Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mnie w Samsungu występuje taki problem , że jak podłącze kabel euro do nagrywarki DVD i ustawie w dekodrze na RGB to wszystko jest OK , a jak ustawie na inne czy podłącze kabel euro do 2 wejścia i ustawie na RGB to na obrazie są zakłócenia obraz nie jest czysty. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w APS z dekoderem - u nich dziala przez HDMI. Wracam do domu i kicha. Wyglada na to ze moj Philips 32pfl9632d nie chce wyswietlac sygnalu z dekodera przez HDMI. Co tu poradzić?. (Przy sofcie 233 wyswietlal i nawet podczas aktualizacji na zlaczu HDMI wyswietlal sie pasek postepu, po zakonczeniu sygnal przestal sie wyswietlac - przy podlaczeniu przez HDMI sygnalu z komputera obraz przez HDMI jest) Na razie odlaczylem componenty od dvd i podlaczylem telewizor. ale dvd ma tylko euro albo component- po euro to cienki odbior zarowno z dekodera jak i z dvd.

 

Mam ten sam problem z PHILIPSEM 32PFL7862.

Czy da się jakoś wrócić do poprzedniego softu? Ten jednak jest niedopracowany ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za oszustwo! Listy ulubionych dalej mieszczą po 400 kanałów, z tym że w poprzednim sofcie była ustalona granica - po 200 na TV oraz radio. Teraz jest jak chcemy - przykładowo jeśli na listę 1. dodamy 350 kanałów, to radiowych można dodać w trybie radio tylko 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączony dekoder przez Arive 100E. Po aktualizacji zniknęły kanały z jednego transpondera (tam gdzie jest TVP2 i TVP Sport), pomogło dopiero przywrócenie ustawień fabrycznych. Ale teraz jest problem z polaryzacją V w Arivie, nie działa żaden program kiedy dekoder Polsatu jest do niego podłączony. Jak odepnę kabel od Samsunga wszystko wraca co normy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zaktualizowałem oprogramowanie w swoim dekoderze samsungu dsb h370g wszystko jest ok oprócz zmiany rozdzielczość na HD redy bądź full HD,chodzi o to ze gdy zmienię rozdzielczość na hd to mam obraz ale jest cały różowy,zadzwoniłem do CP ale oni zwalają winę na dekoder i na kabel hdmi,mam dwa kable i na obydwu jest tak samo.Podłączyłem tuner dodatkowo poprzez komponent i jeżeli na komponencie przełączę rozdzielczość a potem przełączę w tv na hdmi to jest ok ,obraz jest w wysokiej rozdzielczości i bez różowego koloru.Co wy na to koledzy??Ma ktoś podobna problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Panasoniku też kicha :/ działa przez Euro działa przez Componenta a HDMI czarny ekran, to samo co na Philipsach, pewnie HDCP, mam aktywny kabel HDMI sprawdziłem go z drżeniem serca bo poprzednio jak go łączyłem z Onkyo na żywca to zabił wejście w apmlitunerze, tutaj na szczęście nic nie wybuchło ale też ciągle mi nic nie działa, co ja mam oglądać kanały HD przez SCARTA? Bez takich żartów, pisze do Polsatu Cyfrowego w tej sprawie.

 

miałem na 21 Eurosport i trosze się wkurzyłem tą zmiana listy ulubionych, a telegazeta po SCARCIe i tak działała odkąd pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem na czym polega Twój problem. Ale nie musisz mi tego tłumaczyć. ;-)

Wcześniej miałeś po 200 dla tv i dla radio, a teraz jest granica płynna, więc możesz mieć 350 tv i maks 50 dla radia. Ale jak chcesz to dalej możesz mieć po 200 dla tv i dla radia.

Dobrze czy źle myślę? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem na czym polega Twój problem. Ale nie musisz mi tego tłumaczyć. ;-)

Wcześniej miałeś po 200 dla tv i dla radio, a teraz jest granica płynna, więc możesz mieć 350 tv i maks 50 dla radia. Ale jak chcesz to dalej możesz mieć po 200 dla tv i dla radia.

Dobrze czy źle myślę? ;-)

Nie. ;) Radio jest nieco mniej ważne. Miałem dwie listy ulubionych - jedna z 110 radiowych oraz 200 telewizyjnych kanałów, a druga z około 180 telewizyjnych. Czytając zapowiedzi softu dowiedziałem się, że lista ma mieć 400 miejsc na kanały. Tak więc chciałem wszystkie stacje TV upchać na jednej. I po dodaniu 290. kanału więcej się nie dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z opisu na blogu z 16 kwietnia (chyba też tu ktoś wpisał):

[...]

* listy ulubionych zamiast po 200 kanałów na tv i radio będą teraz miały do wykorzystania 400 na to, co sobie użytkownik wybierze (czyli np. 400 telewizyjnych i 0 radiowych).

[...]

 

Niejasne, czy co? Niby gdzie oszustwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mexican,Swego czasu pisales na forum ze Masz problem z Samsungiem HD,a mianowicie po pobraniu na jesieni 2009 softu ,opisywales ze masz jakies dziwne trzaski ,buczenie w glosnikach podczas przelaczania kanalow .Dokladnie to samo i ja mialem i dalej mam , kolejne softy tego problemu nie rozwiazaly ,a jak jest u Ciebie ?.Czy jakos rozwiazales ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie telewizorów, jeśli dekoder działa a po zmianie oprogramowania nie, to znaczy że telewizor jest OK ale oprogramowanie jest badziewne. W panasonikach takie problemy są ze sprzętem który ma HDMI ale HDCP nie jest w pełni implementowane. Dlaczego konsola PS3, dekoder Humaxa, dekoder Opticum, zestawe Onkyo (po upgradzie) działają bez poblemu a jeden dekoder Samsunga nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...