Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i oczywiście minął tydzień i epg znowu nie działa poprawnie. Trwa to od końca lipca i zawsze, kiedy zgłaszałem problem, byłem zapewniany, że technicy znają problem i pracują nad jego rozwiązaniem. Jednak nie robią nic. Chyba chcą zmusić nas na przesiadkę na dekodery ich produkcji. Czy ktoś oprócz mnie nęka ich zgłoszeniami tego problemu. Myślę, że jakby wszyscy użytkownicy tych dekoderów im to zgłosili, to może by coś z tym w końcu zrobili. Szczerze nie uśmiecha mi się wymienia dekodera, bo ten, który posiadam, uważam za najlepszy, jaki CP miał w swojej ofercie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Mayiv który kiedyś na tym forum podawał sprawdzone informacje (podobno pracował przy tym) na temat kolejnych softów do DSB-H370G pisał na swoim blogu że niedługo wyjdzie nowy soft.Ale to było w ... grudniu 2012.Ostatni jego wpis mówi: "Zrobił się, teraz dwie rundy testów i powinno być pozamiatane."

Coś baardzo długo chyba testują.A międzyczasie doszły te problemy z EPG.

Ja też nie mam zamiaru wymieniać dekodera na to coś "made by CPT" i zgłaszałem problem na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście minął tydzień i epg znowu nie działa poprawnie. Trwa to od końca lipca i zawsze, kiedy zgłaszałem problem, byłem zapewniany, że technicy znają problem i pracują nad jego rozwiązaniem. Jednak nie robią nic. Chyba chcą zmusić nas na przesiadkę na dekodery ich produkcji. Czy ktoś oprócz mnie nęka ich zgłoszeniami tego problemu. Myślę, że jakby wszyscy użytkownicy tych dekoderów im to zgłosili, to może by coś z tym w końcu zrobili. Szczerze nie uśmiecha mi się wymienia dekodera, bo ten, który posiadam, uważam za najlepszy, jaki CP miał w swojej ofercie. Pozdrawiam!

 

Nie jesteś sam z tym problemem. Mnie też to wkurza i to bardzo. Właśnie przed chwilą znowu napisałem o tym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Samsung DSB-H370G. Żenujące!Od kilku miesięcy technicy z CP nie mogą uporać się z EPG,znowu od kilku dni nie dzieła na tym dekoderze.Wstyd!!! Czy nikt nie sprawdza co się dzieje?

A ja wczoraj dostałem to- cytat

"Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną nie jest planowane wprowadzenie nowej wersji oprogramowania dla dekoderów marki Samsung. Ponownie informujemy, że w każdej chwili ma Pan możliwość dokonania wymiany sprzętu na inny model umożliwiający sprawne korzystanie z funkcji EPG. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie epg w tym dniu, jak na forum pojawi się wpis, że nie działa ono poprawnie, to wtedy będziecie wiedzieć na czym polega problem Cp po 1 do 2 dni usuwa problem (który występuje co jakiś czas od lipca) i później epg, ale tylko przez dany okres czasu działa poprawnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...