Jump to content

Recommended Posts

W dniu 18.08.2020 o 18:26, lukas_k napisał:

Mam nadzieję, że będzie go też można usłyszeć przy innych rozgrywkach, szczególnie lidze polskiej.

No właśnie też bym go chciał usłyszeć przy chociaż jednym na tydzień meczu ESA, a nie że tylko będzie komentował jeden mecz Bundesligi na tydzień... :/

• Confused 1

Podobno Kazimierz Węgrzyn ma w sobotę komentować mecz Cracovia - Pogoń Szczecin.

Murawski również komentuje spotkanie w niedzielę. Wychodzi więc na to, że po prostu pewnie nie są już na etacie, a będą komentować pojedyncze mecze + może jakieś wizyty w studio. 

15 godzin temu, Arkon napisał:

Dzięki- Wolski super, Majdan tragedia. Co oni w nim widzą!?

Nie Radosław Majdan, a Grzegorz Mielcarski :)

• Like 1

Bardzo dobra wiadomość .Ciekaw jednak  jestem co z Ligue 1 .Nadal w PL nie można oglądać tej ligi a PSG jest w finale LM co potwierdza że liga nie jest kiepska . 
Oby liga wróciła na anteny Canal+ 😊

• Like 1
  • Confused 2
Godzinę temu, Bloo411 napisał:

Myślę, że dla Canal+ priorytetem będzie LaLiga i Bundesliga, aniżeli Ligue 1.

Być może powalczą jeszcze o Serie A. 

• Like 1

Serie A niech zostanie w Eleven Sports, bo oni przynajmniej mają porządnych komentatorów :)

• Upvote 3

Nie odpuścili, tylko nie wygrali przetargu, gdzie Polsat przepłacił za prawa, jak dobrze wiemy. Tutaj podejrzewam, że odpuścili, bo ważniejsza jest dla nich piłka nożna, co pokazuje pozyskanie chociażby Borka.

Edited by Bloo411

Teraz również wątpię, że kupią całą LM i LE sami. Być może podział praw pomiędzy różnymi stacjami TV?

Coś na wzór La ligi w C+ i Eleven.

Edited by Mihalek
  • Upvote 1
2 minuty temu, Bloo411 napisał:

Nie odpuścili, tylko nie wygrali przetargu, gdzie Polsat przepłacił za prawa, jak dobrze wiemy. Tutaj podejrzewam, że odpuścili, bo ważniejsza jest dla nich piłka nożna, co pokazuje pozyskanie chociażby Borka.

Zabawne z tym pozyskaniem. Z tego co gdzieś tam czytałem będzie komentował jeden mecz Bundesligi też mi transfer😃Biedaki najpierw Eleven następnie  Polsat a tak im zależało na tych prawach😂

@Mihalek, ja myślę, że oni nawet nie mają w planach zakupu LM i LE. Myślę, że skupią się na utrzymaniu praw, które posiadają i które im się kończą. Podejrzewam, że będą chcieli LaLigę i Bundesligę zatrzymać i wcale się nie zdziwię, jak bez udziału już Eleven.

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Zabawne z tym pozyskaniem. Z tego co gdzieś tam czytałem będzie komentował jeden mecz Bundesligi też mi transfer😃Biedaki najpierw Eleven następnie  Polsat a tak im zależało na tych prawach😂

Na razie jeden, albo z czasem może coś się zmienić.

• Upvote 1