Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja mam podłączony. Nie ma problemu z jednoczesnym nadawaniem sygnału przez SCART i HDMI. Funkcja Timeshift oczywiście działa, jeśli obsługuje ją nagrywarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak rozumiem spokojnie można sobie oglądać jednocześnie nagrywając poprzez połączenie DSB-H370G nagrywarka

 

a jak wygląda sprawa z przeskokami między kanałami?

tzn. oglądam kanał x i w pewnym momencie przeskoczę na kanał y. ten przeskok nagra się na dysku jak rozumiem?

sorry za głupie pytanie ale w kwestii nagrywarek jestem kompletnie zielony.

dodatkowo - programowanie nagrań czasowe pod warunkiem, że zostawiamy kanał w dekoderze na tym który chcemy nagrać?

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie przeskoki między kanałami się nagrają. Nagrywa się dokładnie to, co wyświetla dekoder (menu, belki, itp.)

Jeśli zostawisz dekoder włączony na danym kanale, to nagra się audycja z niego. Jest nawet prosta funkcja programowania włączenia i wyłączenia dekodera na danym kanale. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, odkąd ktoś odłączył wyłączony dekoder z gniazdka, to ona nie chce się włączyć, czasem miga jasno niebiesko, czasem ciemno a nawet wcale, próbowałem kilka razy podłączać, odłączać i nic. Kiedyś udało mi się to zrobić poprzez podłączenie kabla Euro i wtedy hulało, przywróciłem swój kabel HDMI i jest ok (używam przez HDMI). Teraz mi się natomiast nie chce się wcale włączyć, próbowałem wszystkimi kablami, 2 razy HDMI w innych miejscach, 2 razy EURO w innych miejscach a także kabel Composite. Nie wiem, padł dekoder czy co? trzeba oddać do serwisu? jeśli tak to gdzie? do CP czy Samsunga? i czy można dostać jakoś dekoder zastępczy na czas nieobecności Samsunga HD? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Miałem dokładnie taką samą sytuację z tym dekoderem, prawdopodobnie jest to problem z zasilaniem. Dekoder oddałem do APS-u, a w zamian dostałem zastępczy MINI D1. Ponad miesiąc czekałem na naprawę, plusem jest to, że na oficjalnej stronie Samsunga można sprawdzić status naprawy.

Pewnie masz jeden z pierwszych modeli, który rok produkcji? 2007r. czy początek 2008r.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np.tcm napisy po rumunsku oraz wiele innych ktore mam w pamieci dekodera przycisk funkcyjny jest na pilocie,info ze takie napisy sa na danym kanale pojawia sie na belce informacyjnej lecz coz z tego skoro glowna funkcja nie dziala...a moze trzeba wprowadzic odpowiednia kombinacje przyciskow na pilocie lub aktywowac ktores z podmenu...prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy liczy się z gasnącym wsparciem Samsunga dla tego modelu, ze względu na wycofanie z dystrybucji CP.

Nie przypuszczam aby więcej niż jeden soft ukazał dla tego modelu.

Docelowo wszystkie modele Samsunga na użyczenie mają być wycofane a wsparcie dla nich zakończone.

Wchodzenie w kupno tego modelu na własność jest ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kiedy tak szumie zapowiadany nowy poprawny soft do naszego dekodera 370 HD ?

O, a ja się starałem, żeby było skromnie ;)

Bardzo ciekawe bo nawet na blogu programisty cisza od miesiąca !

Czasem w życiu są ważniejsze sprawy niż pisanie na blogu :). Ewentualnie mogę przyjąć gratulacje ;)

pewnie pisał z pracy i już w tej firmie nie pracuje :)

Hehe, gdyby tak było to bym tym bardziej o tym napisał ;)

nie tylko Ciebie irytuje pikselacja ale polskie HD to raczej pseudo HD na niskim bitrate, więc nie spodziewaj się cudów

Nie wiązałbym tego z bitratem.

czy h370g obsluguje napisy ekranowe jezeli tak to w jaki sposob aktywowac ta funkcje

Jeszcze nie, dopiero od nowej wersji.

czyli to samo co z telegazetą, jest przycisk nie ma funkcjonalności, szkoda

Tak, też od nowej wersji, ale bez cudów, to jest teletekst w wersji zupełnie podstawowej.

miejmy nadzieje ze nowy soft poprawi oprogramowanie samsunga i owe funkcje zaczna dzialac

Tam od razu poprawi. To po prostu nie było w założeniach co do oprogramowania na początku. Teraz po prostu dodaliśmy te funkcje.

Należy liczy się z gasnącym wsparciem Samsunga dla tego modelu, ze względu na wycofanie z dystrybucji CP.

Nie przypuszczam aby więcej niż jeden soft ukazał dla tego modelu.

Docelowo wszystkie modele Samsunga na użyczenie mają być wycofane a wsparcie dla nich zakończone.

Wchodzenie w kupno tego modelu na własność jest ryzykowne.

Z tym wycofaniem z dystrybucji to może być plotka. Ja mam informacje, że na początku roku wyprodukowano sporo nowych dekoderów (rzędu kilkadziesiąt tysięcy). Co do reszty - dość prawdopodobne.

ten soft to chyba się nigdy nie ukaże informacja o nim była już chyba miesiąc temu :\

Jest opóźnienie, potrzebny kolejny cykl poprawek i testów. Jak dobrze pójdzie to będzie pod koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy liczy się z gasnącym wsparciem Samsunga dla tego modelu, ze względu na wycofanie z dystrybucji CP.

Nie przypuszczam aby więcej niż jeden soft ukazał dla tego modelu.

Docelowo wszystkie modele Samsunga na użyczenie mają być wycofane a wsparcie dla nich zakończone.

Wchodzenie w kupno tego modelu na własność jest ryzykowne.

I tu sie kolego mylisz bo na Śląsku w APS pojawiły się ponownie Samsungi DSB-H370G pewnie są po renowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...