku.Nie jest to takie konieczne ale oglądając kanał ma się wrażenie że jest produkowany starannie a nie na odczep się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Są pierwsze , negatywne, efekty fuzji. Jakiś czas temu kanały tematyczne Canal+ (ich czas reklamowy) trafiły do Premium TV. Dzisiaj po raz pierwszy od początku istnienia DOMO trafiłem na przerwę reklamową podczas trwania programu. Najsmutniejsze jest to że reklama wskakuje praktycznie w pół słowa rozmawiających. Kończy się pewna era jakości kanałów tematycznych Canal+. Może chociaż oszczędzą Ale kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze , negatywne, efekty fuzji.
Fuzja dotyczy w głównej mierze platform satelitarnych i stacji typu N. Nadawca Domo+ się nie zmienił.
Jakiś czas temu kanały tematyczne Canal+ (ich czas reklamowy) trafiły do Premium TV. Dzisiaj po raz pierwszy od początku istnienia DOMO trafiłem na przerwę reklamową podczas trwania programu
Premium TV zajmuje się czasem reklamowym w kanałach Grupy Canal+ od 1 stycznia 2013 roku. Od tego dnia Domo+ i Kuchnia+ przerywają programy reklamami. Sądzę że to tylko zbieżność dat nowego brokera reklamowego z nowymi zwyczajami Grupy Canal+.
Może chociaż oszczędzą Ale kino+.
Na Ale kino+, Planete+, MiniMini+ i Teletoon+/Hyper+ reklamy w dalszym ciągu są pomiędzy programami. Podobnie na kanałach marki Canal+.
No ale tego Domo pewnie i tak prawie nikt nie ogląda' date=' bo tam nie ma nic ciekawego. Więc akurat tam wprowadzenie reklam niewiele zmieni.[/quote']Kanał ogląda prawie 6 tys. widzów z udziałami na poziomie 0,08 proc.
To są kanały, z których oglądania przez wstawienie reklam natychmiast zrezygnowałem i niech inni pójdą w moje ślady.
Oczywiście, ludzie zrezygnują z ulubionych programów, bo im 2 minutowy blok reklamowy dodatkowo wstawili :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał mało popularny o czym świadczy mała liczba postów w tym temacie.

 

Nie wyciągałbym takich wniosków.

Jest wiele kanałów, mających swoje wątki na forum, w których praktycznie nikt się nie wypowiada, a jakoś nie wydaje mi się, żeby taka Kuchnia+ czy Nat Geo Wild narzekały na brak widzów.

Po prostu ich widzowie nie udzielają się niestety na forum. Też wolałbym, żeby było inaczej, ale cóż poradzić :/

Ja Domo nigdy nie oglądałem dłużej niż kilka minut - widocznie nie kręci mnie ta tematyka, ale może są osoby, które to lubią.

Tyle, że się nie ujawniają :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...