Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby odbierac HD FTA z Astry trzeba nastawic antenę na Astrę albo miec "zeza".

U mnie działa i SAT 1 HD i PRO7 HD i ANIXE HD ASTRA HD no i oczywiście POLSAT SPORT HD. Jakośc PS HD topowa. Na razie siatka Puchar Świata i liga krajowa męska. 5 miesięcy za darmo. Bajka.

Dolby DIgital 5.1

Wyświetlacz to nie wiem po co. Wszystko jest na ekranie.

Regulacja rezdzielczości i wskazywania na którym wyjściu sygnał video jest na pilocie.

 

Dokłądny opis o foto:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=7455&st=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od kilku dni stałem się szczęsliwym posiadaczem platformy HD od Cyfrowego Polsatu.

Wszystko jest super, jakość Polsat Sport HD powala, aczkolwiek wystepuje pewien problem.

 

Przy zmianie kanałów tuner często się zawiesza (dokonuje się samoistny reset).

Czasami sprzęt startuje od nowa i wraca do oglądanego programu, a czasami coś tak się kaszani, że wymagana jest ponowna instalacja wszystkich kanałów.

Problem wystepuje tylko podczas przełączania kanałów (tzn. kilka sekund po).

 

ps: tuner ma jedną zaletę: można oglądać program w HD po HDMI i w tym samym czasie skonwenterowany do SD przez SCART.

 

Pozdrawiam

 

Kapitalista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienizna tego forum jest straszna.

WNIOSEK:

Na forum SAT KURIER gawędzą chyba tylko członkowie rodzin i przjaciele wydawcy w nadziei zwiększenia sprzedaży tego niszowego periodyku.

Nikt jeszcze nie na tym forum nie kupił HD SAMSUNG tuner SAT i go nie opisał.

Myślałem, że to poważne germium.

Jest inaczej.

 

Edit PawelU1981

Widzę, że kolega chce mieć ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatKURIER nie zasypie nas informacjami na temat tego tunera booooo... obszerny opis będzie w gazecie 11/2007... ehhh... a tak to kto kupi gazetke?? :)

Zanim wyjdzie nowy SK już wszystko będzie opisane w internecie. Ten Samsung powinien być opisany raczej we wcześniejszym numerze. Tak to już musztarda po obiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś do zewnętrznego PVR obraz dociera przez analogowy kabel (no chyba że przez hdmi) co lekko obniża jakość ;p
Nie ma nagrywarek nagrywających przez HDMI, a nawet przez component zdaje się nie kupisz. SCART to niestety degradacja obrazu źródłowego ponieważ wysyłany jest obraz gorszej jakości następnie jest w nagrywarce ponownie kompresowany do MPEG2, przy dużym LCD raczej oczy tego nie lubią. W PVR jest jednak dużo lepiej, no a HD to już jest klika klas wyżej, żadnego pogorszenia jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum SAT KURIER gawędzą chyba tylko członkowie rodzin i przjaciele wydawcy w nadziei zwiększenia sprzedaży tego niszowego periodyku

 

nie znam nikogo z wydawców i ich rodzin. periodyk branzowy z definicji jest niszowy. co do testu tunera juz ci ktos napisal. ma byc podobno w gazecie, wiec na forum sie nie pojawi (narazie). chyba ze ktos z uzytkownikow prywatnie zakupi i zrobi test na wlasna reke wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienizna tego forum jest straszna.

WNIOSEK:

Na forum SAT KURIER gawędzą chyba tylko członkowie rodzin i przjaciele wydawcy w nadziei zwiększenia sprzedaży tego niszowego periodyku.

Nikt jeszcze nie na tym forum nie kupił HD SAMSUNG tuner SAT i go nie opisał.

Myślałem, że to poważne germium.

Jest inaczej.

 

Jak ci nie odpowiada to nie wchodź tutaj a ja też nie jestem żadnym znajomym redakcji i nie ma dnia abym po parę razy nie zajrzał do serwisu i na forum, po prostu jestem maniakiem TV-SAT.

pozdrawiam

 

PS.

A tak z innej beczki to wyczytałem na innym forum że na tych nowych Samsuntgach HD są podobno problemy z odbiorem kanału Weedding tv i chyba jest to sprawa sodftu bo ktoś wymienił odbiornik na drugi i ta sama historia a jeszcze inny użytkownik potwierdził ten fakt.

Coś jak kiedyś na module cP brakowało Zone Europy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.

A tak z innej beczki to wyczytałem na innym forum że na tych nowych Samsuntgach HD są podobno problemy z odbiorem kanału Weedding tv i chyba jest to sprawa sodftu bo ktoś wymienił odbiornik na drugi i ta sama historia a jeszcze inny użytkownik potwierdził ten fakt.

Coś jak kiedyś na module cP brakowało Zone Europy.

pozdro

Na Wedding nie ma jeszcze CAID N3 i stąd brak na nowych tunerach (kartach). Ten kanał jest chyba nadawany przez innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teraz działa, bo kanał nie jest w ogóle kodowany. Jednak do czasu, gdy go nie odkodowano nie działał na Samsungu HD. Taki stan potrwa pewnie do momentu wprowadzenia przez GC kodowania w Nagra3 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...