Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega chyba naciska przycisk na pilocie telewizora a powinien na pilocie dekodera, bo po HDMI telegazeta idzie z dekodera a nie z TV, albo po prostu jest na kanale który nie ma telegazety

 

@ANDPOL Panasonik ma jeszcze jedną ciekawę opcję, jak przytrzymasz na obudowie Głośność minus i szybko naciśniesz trzy razy AV na pilocie to się włączy menu hotelowe i tam możesz wybrać z którego wejścia startuje telewizor, wystarczy ustawić dekoder i już jest ale jak zauważyłeś nie będzie ta opcja potrzebna, zarówno HD5000, ESI-88 jak i 370G dobrze przełączają nowe panasoniki na HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podłaczony przez hdmi dekoder polsatu samsung a tv mam tez samsunga..kiedys przez przypadek właczyłem telegazete z pilota dekodera,a nie wiem którym przyciskiem,wysprawdzałem wszystkie przyciski i nie działa zadnym,a przycisk text cos innego mi sie wyswielta,na innym forum kolega poradził zeby wyłaczyc dekoder z pradu na jakies 10s i wtedy napewno zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie, posiadam ten dekoder wraz z kartą CP. Dekoder zainstalowany jest w dedykowanym pokoju do kina domowego w piwnicy, gdzie częstotliwość oglądania tam TV-SAT to jakieś 6-8 godzin tygodniowo. Czy te dekodery są w jakikolwiek parowane z kartą? Obecnie w kuchni posiadam LCD z samą naziemną, jak wspomniałem w dedykowanym pokoju rzadko ktoś ogląda TV, natomiast co innego TV w kuchni, który chodzi praktycznie na okrągło :wink: Czy jak zakupie używany taki dekoder, to po włożeniu swojej karty, będę mógł odbierać bez problemu cały swój pakiet CP? (oczywiście po wymianie konwertera na podwójny). To chyba najprostszy sposób, a jak będziemy oglądać coś na projektorze, to po prostu pójdzie się z kartą do pokoju;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.

 

przejżałem wiele stron w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - czy Samsung DSB-H370G tak jak jego poprzednik Samsung DSB-S305G posiada mozliwość tworzenia WŁASNEJ listy programów ulubionych, odpowiedzi nie znalazłem.

 

Miałem s305g i pod tym wzglęgem było ok, zadnej narzucanej przez polsat listy, niestety ten dekoder się zepsuł i został zastapiony innym który już takich możliwosci nie ma (narzucona lista polsatu do 200 kanału - porażka)

 

Obecnie chcę podpisać nową umowę na familijny hd z opcja przejścia na mini hd i szukam dobrego dekodera HD.

 

PYTANIE:czy Samsung DSB-H370G ma takie mozliwości i ewentualnie jaki jeszcze dekoder z dostepnych w ofercie polsatu ma możliwość tworzenia własnej listy? Może ktoś ze szcześliwych posiadaczy tego modelu mi podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po wejściu do MENU i wybraniu pkt. np. "Instalacja", dek. generował napis "podaj kod PIN" i po jego podaniu, możliwe były dalsze kroki. Od kilku dni przechodz bezpośrednio do następnego kroku bez żądania kodu PIN. Czy tylko w moim samku coś się przestawiło?. Posiada aktualne oprogramowanie 260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...