Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj była kolejna już transmisja w POLSAT SPORT HD piłki nożnej - Puchar LIGI.

Jakośc super. ANIXE HD ma lepiej doświetlone i większe stadiony.

To jedyna różnica w jakości.

Dziś o 19 40 HIT : LEGIA - GROCLIN

Mam nadzieję, że na żywo to puszczą.

http://www.polsatsport.tv/program.php?program_id=1

To jest program POLSAT SPORT SD ale w większości pokrywa się programowo z HD.

Ciekawe czy eliminacje do mistrzostw świata 2010 bedą na POLSACIE w HD.

Start: za trzy dni: BRAZYLIA - PERU 18.11.2007 na żywo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem abonentem cyfrowego polsatu od 2 lat mam dekoder Samsung DSB-S305G i pakiet familijny, teraz widze że jest już dostępny dekoder HD Samsung DSB-H370G

W związku z tym mam do was 3 pytania:

-czy aby odbiorać kanały HD(narazie tylko POLSAT SPORT HD) trzeba dokupić jakiś pakiet ?

-Ile tzreba zapłacić za ten dekoder HD na własność żęby nie płacić co miesiąc (widziałem tam ok.200zł ale niewiem czy to nie jest oferta dla nowych abonentów)?

-kiedy będzie POLSAT HD?

 

Z góry dzięki za odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Narazie PS HD nie jest umieszczony w żadnym specjalnie przygotowanym do tego pakiecie (wkońcu to tylko jeden kanał HD jak narazie :wink: w dodatku jeszcze testuje), więc mogą go za darmo obecnie oglądać Ci którzy mają już tego Samsunga DSB-H370G. Ma się to zmienić od marca 2008 r. (podobno :wink:), do kiedy to ma już być kilka takich kanałów w CP i wtedy powstanie pewnie też takowy pakiet z kanałami HD, za który będzie trzeba już zapłacić.

2. 300 zł + 99 zł za aktywację (+ 70 zł za antenę jeśli ktoś nie ma)

3. Polsat HD kiedy będzie :?::roll: Tego chyba nikt jeszcze nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:arrow: na własność za 370+99 za aktywacje

:arrow: uzyczenie dekodera na 12 miesięcy (dodatkowa miesięczna opłata 26zł), po tym okresie dekoder jest juz na własnośc - cena zestawu 199+1

:arrow: udostepnienie dekodera z dodatkowa miesięczna opłata 15 zł. przez okres trwania umowy (2 lata) potem dekoder nie przechodzi na własność. Cena 70+99 za aktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: udostepnienie dekodera z dodatkowa miesięczna opłata 15 zł. przez okres trwania umowy (2 lata) potem dekoder przechodzi na własność. Cena 70+99 za aktywacje.

 

 

Nie za bardzo mogę się z tym zgodzić. Na stronie CP http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... milijny.cp jest wyraźnie napisane tak:

Oferujemy Ci udostępnienie dekodera HD. Opłata z tytułu udostępnienia 15.00 zł miesięcznie przez okres obowiązywania umowy.

Po upływie tego okresu dekoder nie staje się Twoją własnością.

 

Więc uważałbym z ta opcja wyboru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...