Jump to content

Recommended Posts

Ja myślę że pan Sławek zostanie.

Tak swoją drogą Daria Kabała-Malarz chyba jest na urlopie, skoro przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy nie pojawia się na stadionach żużlowych (przypomnę, że jak nie było rozgrywek sportowych, to prowadziła "Dobry wiezór sport" tylko i wyłącznie o żużlu).

Tomasz Smokowski w jednym z Hejtparków mówił, że w Canal plus jest tak że stacja nie zatrudnia osób aktualnie związanych z klubami ekstraklasy. Tak było z Przytułą. Gdy rok temu ŁKS awansował on przestał być ekspertem w canal +. I tak pewnie będzie z Panem Sławkiem gdy awansuje Radomiak. 

Ja mam kandydata na takiego eksperta - Rafał Rostkowski. Fachowiec i to w dodatku z doświadczeniem i warsztatem dziennikarskim. To byłby mocny wzrost jakości.

9 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ale których :D

Podobno Węgrzyn jest wśród tej grupy. Trochę dziwnie, bo on już z naszą ligą jest związany tyle lat i dobrze mi się go słuchało... Ciekawe kto jeszcze poleci i przede wszystkim, kto przyjdzie, bo to też jest ważne. 

Bardziej przeszkadza mi Pan Radosław choć i tak z ekstraklasy oglądam tylko Ligę+ exstra  turbokozaka i po godzinach.....na całe mecze szkoda mi życia :D

• Haha 1

Ciekawe o co chodzi. To jednak były twarze Canal+. Niby nie wykluczają innej formy współpracy, więc może na ekranie ich jeszcze ujrzymy.

Nie no serio? Kazek Węgrzyn? To mój ulubiony ekspert :( 

Pauliny też strasznie szkoda.

Ciekawe jakie są powody tego zamieszania.

• Like 1

Ja lubiłem i Węgrzyna, i Murawskiego. Mam nadzieję, że nadal będą komentowali mecze. Zdecydowanie mniej byłoby mi szkoda np. Mielcarskiego, nie wspominając o Majdanie...

• Upvote 2
11 godzin temu, kamil2505 napisał:

Już wszystko wiadomo: Czarnota-Bojarska, Westfal, Murawski i Węgrzyn żegnają się z Canal+:

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/canal-odchodza-paulina-czarnota-bojarska-adam-westfal-maciej-murawski-i-kazimierz-wegrzyn

Szkoda szczególnie Pani Pauliny i Pana Adama - od lat związani z Canal+.

Jakoś nikogo mi z tej grupy nie żal.

Żal mi, że Radomiak nie awansował, bo kolejny sezon z Panem Sławkiem czeka... :D

• Confused 1
  • Upvote 2
Jakoś nikogo mi z tej grupy nie żal.

Żal mi, że Radomiak nie awansował, bo kolejny sezon z Panem Sławkiem czeka...

Nie bluźnij ja dla akademii Pana Sławka przeszedłem do c+....:D
  • Sad 1