Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ale już masz odpowiedź że to wina niskiego bitrate programów HD w pakietach Polsatu, zobacz jak działa Arte HD albo Astra DemoKanal HD na tym dekoderze, poza tym w międzyczasie była zła pogoda, wiosenne zaciemnienie i wiele innych czynników, Polsat nie emituje Eurosportu HD on je tylko dodaje do kanałów i nie odpowiada za to co nadaje nadawca, przy słabym sygnale i wysokim FECu każdy HD pikseluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już masz odpowiedź że to wina niskiego bitrate programów HD w pakietach Polsatu, zobacz jak działa Arte HD albo Astra DemoKanal HD na tym dekoderze, poza tym w międzyczasie była zła pogoda, wiosenne zaciemnienie i wiele innych czynników, Polsat nie emituje Eurosportu HD on je tylko dodaje do kanałów i nie odpowiada za to co nadaje nadawca, przy słabym sygnale i wysokim FECu każdy HD pikseluje

 

 

ale eurosport po tej ostatniej aktualizacji własnie zaczął pixelizować .

 

ciekawe dlaczego w N na eurosporcie HD jest wszystko wyśmienicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz teraz okazję by zerwać umowę i przejść do konkrecji....ja już tak zrobiłem ostatnio z jednym dekoderem, teraz wysyłam wypowiedzenie na drugi dekoder rodziców. Obecnie jestem zadowolony z n-ki i rodzicom też biorę. Tam przynajmniej wszystko działa jak powinno. A i kanały HD są w pakietach a nie extra płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz poprawnego odbioru kanałów HD to radzę ci ................zmień platformę.

 

 

pewnie Tobie też pixelizuje :censored:

 

Na Astrze kanały HD działają jak złoto.

Pisze przeciez że po ostatniej aktualizacji kanała ESP HD zaczął tak się zachowywać.

Puki co nie chcę zmieniac platformy dla dzieci to robię ale jak cierpliwośc się skończy to tak zrobię .

Czy naprawdę nikt z Was nie zgłaszał do nich problemów z pixelizacją na kanałah HD CP ?? az mi się wierzyć nie chce że taka scieme walą mi w emailach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ten jest wałkowany od ponad roku i nie chodzi tu tylko o kanał ESP HD. CP się wykręca że to nie ich wina że to wadliwy dekoder. Dajesz go do naprawy i wraca ci takie samo badziewie jak dałeś. Mają abonentów głęboko w du...e. Moja cierpliwość się już wyczerpała do tego operatora i już mnie tu praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to ze jakikolwiek soft jest w stanie poprawic odbior kanalow HD DVB-S2 i kodowanych w Nagravision na tym tunerze.Ten typ tak juz ma i tyle.Nie liczylbym na zaden cud bo i tuner jest juz nie pierwszej mlodosci.Tunery te od poczatku nie radzily sobie z odbiorem w/w sygnalu i CP dobrze o tym wie.Inna sprawa ze ani oni ani MY-wlasciciele kilkudziesieciu tysiecy tych tunerow nie potrafimy nic z tym zrobic.

Nowe softy-jesli sie pojawia to dokonaja kosmetycznych zmian (oby na lepsze :D ) ale kolosalnych zmian ja raczej nie oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZanowni Pisarze głupiutkich postów.Jeżeli Wam nie pasuje CP to wolna droga do N-ki i innych platform.Tam dostaniecie ''wspaniałe?" dekodery na których złapiecie wklepaną listę kanałów i nic więcej.Ja pomimo wielu wad uważam CP za najlepszą i najtańszą platforme,a dekodery Samsunga za najlepsze ze wszystkich proponowanych przez platformy w Polsce.Sprawy bitrate(kiepskie) oraz wolnego przełączania kanłów to wina kodowania,kanały niekodowane chodzą nienagannie.Pisząc te słowa chcę dotrzeć do wszystkich malkontentów,którzy do TVcyfrowej nie dorośli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę właśnie że nie nie ma żadnego okienka na FoxLife HD, tylko po co mi to przysyłają skoro mam familijny i nie mam pakietu HD, kompletnie mnie ta informacja nie interesuje, rozumiem jak ktoś ma pakiet to HD to wtedy wie że ma jeszcze jeden kanał, mogliby tak robić informując o okienkach, przykładowo FlimBox i FilmBOX HD były ogólnodostępne przez miesiąc a nie informowali o tym żadnym komunikatem

 

@walbis62 kolega chyba nie czytał jeszcze całego wątku, proszę najpierw czytać a potem się wypowiadać a nie wbijać się w dyskusje nie znając jej toku i wrzucać jakieś uwagi które albo wcześniej się pojawiły albo są błędne, jaki jest związek między bitratem a kodowaniem Nagra3? poza tym CP nie sprzedaje Samsungów od ponad pół roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy programiści,

bardzo proszę o odpowiedź kiedy pojawi się poprawka poprawki softu do tegoż dekodera??

To co obecnie się dzieje z Eurosport hd to po prostu masakra...

Dzięki z góry za info. Pozdrawiam.

 

12 dni temu pisałem:

Właśnie zaczyna się kończyć etap tworzenia nowej wersji, jeszcze kilka etapów przed nami, w tym testy. Jeśli testy wyjdą marnie, to się przedłuży. Mógłbym tylko strzelać terminem tak od czapy, a nie chcę. Wręcz rzekłbym, że "z powodów biznesowych" nawet nie mogę.

 

Teraz mogę napisać:

Właśnie trwa pierwszy etap testów. O testach też pisałem, że w zależności od tego, co zostanie w nich wykryte może się okazać, że się przedłuży.

 

Bardzo trudno jest rzetelnie odpowiedzieć na pytanie "kiedy", a nierzetelnie nie chcę.

 

witam

jestem po kolejnym telefonie do telefonicznego COA

i przekazano mi taką informację :

1.nikt nie skarży sie na zacinanie , pixelizację kanałów HD - problem w\ogóle nieznany przez CP

2.żaden programista nie udziela się na forum( uwaga Pani się śmiała z tego)

3.nikt z CP nie czyta o tym co my tu piszemy

 

wiec albo ktoś tu na forum robi nas w bambuko lub CP wali nas w rogi nonstop :read:

 

ale i tak zostaje narazie na 15 miesiecy u nich :jupi: dla dzieciaków .

 

aaa Pan jest pierwszym klientem co się skarzy na te kanały HD tak mi przekazano.

bardzo wiec ciekawe czytając ten wątek.

 

Może wiec napiszemy wspólny list do CP z numerami kart abonenckich Itd?

takie małe pospolite ruszenie ?

 

pozdr Leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...