Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko chcę podpiąć nagrywarkę DVD pod dekoder,jeśli dobrze rozumuje to podpinam tak: dekoder do nagrywarki po HDMI Nagrywarkę do TV również po HDMI??Czy ktoś ma już jakie opinie które nagrywarki najlepiej współpracują z tym dekoderem?

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam

 

P.S

Podobno w obecnym sofcie miała zaistnieć możliwość odtwarzania filmów HD czyżby jakaś zmiana w VOD się szykowała?,mają jeszcze miejsce na transponderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się orientuję to nagrywarka dvd z HDMI IN to gruba kasa, o ile gdzieś to można dostać - nie spotkałem się.

ja mam nagrywarkę samsunga podpiętą przez euro.

tak więc z dekodera hdmi idzie do amplitunera i euro do nagrywarki.

oczywiście jak nagrywasz kanał hd to na nagraniu tego nie uświadczysz.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDCP było uruchomione i wcześniej,

Przed wakacjami sprawdzałem dekoder CP z monitorem nie obsługującym HDCP. Działał bez problemu - zabezpieczenie na pewno nie było uruchomione.

teraz - rzekłbym - przeszło swego rodzaju certyfikację, czyli zostało przetestowane na urządzeniach certyfikujących Simplaya (http://www.simplaylabs.com). Fakt, kilka poprawek weszło. To prawdopodobnie właśnie kwestia dogadania się HDCP-urządzeń.

Dzwoniłem właśnie na infolinię techniczną CP (222127222) i konsultantka po 10 minutach sprawdzania zapewniła mnie, że HDCP w żadnym z dekoderów Cyfrowego Polsatu na pewno nie zostało załączone.

 

To jak to jest z tym HDCP w CP? Zostało załączone, tylko ich dział techniczny o tym nie wie, czy nie?

Jeśli zostało załączone, to czy dotyczy to tylko niektórych modeli dekoderów, czy wszystkich ich dekoderów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDCP było uruchomione i wcześniej,

Przed wakacjami sprawdzałem dekoder CP z monitorem nie obsługującym HDCP. Działał bez problemu - zabezpieczenie na pewno nie było uruchomione.

Być może włączył się tryb DVI (jeśli to był po prostu monitor bez obsługi dźwięku, to duuuuża szansa na to), albo znalazłeś jakiś błąd. Akurat ekspertem od HDCP nie jestem, ale jestem ekspertem od tego softu jako całości i wiem, że na 100% było włączone i w poprzednim, i w nawet w pierwszym wydaniu. Przykład wspierający tezę - po usunięciu klucza HDCP ze skrzynki HDMI nie działa w ogóle.

 

teraz - rzekłbym - przeszło swego rodzaju certyfikację, czyli zostało przetestowane na urządzeniach certyfikujących Simplaya (http://www.simplaylabs.com). Fakt, kilka poprawek weszło. To prawdopodobnie właśnie kwestia dogadania się HDCP-urządzeń.

Dzwoniłem właśnie na infolinię techniczną CP (222127222) i konsultantka po 10 minutach sprawdzania zapewniła mnie, że HDCP w żadnym z dekoderów Cyfrowego Polsatu na pewno nie zostało załączone.

Mam lepsze źródło informacji niż infolinia techniczna CP. Wręcz sam jestem źródłem ;).

 

To jak to jest z tym HDCP w CP? Zostało załączone, tylko ich dział techniczny o tym nie wie, czy nie?

Jeśli zostało załączone, to czy dotyczy to tylko niektórych modeli dekoderów, czy wszystkich ich dekoderów HD?

To już nie do mnie. Ja mogę coś powiedzieć tylko o Samsungach H370G i S305G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał o problemach na Polsacie HD, faktycznie są jakieś ( migotania komór )

ale ja pamiętam że ten problem był w poprzednim sofcie i jest nadal tylko jakby bardziej widoczny.

 

To ja wspominałem o tym problemie występował i nadal występuje.Ale nikt dotąd nie potwierdził tego.Ciekawy jestem czy aby nie jest to zależne od wersji sprzętu oraz Loa dera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany wkurza ten dekoder już,chciałem dodać nowy kanał do ulubionej listy ok działa a tu co...nie ma takiej możliwość przesunąć je mam tylko 4 fta 1000 numer i tylko je mogę przesuwać,żeby kanał który chce był na kanale np 11 to muszę skasować całą listę i od nowa ustawiać normalka od tvp1 itd....zrypali ten tunerek na maxa siano robili z niego pozostaje jako podstawka pod kwiat tak jak z echostarami,może ten sagem jest lepszy.Zawsze coś zrypią co jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my raczej nic nie rozwiążemy musi być update oprogramowanie, chyba trzeba wziąć się większa grupą mających 370 na własność i napisać skargę na działania operatora do UKE i UOKiK, załóżmy stowarzyszenie pokrzywdzonych przez badziewne aktualizacje :D

 

na serio aktualizacja nie jest zła ale... na kanale 21 miałem inny kanał i teraz go nie mam nigdzie, w liście ulubionych pojawia się jego nazwa na tym kanale ale jak wejdę na 21 to wskakuje dla abonentów, poza tym działanie tunerka jest mocno in plus, telegazeta informacje o przedziale wiekowym itd. szło w dobrym kierunku ale ten błąd z HDMI, jaki sens szybkiego przełączania kanałow HD skoro HDMI nie działa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany wkurza ten dekoder już,chciałem dodać nowy kanał do ulubionej listy ok działa a tu co...nie ma takiej możliwość przesunąć je mam tylko 4 fta 1000 numer i tylko je mogę przesuwać,żeby kanał który chce był na kanale np 11 to muszę skasować całą listę i od nowa ustawiać normalka od tvp1 itd....zrypali ten tunerek na maxa siano robili z niego pozostaje jako podstawka pod kwiat tak jak z echostarami,może ten sagem jest lepszy.Zawsze coś zrypią co jest piękne.

 

Dobra rada - zanim zaczniesz obwiniać polsat o całe zło świata, pisać bzdury i wprowadzać innych w błąd spójż dokładnie na ekran telewizora. Bez problemu można przenosić kanały na pozycję jaką chcesz (oprócz nr 21) na SWOJEJ LIŚCIE ulubionych a nie na liście głównej.

Jak wejdziesz w opcje przemieszczania kanałów to lista którą widzisz jest listą główną. Teraz wystarczy nacisnąć magiczny przycisk na pilocie FAV.CH i przełączysz się na edycję swojej listy ulubionych, którą możesz modyfikować jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mexican,Swego czasu pisales na forum ze Masz problem z Samsungiem HD,a mianowicie po pobraniu na jesieni 2009 softu ,opisywales ze masz jakies dziwne trzaski ,buczenie w glosnikach podczas przelaczania kanalow .Dokladnie to samo i ja mialem i dalej mam , kolejne softy tego problemu nie rozwiazaly ,a jak jest u Ciebie ?.Czy jakos rozwiazales ten problem

 

 

ja podobnie jak Ty - mimo ostatniej aktualizacji ciagle mam ten problem. Ale przestałem juz obwiniac dekoder, ponieważ po podlaczeniu go jakis czas temu do tv sharpa u znajomego tego efektu nie bylo. Moj tv to samsung le40b550 i to chyba on jest za to odpowiedzialny. Czyżbyś dyponował odbiornikiem tej samej firmy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam pytanie. Po aktualizacji softu , gdy dam opcję skanowanie selektywne (astra + hot bird) dekoder wyszuka 2778 kanałów tv i 559 radiowych. Kanały tv widoczne są na liście cp. Po wyłączeniu na chwilę dekodera w stand by czy z kontaktu- na liście "ubywa " kanałów zostaje ich np. 2558. Sprawdzałem tak dwa razy w różnych dniach. Czy u Was jest tak samo, czy mój dekoder coś szwankuje? Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...