Jump to content

Sport na żywo w polskiej TV 21.09-27.09


Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

10:00 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - kwalifikacje (do 20:00)
15:30 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 1. dzień (do 18:30)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 1. dzień (do 23:15)

 

Wtorek, 22.09:

 

10:00 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - kwalifikacje (do 20:00)
15:30 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 2. dzień (do 18:30)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 2. dzień (do 23:00)

 

Środa, 23.09:

 

10:00 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - kwalifikacje (do 18:25)
15:30 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 3. dzień (do 18:30)
18:45 E2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Łomża VIVE Kielce - MOL-Pick Szeged (+ studio od 18:25 i 20:30)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 3. dzień (do 23:00)

20:40 E2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt

 

Czwartek, 24.09:

 

10:00 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - kwalifikacje (do 20:00)
14:35 E1 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - jazda indywidualna na czas (do 16:40)
16:40 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 4. dzień (do 18:30)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 4. dzień (do 23:05)

 

Piątek, 25.09:

 

10:00 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - kwalifikacje (do 20:00)
14:25 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - jazda indywidualna na czas (do 16:40)
16:40 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 5. dzień (do 18:30)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 5. dzień (do 23:05)

 

Sobota, 26.09:

 

09:15 E2 FIM WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP: Wyścig 12-godzinny w Estoril (do 11:30)
09:55 E1 WORLD TOURING CAR CUP: Wyścig w Niemczech - 2. wyścig
11:30 E2 KAJAKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Szeged - sprint (do 13:30)
12:30 E1 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - wyścig ze startu wspólnego (do 16:50)
14:00 E2 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz półfinałowy (do 17:00)
17:30 E2 FIM WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP: Wyścig 12-godzinny w Estoril (do 22:00)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz półfinałowy (do 23:30)

 

Niedziela, 27.09:

 

09:40 E2 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - wyścig ze startu wspólnego (do 16:50)
10:50 E1 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - 1. runda (do 21:15) (+ Game Schett and Mats od 21:15)
16:50 E2 TENIS: Turniej French Open w Paryżu - 1. runda (do 21:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

10:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
17:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Rzymie - mecz finałowy gry pojedynczej
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: L.LECLERC MOYA Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
17:30 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin
20:00 PSE    MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Stal Nysa

 

Wtorek, 22.09:

 

10:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 18:00)
14:00 PS  PIŁKA NOŻNA: Liga chińska - mecz: Shijiazhuang Ever Bright FC - Shanghai SIPG FC
17:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 20:30)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz: Stroitel Mińsk - Jastrzębski Węgiel
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: SK Slavia Praga - FC Midtjylland (+ studio od 19:00 i 23:00)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: Maccabi Tel Awiw FC - Red Bull Salzburg (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: FK Krasnodar - PAOK FC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 23.09:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PSE   TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 20:00)

17:50 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: Apollon Limassol - Lech Poznań (+ studio od 17:00 i 20:00) (mecz również w Super Polsacie!)
17:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz: Draisma Dynamo Apeldoorn - Stroitel Mińsk
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: TAURON 1. liga - mecz: LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: KAA Gent - Dynamo Kijów
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: Olympiakos SFP - Omonia Nikozja (+ wstęp od 20:15)
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: Molde FK - Ferencvarosi TC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 24.09:

 

04:00 PS   PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

12:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga chińska - mecz: Jiangsu Suning FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC
12:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 18:00)
15:30 PSN   SPORTY WALKI: Babilon MMA 16 - ważenie
17:30 PS  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
17:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 20:00)
17:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz: Jastrzębski Węgiel - Draisma Dynamo Apeldoorn
20:15 PSE    KOLOSEUM
20:50 PS      PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Europy - mecz: FC Bayern Monachium - Sevilla FC (+ studio od 20:30 i 23:00) (również w Polsacie Sport Premium 1 - studio od 18:00 i Polsacie!)

 

Piątek, 25.09:

 

11:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 16:00)
14:00 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga chińska - mecz: Shanghai SIPG FC - Beijing Sinobo Guoan FC
16:00 PS      7. STREFA
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
17:30 PSE    PIŁKA NOŻNA: FORTUNA 1. liga - mecz: GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź
17:30 PSN   TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:00 PS   SPORTY WALKI: Gala Babilon MMA 16 w Legionowie (do 00:00) (również w Super Polsacie!)
20:20 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin

 

Sobota, 26.09:

 

09:10 PSE    FORMUŁA 2: Grand Prix Rosji - 1. wyścig

12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: FORTUNA 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Korona Kielce
13:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
14:10 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Katalonii - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Pszczółka Start Lublin
19:00 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - 1.FC Slovacko
20:30 PSE    BOKS: Walka o pasy WBA i IBF w Londynie - waga superlekka: Apinun Khongsong - Josh Taylor (do 01:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: Energa MKS Kalisz - BKS STAL Bielsko-Biała
20:55 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse

 

Niedziela, 27.09:

 

04:00 PS      SPORTY WALKI: UFC 253: Adesanya vs. Costa - waga średnia: Israel Adesanya - Paulo Costa; waga półciężka: Dominick Reyes - Jan Błachowicz (+ studio od 02:30 i 07:00)

09:50 PS   FORMUŁA 2: Grand Prix Rosji - 2. wyścig
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Hamburgu - mecz finałowy gry pojedynczej

12:00 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Katalonii - wyścig w klasie Moto3

12:10 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - ADO Den Haag
12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: FORTUNA 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

12:55 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: Motherwell FC - Rangers FC
13:00 PSF    RUGBY: Ekstraliga - mecz: RC Arka Gdynia - RC Orkan Sochaczew

13:20 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Katalonii - wyścig w klasie Moto2
14:25 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven

14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel

15:00 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Katalonii - wyścig w klasie MotoGP

16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
17:30 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń
17:55 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: 1.FK Pribram - AC Sparta Praga
20:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: TAURON Liga - mecz: Grupa Azoty Chemik Police - E.LECLERC MOYA Radomka Radom

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

10:00 TENIS: Turniej WTA w Strasburgu - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Pauline Parmentier

14:30 TENIS: Turniej WTA w Rzymie - mecz finałowy gry pojedynczej
19:05 4-4-2
20:05 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 22.09:

 

02:05 HOKEJ: NHL - 2. mecz finałowy Pucharu Stanleya: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

12:30 TENIS: Turniej WTA w Strasburgu - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Elina Switolina
17:55 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Czechy (+ studio od 17:30)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 23.09:

 

10:05 TENIS: Turniej WTA w Strasburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 16:00)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz fazy play-off: Olympiakos SFP - Omonia Nikozja (+ studio od 19:55)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 24.09:

 

02:00 HOKEJ: NHL - 3. mecz finałowy Pucharu Stanleya: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
10:05 TENIS: Turniej WTA w Strasburgu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 14:05)
14:30 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - jazda indywidualna na czas (do 17:00)
17:00 7. METR
17:55 RING TVP SPORT
19:55 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: FC Kopenhaga - Piast Gliwice (+ studio od 19:10)
20:25 TVP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 3. rundy: Legia Warszawa - Drita Gnjilane
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 25.09:

 

14:20 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - jazda indywidualna na czas (do 16:55)
17:10 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (do 19:25)
19:25 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Motor Lublin - Garbarnia Kraków
21:30 RING TVP SPORT
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 26.09:

 

02:00 HOKEJ: NHL - 4. mecz finałowy Pucharu Stanleya: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
10:00 STAN FUTBOLU
10:55 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Ekstraliga - mecz: Medyk Konin - Górnik Łęczna
13:05 JEŹDZIECTWO: Mistrzostwa Polski w WKKW - Baborówko 2020 - cross (do 15:00)
15:00 KOLARSTWO KOBIET: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - wyścig ze startu wspólnego (do 17:00)
17:00 LEKKOATLETYKA: Drużynowe Mistrzostwa Polski - Lublin 2020 (do 17:10)
17:35 LEKKOATLETYKA: Drużynowe Mistrzostwa Polski - Lublin 2020 (do 17:45)
17:30 BOKS: Gala MB & Tymex Boxing Night w Częstochowie - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Szerzod Chusanow (+ studio od 17:10) (od 17:25 i 18:35 5-minutowe wejścia na lekkoatletyczne DMP) (do 23:05)
23:05 BOKS: World Boxing Super Series - finał w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Yuniel Dorticos (do 00:10)

 

Niedziela, 27.09:

 

01:00 BOKS: Walka o pas WBC World w Uncasville - waga średnia: Jermall Charlo - Siergiej Derewianczenko (do 04:00)
04:00 BOKS: Walka o pasy WBC World, WBA Super World i IBF World w Uncasville - waga superpółśrednia: Jermell Charlo - Jeison Rosario (do 06:45)
09:40 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Imola 2020 - wyścig ze startu wspólnego (do 17:15)
21:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
17:45 nS+   ŻUŻEL: Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Zielonej Górze (+ wstęp od 17:15)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Sheffield United FC
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Manchester City FC
23:15 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE

 

Wtorek, 22.09:

 

00:15 C+S   JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE: Extra Time

 

Środa, 23.09:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

 

Czwartek, 24.09:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Miami Heat - Boston Celtics
22:00 nS+   SPEEDWAY+

 

Piątek, 25.09:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Warta Poznań (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:40 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Casademont Zaragoza

 

Sobota, 26.09:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Boston Celtics - Miami Heat
11:55 nS+   FUTSAL: Statscore Futsal Ekstraklasa - mecz: KS Constract Lubawa - Clearex Chorzów

12:55 C+F   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Getafe CF (również w Canal+ Now!)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester United FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Raków Częstochowa (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Everton FC

15:55 C+  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - SD Huesca (również w Canal+ Now!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!)
18:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Bromwich Albion FC - Chelsea FC
19:15 nS+   ŻUŻEL: eWinner 1. liga żużlowa - mecz: eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów (+ wstęp od 18:55)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Southampton FC
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 27.09:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
12:25 C+  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Barca - Retabet Bilbao Basket
12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Leeds United FC
14:00 nS+    ŻUŻEL: eWinner 1. liga żużlowa - mecz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils

14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Newcastle United FC

15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Granada CF
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Leicester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Celta Vigo
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Wolverhampton Wanderers FC

20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Villarreal CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

20:00 ES1 #ELEVENF1
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - FC Sankt Pauli
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Bologna FC
21:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

 

Wtorek, 22.09:


21:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Luton Town FC - Manchester United FC

 

Środa, 23.09:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Leicester City FC - Arsenal FC
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 3. rundy: Chelsea FC - Barnsley FC

 

Czwartek, 24.09:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTALIGI
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Manchester City FC - AFC Bournemouth
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 25.09:

 

09:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 1. sesja treningowa (+ studio od 09:30 i 11:40)
13:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 2. sesja treningowa (+ studio od 13:30 i 15:40)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - Hannover 96 (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Eintracht Frankfurt (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Norwich City CF

 

Sobota, 26.09:

 

10:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 3. sesja treningowa (+ studio od 10:30 i 12:10)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Eintracht Brunszwik - Holstein Kiel

12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka -  mecz: Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers (również w Eleven Sports 4!)
13:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 13:00 i 15:20)
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Atalanta BC
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - RB Lipsk
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Union Berlin
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - SS Lazio (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Benevento Calcio

18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Elche FC - Real Sociedad (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - ACF Fiorentina (również w Eleven Sports 4!)

20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Madryt CF (+ studio od 20:00 i 23:00)
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 27.09:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - UD Levante

12:25 ESPIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Pisa 1909 - US Sassuolo Calcio
13:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji (+ studio od 11:00 i 15:05)
13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - 1. FC Heidenheim

13:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Athletic Bilbao
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Udinese Calcio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - AC Milan (+ studio od 17:30) 

17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Genoa CFC

17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - VfL Wolfsburg

18:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Cadiz CF - Sevilla FC
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Juventus FC (+ studio od 20:00 i 22:45) (mecz również w Eleven Sports 4!)
23:00 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 21.09:

 

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Club Joventut Badalona - Unicaja Baloncesto Malaga

 

Czwartek, 24.09:

 

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Energa Manekin Toruń - Sokołów S.A. Jarosław

21:45 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Barca Lassa

 

Piątek, 25.09:

 

16:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga 3S - mecz: POLONIA Bytom - ZKS Palmiarnia Zielona Góra
21:45 FK SPORTY WALKI: Gala Enfusion Cage - XTreme Stand Up (do 01:10)

 

Sobota, 26.09:

 

07:55 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - 1. wyścig

12:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahçe Beko - Ogm Ormanspor

14:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Frutti Extra Bursaspor - Beşiktaş Sompo Sigorta

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Anadolu Efes

 

Niedziela, 27.09:

 

01:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - Wyścig w Las Vegas (do 04:55)

06:35 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - 3. wyścig

12:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Unicaja

16:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Palmiarnia Zielona Góra - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 24.09:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Corales Puntacana Resort & Club Championship - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 25.09:

 

19:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Colosseum Tournament (do 22:00)

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Corales Puntacana Resort & Club Championship - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 26.09:

 

08:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - 1. wyścig

14:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Dubai Duty Free Irish Open - 3. runda (do 18:00)

15:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Wyścig 24-godzinny w Nürburgu (do 17:20)
18:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: King of Kings - World GP w Niemczech (do 22:30)
19:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Wyścig 24-godzinny w Nürburgu (do 21:20)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Corales Puntacana Resort & Club Championship - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 27.09:

 

06.35 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - 3. wyścig

08:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Wyścig 24-godzinny w Nürburgu (do 11:05)
13:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Wyścig 24-godzinny w Nürburgu (do 16:10)

14:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Dubai Duty Free Irish Open - finał (do 18:00)
16:10 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli - 2. wyścig w Misano

17:25 MOTOWIZ WYŚCIGI MOTOCYKLOWE: FIM Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze - Rzeszów
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Corales Puntacana Resort & Club Championship - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, bart18 napisał:

w Segedynie

Wiem, że tak jest prawidłowo po polsku, ale mnie to boli ;) Szczęśliwie, częściej można spotkać wariant "w Szeged".

O ile jednak to jest tylko kwestia mojego językowego poczucia estetyki, o tyle "KOLARSTWO KOBIET" vs. "KOLARSTWO" jest kompletnym bezsensem. Przecież to jest to samo KOLARSTWO, a różnica powinna być w "jeździe indywidualnej na czas - kobiet" i "- mężczyzn". Podobnie jak "PIŁKA NOŻNA KOBIET" - co to w ogóle za twór? To jest ta sama piłka nożna - to samo 2x45 min., te same wymiary boiska, bramek... nawet jeśli są jakieś przepisy odróżniające (np. w szermierce kobiety mają obowiązkowe napierśniki a w judo biały t-shirt pod judogi), to nadal jest ta sama dyscyplina, tylko inna konkurencja i to w tej części powinno być zaznaczone wyróżnienie.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to post
Share on other sites

W środę w Eurosporcie 2 dwa mecze ręcznej - po VIVE będzie studio, a po nim PSG-Handewitt - co prawda nie przysłali jeszcze poprawionej ramówki, ale tak jest od kilku dni w Playerze zaplanowane i tak też podaje Teleman, z tym że tam nie jest odnotowane, że na żywo, ale VIVE też nie.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów oprócz dzisiejszego zaczynają się 10 minut wcześniej.

 

sobota, 26 września

12:55 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Alaves - Getafe, C+ Family C+ Now

15:55 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia - Huesca, C+ Family C+ Now

 

niedziela, 27 września

14:55 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Newcastle United FC, C+ Premium

15:55 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico - Granada, C+ S2

18:25 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valladolid - Celta, C+ S2

20:55 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Barcelona - Villarreal, C+ S2, C+ 4K

Link to post
Share on other sites

Zapewne na Polsacie Sport i Super Polsat.

Środowy mecz Apollon Limassol - Lech Poznań od 17:50 w PS. Studio od 17 i 20.

Nie będzie meczu Alianz MTV Stuttgart - Minchanka Mińsk.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Piotr94 napisał:

Magda Linette - Elina Switolina w WTA Strasbourg będzie pokazany mecz o 11:30 w tvp sport. Wczoraj mecz Magdy Linette też był pokazany w tvp sport. A nie ma rozpisce. 

Trudno by był, skoro plan gier jest czynionych na bieżąco w tenisie i też nie wiadomo, że Polka przejdzie dana rundę i na kiedy organizatorzy za planują kolejny mecz. 

 

W dniu 21.09.2020 o 11:09, Vojthas napisał:

Wiem, że tak jest prawidłowo po polsku, ale mnie to boli ;) Szczęśliwie, częściej można spotkać wariant "w Szeged".

O ile jednak to jest tylko kwestia mojego językowego poczucia estetyki, o tyle "KOLARSTWO KOBIET" vs. "KOLARSTWO" jest kompletnym bezsensem. Przecież to jest to samo KOLARSTWO, a różnica powinna być w "jeździe indywidualnej na czas - kobiet" i "- mężczyzn". Podobnie jak "PIŁKA NOŻNA KOBIET" - co to w ogóle za twór? To jest ta sama piłka nożna - to samo 2x45 min., te same wymiary boiska, bramek... nawet jeśli są jakieś przepisy odróżniające (np. w szermierce kobiety mają obowiązkowe napierśniki a w judo biały t-shirt pod judogi), to nadal jest ta sama dyscyplina, tylko inna konkurencja i to w tej części powinno być zaznaczone wyróżnienie.

Jakby Pan był konsekwentny w swojej logice to powinien się czepic, że nie ma czegoś takiego jak siatkówka mężczyzn i kobiet, a jest siatkówka. To samo z ręczna. 

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, wislok napisał:

Jakby Pan był konsekwentny w swojej logice to powinien się czepic, że nie ma czegoś takiego jak siatkówka mężczyzn i kobiet, a jest siatkówka. To samo z ręczna.

Było to dla mnie na tyle oczywiste w kontekście tego, co napisałem o kolarstwie i piłce nożnej, że nie "mnożyłem bytów nad potrzeby". Jak widać, i dla Pana (skoro już się tak wygłupiamy) jest to oczywiste, spodziewam się zatem, że i dla innych takie jest - tym bardziej nie było sensu tego pisać.

Edited by Vojthas
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 23.09.2020 o 00:54, Vojthas napisał:

Było to dla mnie na tyle oczywiste w kontekście tego, co napisałem o kolarstwie i piłce nożnej, że nie "mnożyłem bytów nad potrzeby". Jak widać, i dla Pana (skoro już się tak wygłupiamy) jest to oczywiste, spodziewam się zatem, że i dla innych takie jest - tym bardziej nie było sensu tego pisać.

Nie, oczywistym jest zaznaczanie siatkówka kobiet czy siatkówka męska w programach telewizyjnych i to czynią nadawcy.  Zaznaczenie, że chodzi o piłkę nożną kobiet też jest czymś normalnym, drogi Panie.

Edited by Anita Kaźmierska
  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Mecz Energa Manekin Toruń - Sokołów S.A. Jarosław przełożony na czwartek na 18:00.

Link to post
Share on other sites

Info o golfie - ramówki na telemagazynie itp. są aktualizowane z opóźnieniem, a najbardziej aktualne są na stronie Golf Channel. Tak więc w tym tygodniu tradycyjnie European Tour 1. i 2. runda "z puszki", 3. i 4. na żywo, PGA całość na żywo. Dodatek dla ciekawskich - w tym tygodniu Jacek Person komentuje wszystko sam.

Edited by Anita Kaźmierska
Usunięte fragmenty offtopic.
  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Sportklub, sobota

07:55 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - wyścig 1

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Fenerbahçe Beko - Ogm Ormanspor

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Frutti Extra Bursaspor - Beşiktaş Sompo Sigorta

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka - mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Anadolu Efes

 

niedziela

06:35 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship w Tailem Bend - wyścig 3

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Unicaja

 

NASCAR Xfinity Series - Wyścig w Las Vegas przełożony z soboty na niedzielę.

Mecz DKV Joventut Badalona - Real Madryt jako premiera.

 

Link to post
Share on other sites

Jutro o 16 na Sportklubie LOTTO Superliga 3S POLONIA Bytom - ZKS Palmiarnia Zielona Góra.

Link to post
Share on other sites

Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław został odwołany.

 

W niedzielę o 14:45 Polsat Sport pokaże mecz w Plus Lidze: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel

Edited by Alek1234
Link to post
Share on other sites

Proszę poprawić ramówkę w Polsacie, ponieważ jest dużo zmian. Pamiętaj też że mecze są na Polsat Sport premium. 

Czy lepiej napisać jakie zmiany są @bart18wiem, nadawcy zmieniają ramówkę.

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...