Jump to content
Sign in to follow this  
artek85

Ferguson FK-8500 HD

Recommended Posts

To tuner eksportowany na rynek niemiecki, może nie mieć wsparcia dla polskiego rynku (tj. współpraca z modułami i polskie czcionki), ale nie mieliśmy przyjemności go testować, więc ręki za to uciąć sobie nie dam. Może jest wśród nas jeden z nabywców, który zdradziłby coś więcej o tym sprzęcie?

Cenowo jest całkiem nieźle... Ciekawe czy będzie awaryjny :? Szkoda, że nie ma czarnej wersji obudowy... Chętnie bym to cudo potestował :wink:

Dizajn jest że tak powiem mocno chiński :lol: Dlaczego to logo HDTV takie śmieszne? Nie wykupili jakiejś licencji i dlatego nie ma ogólnie przyjętego?

Od września tuner wchodzi także do sprzedaży w Polsce. Cena dla klienta końcowego ma być poniżej 600 PLN (bodajże 540, ale nie chcę strzelać z pamięci - dam znać jak będę miał konkretne informacje - będzie to najtańszy odbiornik satelitarny HD na rynku). Z opisu wynika, że przygotowano wsparcie EPG dla Cyfrowego Polsatu i Cyfry+. Wygląd i wyposażenie jak na obrazkach wyżej.

Czy ten tuner obsługuje system conax - chcę skorzystać z Telewizji Na Karte.

Czy ma 2 czytniki kart np C+ i TNK ?

On nie ma czytnika, ma tylko gniazdo Ci. I to chyba tylko jedno. Więc albo Cyfra albo TNK i to dopiero po dokupieniu odpowiedniego modułu.

Dlaczego to logo HDTV takie śmieszne? Nie wykupili jakiejś licencji i dlatego nie ma ogólnie przyjętego?

Popatrz sobie jkiego loga użwyja inne firmy produkując esprżet HD (na przykład INFOCUS), a potem zajmuj glos.

Witam ! czy ktos z Was uzywa moze ten tuner i moglby napisac jak sie sprawuje ? Generalnie po 9600 mialem juz nie brac nic z tej stajni ale jednak cena kusi... :)

Chcę kupić ten dekoder do cyfry i N na kartę, czy to dobry wybór liczę na was.

No nie wiem - chcesz korzystać z N-ki i Cyfry naraz? Jeśli tak to pamiętaj, że ten tuner ma tylko jedno wejście na moduł.

Szukaj czegoś z wejściem na moduł do N-ki na kartę + CR do Cyfry+(bo Cyfra chyba nie paruje kart).

Wiem że ma 1CI tylko czy na N-ce ncam będzie działało bo cyfra na Astonie chodzi i modułCP a to mam za 150 zł ten dekoder.

Wielkie dzięki, nie mogłem doszukać się bo czytałem od ostatnich postów o Ncamie.

Na pewno będzie chodził na modułach CP, nCAM, Cyfra+, Aston i wielosystemowych oprócz Cyfra+CI+.

Jaki jest soft reanimacyjny do fk-85000 HD przez port RS, bo jak wgrywałem soft to potem wyświetlacz nic nie pokazuje.

Na stronie Fergusona jest dostępny, z opisu wynika że coś z zasilaniem jest nie tak.

Pytanie? Jak zamontuję zasilacz od modelu FX będzie działał.

Moim zdaniem to tak, ale tutaj na forum widocznie nikt tobie nie napisze bo ten dekoder nie jest w produkcji czyli poszedł do lamusa.