Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ALe za to jest ostrzeżenie że przy połączeniu przez hdmi obraz będzie czarny.

Niby nic ale wcześniej narobiło trochę problemów bo większość myślała iż dekoder się zawiesił.

Przełączanie kanałów hd... dalej masakra

Ponownie działa przycisk audio. Głośność niestety też się nie zmieniła dalej jest "cichy" w porównaniu do wcześniejszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pobiera mi nowy soft: 233

W końcu coś się dzieje :brawo:

..............................................

Pobrało i pierwsza uwaga: Głośność się nie zmieniła. Dalej trzeba dawać TV na full żeby głośność tunera działała normalnie. Przez euro i hdmi to samo.

 

A temat wcześniej wałkowany jak ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrało i pierwsza uwaga: Głośność się nie zmieniła. Dalej trzeba dawać TV na full żeby głośność tunera działała normalnie. Przez euro i hdmi to samo.

 

No ale to jest oczywiste, głośność tunera jest ograniczona skalą głośności telewizora albo systemu kina domowego. Jeżeli np. podgłosisz dźwięk na skali dekodera do 100% a telewizor masz ustawiony na 50% to w sumie dźwięk będzie taki jak w TV czyli 50%. To dlatego że dekoder nie ma głośników, a TV, kino domowe i inne sprzęty grające mają, więc to w nich ustawiasz głośność główną.

 

Dobrze że wgrywają nowe oprogramowanie, bo po ostatnim było jeszcze trochę rzeczy do poprawienia. Ale i tak wszystkie starania rozbijają się o kiepską obsługę. Gdzie jest umowa na kanały HD którą zamawiałem? Gdzie nowy regulamin, czy któryś ze starych abonentów w ogóle go dostał? Ile potrzeba na to 2, 3 miesięcy? Minął już 4 mies. a regulamin nadal nie rozesłany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do Polsat

Cała instalacja może z 5 minut, no może do 10.

 

----------------------------------------------

Do DiGi

Jakoś mam kilka innych dekoderów (4) w domu i żaden niema takiego problemu a i przed ostatnią poprawką tego nie było.

Ostatnia poprawka właśnie to wyeliminowała a dzisiejsza nic nie poprawiła.

 

:> Więc jak można pisać że to nie problem jak tego wcześniej nie było ??

 

:idea: A tak ogólnie to TV muszę dawać na 70 (100max) a tunerem dopiero operować żeby coś było słyszalne w okolicach 7-8. Przełączanie na inne urządzenia wiadomo z czym się wiąże. Jeden wielki ryk głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w odpowiedzi na pytanie zaczynające się od "kiedy" jest taki, że zbyt dużo czynników wpływa na to, żeby móc odpowiedzieć trafnie. Wybaczcie, nie potrafię, nie mogę na takie pytania odpowiedzieć.

 

Napisy będą w nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym (tj. 9 marca 2010 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów Samsung H370G.

Nowa wersja – 233:

 

– eliminuje pojawianie się makrobloków na kanałach HD,

– skraca czas włączania dekodera,

– poprawia formatowanie tekstu elektronicznego przewodnika po kanałach (EPG),

– wprowadza poprawę obsługi wyjścia VCR.

 

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera Ustawienia Systemowe – Aktualizacja Oprogramowania.

 

Czyli to co napisał wcześniej mayiv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zarejestrowałem się specjalnie aby podziękować serdecznie m.in mayiv za nowy soft, a dokładniej błyskawiczne uruchamianie się dekodera.

 

:brawo: Bardzo dziękuję :jupi:

 

Normalnie tego mi do szczęścia brakowało.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może miernikiem sprawdzić ile prądu pobiera tuner w Stanby ? Coś mi tu śmierdzi z tak szybkim uruchamianiem się. Aż mi się nie chce w to uwierzyć, że tuner uruchamia się dosłownie sekundę. Obawiam się że po ostatniej aktualizacji ... nie do końca się wyłącza.

 

Mam nadzieje, że się mylę i programiści dokonali niemożliwego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na wstępie Dziękuje programistą cp za nowy soft,naprawdę szybko się uruchamia co prawda nie w 1 sekundę lecz w 5 bynajmniej u mnie.Co do pytania * GACA 99 o pobór prądu w Pierwszej wersji softu to w trybie czuwania pobór wynosił 9 volt.Jeśli ktoś jest w stanie zmierzyć czy nadal tak jest to będziemy wdzięczni za napisanie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas uruchamiania zaskoczył chyba wszystkich :D Po aktualizacji oprogramowania, po około godzinie oglądania, wyskoczył mi komunikat brak dźwięku, przy jednoczesnym zaniku obrazu :shock: Po prostu komunikat o braku dźwięku na tle czarnego ekranu :evil: Po przełączeniu na inny kanał i powrót na poprzedni, problem ustąpił :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...