Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam dekoder Samsung DSB-H370G. Opłaty uregulowane, ale zaistniał problem. Po włączeniu dekodera nie wyświetlają się żadne programy. Pasek sygnału na 3/4 długości, czyli w porządku. Po przywróceniu ustawień początkowych przy wyszukiwaniu programów dekoder nie znajduje żadnego. Kable podłączone właściwie, antena na swoim miejscu. Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor paska jest ciągle zielony. Antena od dawna ustawiona na HotBird, sprawdzałem, wszystko na swoim miejscu. Po porostu uruchamiam dekoder i nie wyświetlają się programy. Przy wyszukiwaniu programów, nie znajduje żadnego, a na końcu pokazuje się komunikat "Twój dekoder cyfrowy znalazł 0 programów TV i 0 programów radiowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij wtyczkę z zasilania na kilka minut. Przywróć jeszcze ustawienia fabryczne. Sprawdź w menu: Instalacja, Ustawienia Transp. Bazowych: 11158 V, 12188 V, 12284 H. Sprawdź, czy masz te parametry lub któryś z nich. Kanały szukasz w menu: Instalacja, Skanowanie Sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli masz umowę na czas określony 399 zł, jeśli masz umowę na czas nieokreślony przy pakietach Fam. i Fam+HBO 299 zł, przy reszcie pakietów w górę 199 zł. Tu masz więcej szczegółów. Jeśli masz więcej pytań pisz w Kompendium, a nie w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowo wyszukany program zawsze dodaje się na koniec listy "ULUBIONE: Wszystkie". Jeśli go tam nie ma, to znaczy, że już gdzieś jest na tej liście. Najłatwiej znaleźć: Menu, Organizacja Programów, Usuń Transponder. I tam znając parametry transpondera bardzo łatwo namierzysz dany kanał. Tylko niczego nie usuwaj :!::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chyba za każdym razem, kiedy będziesz chciał przeszukać transponder, który nie jest fabrycznie zapisany w dekoderze, będziesz musiał wprowadzać jego dane od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

to mój pierwszy post na tym forum tak więc witam wszystkich

 

mam do Was pytanko, moze ktos bedzie wiedział

 

dekoder mam podpięty do ampli poprzez kabel hdmi (obraz + dźwięk) oraz testowo przez optyk (dźwięk)

i mam taką sytuację: jak dźwięk idzie po optyku to np na MTVN HD lub TVN (np podczas wieczornego filmu) dekoder puszcza do ampli dźwięk Dolby Digital (2.0) .

jak dźwięk idzie po HDMI to dekoder wysyła PCM.

 

jaka może być przyczyna?

zaznaczę, że w ustawieniach dekodera w opcjach TV (o ile dobrze pamiętam) 'automatyczne wykrywanie Dolby Digital' jest włączone.

 

pozdrawiam

furi_dp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko,czy też czasem przełącza wam się dekoder dłużej z kanałów HD np.z polsatu sport hd na eurosport hd?mi znika na chwilke sygnał,i po około 3 sekundach wskakuje.nie wiem czym to jest spowodowane,czy ma coś z tym wspólnego nadawanie sygnału s dvb-s i przejście na dvb-s2?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także obserwuję coś podobnego, ale tylko przy przełączaniu na jeden kanał - Eurosport HD. Tak mniej więcej od dwóch do pięciu razy, jakby zgubił sygnał i ponownie znalazł. Po tym w końcu zaskoczy i można oglądać. Nie wiedziałem czym to jest spowodowane. Antenę mam dobrze ustawioną, ale widzę, że nie tylko u mnie można to zaobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...