Skocz do zawartości

Krzysztof Cieciuch


Darek z Ozimka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wokalista, o którym chciałbym wspomnieć w tym dziale to Krzysztof Cieciuch (były członek grupy Boys). W jego przypadku bardzo dobre, w moim odczuciu, są piosenki pt. "Raz tylko", "Królową bądź" oraz "Dziewczyny bardzo gorące". Obecnie o Krzysztofie Cieciuchu jest cicho od 2002 roku (odkąd zdjęto z Polsatu "Disco Relax"). Może wiecie, co się z nim stało? Trzymajcie odnośniki do w/w piosenek Krzysztofa Cieciucha:

 

"Raz tylko"

 

"Dziewczyny bardzo gorące"

 

Oraz "Królową bądź"

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Krzysztof Cieciuch grał w zespole Boys. Później po rozpadzie zespołu nagrał kilka piosenek o których wspomniałeś. Później przyszedł kryzys na muzykę disco polo i wszystko się skończyło. Podobno mieszka obecnie gdzieś w Warszawie ale na scenę nie ma zamiaru wracać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem, że drugi wokalista Piotr Zambrzycki jest obecnie psychologiem, raczej wątpię w to, bo rok temu oglądałem na YT wywiad z Krzysztofem Cieciuchem, gdzie Krzysztof wspominał, że w/w drugi wokalista skończył studia bodajże matematyczne, czy coś w ten deseń.

 

PS: Skąd się dowiedziałeś, że mieszka w Warszawie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest prawdopodobna nadzieja, że wkrótce w internecie (a dokładniej na platformie YouTube) zostanie wrzucony wywiad z "Rozmów w Toku" z Krzysztofem Cieciuchem.

 

PS: Oto link do kanału, na którym (prawdopodobnie) zostanie wrzucony wywiad z Cieciuchem: https://m.youtube.com/channel/UCRbOZTLtz3BQHCS9tYZFWTw

Edytowane przez Darek z Ozimka
Dodanie odnośnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Łapcie odnośnik do track listy z czwartego albumu "Krzysztofa Cieciucha, nazwanego "Sexi Dance":

 

Mi do gustu przypadły takie utwory jak:

"Rozkołyszę"

"Przytul mnie"

"Sexi Dance"

"Nie dajmy się zwariować"

"Nie zapomnę"

 

Kilka słów na temat "Krzysztofa Cieciucha" (od 21:22 do 21:53):

 

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...