Skocz do zawartości

Wypowiedzenie umowy


Madridista20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę podłączyć sobie internet z telewizją UPC. Mam jeszcze umowę z NC+, prawie rok, i chcę ją wypowiedzieć. Mam obecnie w domu słaby internet po kablu telefonicznym (10-15 mb) ale nie na tyle słabym żeby nie móc korzystać z urządzeń mobilnych po całym domu, oglądać filmów na platformach streamingówych (Netflix, HBO GO) czy grać na konsoli. Problem jest z dekoderami NC+ które łączą się po wifi, co parę dni połączenie się zrywa i trzeba przyrzucać karty, jest to mega irytujące. Kiedyś można było niezależnie po kablu odbierać sygnał, szkoda że nie pozostawili klientom wyboru. Mógłbym sobie kupić transmiter sieciowy ale nie chcę dodatkowych kosztów związanych z tą firmą, bardziej zależy mi na nowym dostawcy internetu i przy okazji tv, tutaj pojawią się niemałe koszty związane z przerzuceniem kabla ze studzienki na ulicy przez ogród do domu. Moje pytanie jest następujące, czy to jest wystarczający argument do wypowiedzenia umowy z NC+? Skoro inne urządzenia działają radzą sobie z moją jakością internetu to podobnie powinno być z dekoderami, jeśli tak nie jest to sprzęt jest do [beep] i chciałbym się pożegnać. 

Edytowane przez Madridista20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale reklamacje dekodera mi raz uznali. Twierdzili że rzeczywiście jest to wina wadliwego dekodera a nowy ma taki sam problem. Deklarowana przeze mnie prędkości internetu jest dla nich wystarczająca dla sprawnego, stabilnego połączenia, tak mi przynajmniej mówili w punkcie obsługi klienta. W rzeczywistości nie wystarcza więc to ich deklaracje, wymogi techniczne są złe.

Edytowane przez Madridista20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas aktualizowania modemu od operatora przez chwile nie było internetu i właśnie wtedy multiroom się weryfikował i wszystko poszło bez problemów. czyli multi nie potrzebuje nawet internetu... fakt ja mam  po kablu co sie da bo wifi w dekoderach operatorskich działa jak chce i  nie tylko c+ ma z tym "problem" jeśli po wifi to tylko transmiter albo lepszy ruter.    

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...